Rakovnické maminky...čekatelky a snažilky

dendasek
22. bře 2007

Ahojky...najde se někdo z Rakovníka???? 🙂

ammalka
15. srp 2007

Ahojky holky
Dendasek - držím palečky, ať to máte brzy za sebou, slyšela jsem takový názor, že pokud chceš už dlouho nečekat, prý stačí více sexíkovat 😉 😉
Ahojky Markét - tak jsem včera viděla fotku vaší malé krásné Adélky v Raportu s tvojí mamkou, opravdu krásná holčička. Chtěla jsem se zeptat - ty už máš praxi, vím, že máme ještě čas, ale někdo mi říká, že do nemocnice si pro mimi vezmu jen to, v čem půjdeme domů, že prý ti tam po celou dobu, co tam budeš, budou dávat erární oblečení, je to pravda a nebo si mám vzít více dupaček, košilek, plenek atd.?

ammalka
15. srp 2007

Tady jsem ty zprávičky nějak rozmnožila???? 😀 😀

dendasek
autor
15. srp 2007

ammalka: jo,jo sexovat...taky jsem slysela, ze sperma obsahuje nejakou latku, ktera by snad mela vyvolat porod...ale v tom teple se mi nejak nechce a taky myslenky na sexik ted uz moc nejsou...

carlisse
16. srp 2007

ammalko přesně tak, do porodnice si vem jen prsní vložky, kojící podprdy, doporučuju svoje košile - mě se z jejich ložního prádla a košilí udělala po celém těle šílená virážka, mohla jsem se udrbat. Pro mimi jen vlhčené ubrousky a pár plenek, dávají 6 na den a občas nám nestačily. Je supr, že dávají jejich oblečení (sice to občas bylo šíleně velký, ale teď když to musím sama prát to oceňuju, že v porodnici jsem nemusela🙂...)
Na cestu dom si připrav nějakejch víc variant a uvidíš, jak bude mimi velký.
Á, uřvánek se vzbudil, tak jdu zas lítat kolem ní🙂
Mějte se holky a Deni dej vědět!

ammalka
16. srp 2007

dendasek - třeba když ti dnes píšu, už nebudeš potřebovat sexíkovat a už bude mimi na světě!! 😉 Slyšela jsem to přímo od mého bratránka, ten ještě ráno sexíkoval a odpoledne bylo mimi na světě.

ammalka
16. srp 2007

car - ahojky, díky za radu, já věděla, že jsi zkušená mamina 😉 , a jaké velikosti máš pro mimi, já už mám pár věci vel.56 a něco 62, jak to vidíš, čeho a přibližně kolik??? Jaké má teď tvé mimi velikosti??

carlisse
16. srp 2007

ammalko koupíš dle potřeby, Adélka má 2,5kg, takže je nám všechno 56 velký, ale 50 se skoro nedá sehnat a navíc z toho snad za chvíli vyroste. Sežeň si seznam výbavičky základní a jeď podle toho, to je nejlepší.

dendasek
autor
16. srp 2007

ammalka: tak jsem jeste tady (sexikovani nebylo...nejak neni nalada 😅 ) Zitra jdeme na kontrolu tak jsem zvedava co noveho se dozvime. Ale rodit bych chtela az po vikendu...v sobotu mame v planu jet na Setkani pod lipou-manzel je dobrovolny hasic. 😀

dendasek
autor
16. srp 2007

Market chtela jsem se zeptat, jak reaguje pejsacek na Adelku? Jsem zvedava co bude delat to nase trdlo... 😅

ammalka
16. srp 2007

dendasek, tak to jedete do Svinařova a nebo do Slabec viď?

dendasek
autor
16. srp 2007

ammalka: do Svinarova, manzel tam mel babicku a dedu. V patek to tam chystaji a v sobotu to vypukne...hasici uz chteli zapit i malou,ze to bude pri jednom, ale na to si asi jeste pockaji. 😀

carlisse
16. srp 2007

Deni když jsme ji přinesli dom, byl celej divej, jak se v postýlce pohnula hned byl u ní a knucel, ale ted už je klidnější, ale stejně jí hlídá🙂

dendasek
autor
16. srp 2007

Market: tak snad to u nas pujde podobne. Ten nas si posledni dobou hraje na vezne, sedne si pod postylku a kouka pres ty mrize postylky. 🙂

dendasek
autor
17. srp 2007

Ahojky holky: tak uz jsem po kontrole, udelali mi KTG a doktor me ani neprohlizel...takze ani nevim jak na tom jsem. V pondeli mam nastup do nemocnice, protoze se doktorovi nejak nelibil rozdilny termin porodu podle MS a UZ (podle MS 29.7. a podle UZ 17.8.) Jsem z toho docela vyplasena. ☹ bojim,bojim....toho, ze ani nevim co me ceka.

carlisse
19. srp 2007

Ahoj Deni, tak co, jak jsi na tom? Nenastoupila jsi nakonec do porodnice dřív? 😉

dendasek
autor
19. srp 2007

Ahojky Marktet, tak jsem jeste doma...treba si to ta nase holcina jeste dneska v noci rozmysli...ale nejak v to ani nedoufam. Takze zitra mezi 9-11 hod. nastup. A to jsem si porad rikala, ze jeste mame cas. 😒

ammalka
20. srp 2007

ahojky car, deni, jak se vám holky vede?
Co Saarka, jak je?
Já jdu dnes do poradny a příští týden v úterý na genetiku, tak snad bude vše OK, UZ 28.8. už řekne vše.

dendasek
autor
20. srp 2007

Ahojky holciny, tak jsem dneska byla v te porodnici ,ale nastesti po KTG a po vysetreni jsme se dohodli s mudrem na tom, ze bych jeste mohla jit domu. Porodni cesty jsou uzavrene a jsem pry tuha. Ale i tak me to nemine a ve stredu mam zase nastup...sstricka rikala neco o zatezovem testu a podobne...tak jsem zvedava co vsechno nas ceka. Jo a taky doktor rikal, ze se nemusim bat toho, ze bych do stredy porodila... ☹

Ammalka a kam chodis k mudrovi??? Urcite bude vsechno OK. 😉

ammalka
21. srp 2007

dendasek - chodím k MUDr. Lovětínskému, přešla jsem k němu od Báči, no nebudu to komentovat, když jsem v dubnu skončila s velkým zánětem pochvy v nemocnici, a to jen díky manželovi, který mě do nemocnice odvezl, protože jsem se doma svíjela v bolestech, tak jsem radši přešla k MUDr. Lovětínskému.

dendasek
autor
21. srp 2007

Ammalka: ja jsem chodila k Alberovske, ale ta ma zarizenou ordinaci jako pred sto lety...ma tam jen kozu, tak jsem od ni odesla prave k Bacovi, ale to taky nebyla zadna vyhra... je to arogantni, namysleny, naladovy, hnup a to jsou jeste slabe slova. Takze po porodu si najdu asi zase nejake jineho mudra.... 😒

ammalka
21. srp 2007

dendasek - moje slova, je fakt náladový, když jsem přišla s problémem, nadával, když jsem přišla bez problému - nadával, chodila jsem tam strachy, teď chodím k Lovětínskému a jdu tam ráda, fakt se tam i těším. Je s ním sranda.

dendasek
autor
21. srp 2007

Tak to ja jsem se ho pokazde bala na neco zeptat...jednou jsem se ho zeptala na kapky do nosu behem tehu, jestli se muzou a nebo nemuzou pouzivat, tak na me vyjel, ze by musel mit hlavu jako balon aby vedel vsechno o vsech lecich, tak me to docela zarazilo...a uz jsem se radsi na nic neptala. A taky ze me pekneho blbce udelala, jeho sestricka(mimochodem jeho manzelka)nejak na me zapomnel s UZ, ktery se provadi ve 30-32 tt, tak jsem se ja blbec zase zeptala a to na me vyjela ta setricka, kde pry jsem na to prisla, ze je to povinne,(neodpustila si poznamku, ze jsem prvorodicka a ze buh vi, kde jsem to vycetla) ze ja uz mam sve tri povinne UZ udelane...tak jsem si zasla k jine doktorce a ta mi ho udelala bez problemu. (a nic za to ani nechtela).
Tady v Rakovniku mam na doktory docela smulu. 😒
Ale ti v porodnici jsou docela v pohode...jsem zvedava na zitrek, treba uz budu mit mimiska u sebe. 😵 😵 😵

ammalka
21. srp 2007

dendasek - přeji hodně štěstí a pak se kdyžtak ozvi, jo?

sarkaa
21. srp 2007

Zdravím 🙂

S tím Bačou...ségra tam chodila ale prý ta setřička byla nesnesitelná tak radši odešla i když to měla pár metrů od baráku.Chodí tam jen tchýně ta taky říkala,že je dost nepříjemnej ale ona tam chodí jen na preven.prohlídky tak říkala,že ji je to jedno.Já bych takovýho doktora fakt nesnesla!

Dendasku ty už si po termínu?Tak ať si dá princezna brzy říct a je už u vás 🙂)

dendasek
autor
21. srp 2007

sarkaa: bohuzel uz jsem a princezne se ven nejak nechce....tak zitra jdeme do porodnice... ☹
ammalka: jasne, ze se ozvu...uz aby jsme byly z porodnice doma. 😵

carlisse
30. srp 2007

Já chodím k Marouškovi do porodnice a jsem maximálně spokojená.
Deni tak jak? Už máš určitě mímo, ale pořád žádná zpráva od tebe, jsem zvědavá🙂
Šárko tak už si Adélku určitš slyšela ne? Občas řve tak, že mám strach, aby jí neupadla hlava😀

misakri
30. srp 2007

Ahojky Carlisse, tak hlásím, že dendasek už má svou princeznu u sebe... narodila se včera ve 14,40 císařským řezem, jmenuje se Eliška a její míry jsou ukázkové 3,45kg a 50cm... obě jsou v naprostém pořádku... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

carlisse
31. srp 2007

Míšo díky za info! Teda ten CŘ je snad prokletej🙂

ammalka
3. zář 2007

car - a z jakého důvodu se dělá císařskej???

dendasek
autor
4. zář 2007

Ahojky holky tak uz jsme konecne doma z porodnice a je to moc super pocit.
ammalka: me ho delali kvuli nepostupujicimu porodu...a taky ze jsem 14 dni prenasela.