Rakovnické maminky...čekatelky a snažilky

dendasek
22. bře 2007

Ahojky...najde se někdo z Rakovníka???? 🙂

sarkaa
22. bře 2007

Čauky 🙂 Já jsem přímo z Rakovníka ale miminko zatím nečekáme (intenzivně se ale snažíme ) 🙂)

dendasek
autor
22. bře 2007

Ahojky...to jsem moc rada, ze jsi napsala. 😀 Jak dlouho uz se snazite?

sarkaa
22. bře 2007

Teprve měsíc .Už máme doma malýho raráška Pavlíka (2 roky).

dendasek
autor
23. bře 2007

Vsimla jsem si... 😉 Ja na chat chodim doela casto, protoze v Rakovniku nikoho neznam... 😒 Pristehovala jsem se teprve nedavno.

sarkaa
23. bře 2007

Já tu bydlím od malička ale popravě nejraději bych se odsud odstěhovala 😖 nemám to tu moc ráda ani nevím proč.

Jak dlouho tu bydlíš?Ty si přímo z Rakovníka?

dendasek
autor
23. bře 2007

Bydlime primo v Rakovniku, myslim, ze se tomu tady rika na Vaze...jsem tady od srpna. Ale az se male narodi tak chceme stavet...u nas a ja jsem z Karvine.

sarkaa
23. bře 2007

My kvůli plánovanému miminku také budeme měnit bydliště-konečně.Přestavujou nám byteček kam se v létě budeme stěhovat tak se už moc těším až si budu moc udělat všechno podle svého.Teď to nejde protože byldíme v bytě mého tatínka ☹

ammalka
23. bře 2007

Ahojky dendasek, ahojky sarkaa, holky já jsem taky z okresu, ale už se snažíme 5 měsíců a zatím nic, celý měsíc jsme OK a pak, když má přijít mrcha, najednou mě pobolívá v podbřišku a já už prostě vím, že i tenhle měsíc je to fuč, zase nic, jsem z toho smutná!! 😢

sarkaa
23. bře 2007

ammalka: To chce čas a hlavně se na to moc neupínat.I když ono se to řekne když člověk an to pořád musí myslet....my po večerech s manželem o ničem jiném nemluvíme.Mimochodem teď mě napadlo,když se podívám na tvůj nick,že kdybychom jendou měli holčičku tak se bude jmenovat Amálka 🙂

dendasek
autor
23. bře 2007

Ja jsem taky z toho byla zoufala, ctyri mesice a porad nic a pritom jsem uz byla tehotna a ani jsem o tom nevedela, prisli jsme na to az v devatem tydnu..tri testy mi vysly negativne, tak jsem myslela, ze to je jen nejaka porucha a ted uz jsem v 19 tydnu. 😵 K tomu stehovani...me se Rakovnik docela libi...jen rodinu hodne daleko.

sarkaa
23. bře 2007

Už abych byla taky těhotná...první těhotenství jsem si hrozně užívala (teda až od nějakého pátého měsíce).Babičky byli nadšené a pořád něco na malé kupovali.Otěhotněla jsem hned první měsíc snažení ale také jsem o tom nevěděla ale už jsem tušila,že mimi tam fakt je.Pak když jsem každé ráno měla hlavu v míse a nemohla jsem cítit ani moje oblíbené jahody mi to bylo jasné.

dendasek
autor
23. bře 2007

Ja jsem si do tedka ani moc neuzivala, byla jsem neustale nemocna...ted uz jsem snad v poradku....tak si zacneme taky uzivat. Muzu se zeptat k jakemu chodis gynekologovi?

sarkaa
23. bře 2007

CHodím na gyn.ambulanci v nemocnici k dr.Hajčimu. Je to skvělej doktor 🙂

dendasek
autor
23. bře 2007

Ja jsem chodila k doktorce Alberovske, ale presla jsem...nebyla jsem u ni spokojena a ted chodim k dr. Bacovi...docela ujde, ale je tezke si vybirat doktory, kdyz nemas zadne doporuceni. Ten doktor Hajci, je takovy mlady?

sarkaa
23. bře 2007

No mladý...tak 40 by mu mohlo být.K Bačovy chodí tchýně a je s ním moc spokojená.Naopak ségra od něj přešla protože s ním zase spokojená nebyla 😒

dendasek
autor
23. bře 2007

Tak ja uz u neho asi zustanu...Bacu mi doporucila "budouci tchyne" tak snad to bude vsechno v poradku...a taky jak se rika: Sto lidi, sto nazoru...

sarkaa
23. bře 2007

Když seě s ním spokojená není třeba měnit 🙂 Já už musím jít,čeká mě mytí nádobí a taky prádlo ☹ Zatím páčko

dendasek
autor
23. bře 2007

No spokojena..byla jsem u neho jen 2X. Taky musim jit neco delat...tak zatim pa

sarkaa
23. bře 2007

Ahojky 🙂

Asi tu nejsi ale až budeš dej vědět pokecáme 🙂 Já jsem se dnes už k pc nedostala měla jsem toho doma dost-dávala jsem dohromady věci,které už jsou Pájovy malé tak je budu dávat neteřince.

carlisse
23. bře 2007

Ahojky! Dendasku koukám, že jsi nám utekla ze srpna do Rakovníka🙂))
Dendasku byla jsem v pondělí na tom těhu cvíču a bylo to supr. Kdyby ses chtěla přidat, napíšu ti do IP číslo a podrobnější info.
Jinak téma Rakovník tu už je... ale to je fuk.

carlisse
23. bře 2007

Ahoj Saarko, zdravím sousedku🙂))) Svět je neuvěřitelně malý!

sarkaa
23. bře 2007

Wow tak to koukám a taky zdravím 🙂 Čekáte mimčo?Tak to moc gratuluji.

carlisse
23. bře 2007

Jj a už to začíná být dost vidět🙂) Děkuju, koukám, že se snažíte o druhé, tak ať to brzy vyjde. Aspoň by vám pak přes zeď nevadilo až bude náš mrňousek řvát🙂)

sarkaa
23. bře 2007

To určitě ne 🙂 Ten náš vyvádí každej den jak divej se divím,že si lidi neztěžujou protože není chvíli v klidu.Pořád dupe,křičí,piští ale jsou to jenom děti.

Tak přeji Dobrou noc musím pádit 🙂

dendasek
autor
24. bře 2007

Ahojky carlisse, budes moc hodna, kdyz mi to cislo napises. Konecne uz jsem uplne zdrava, ale zacala bych chodit tak ke konci dubna...ted me cekaji pripravy na svatbu. Aspon na to cviceni nekoho poznam, ted jsem porad sama...pritel v praci... ☹

Jo a to tema Rakovnik jsem nenasla...kdyby jo tak bych tohle nezakladala...jako rodila Karvinacka 😀

carlisse
24. bře 2007

Dendasku napíšu ti více zítra, nebo v pondělí. Dneska jsem byla na srazu srpnovek v Praze a jsem tak trochu grogy🙂) Mimochodem nějak jsi na nás srpnovky zanevřela ne? 😉

carlisse
24. bře 2007

Ještě jsem si pročetla vaší diskuzi - Dendasku kdy jsi přešla od Alberovské? Po otěhotnění? Já jsem u ní totiž taky byla a když mi řekla, poté co jsem přinesla tři pozitivní testy, že stejně ještě určitě potratím a do 14ti dnů to určitě dostanu, tak ať přijdu po novém roce, jestli budu mít stále dvě čárky, tak jsem ve velkém šoku přešla okamžitě k dr. Marouškovi na gyn. ambulanci. Byla jsem tam 2 dny po Alber., hned mě vzal na UZ a potvrdil gestační váček a něco trošku mi řekl. Úplně jiný přístup...

dendasek
autor
25. bře 2007

Ahojky Carlisse, od pani doktorky Alberovske jsem odesla, uz kdyz jsem byla tehotna, protoze se mi nelibilo to jeji jednani a pripadalo mi, ze ji otravuji kazdou otazkou. Ja jsem naopak mela tri testy negativni tak jsem spise nemohla uverit tomu, kdyz mi rekla, ze jsem priblizne v devatem tydnu, ale mela jsem samozrejme radost, ale uverila jsem tomu, ze jsem tehotna az po ultrazvuku. Jak uz jsem psala tak ted chodim k doktoru Bacovi...byla jsem u neho zatim jen 2X a vse v poradku.
Uz vis vysledky testu?

carlisse
25. bře 2007

Dendasku vím. Naštěstí je všechno v pořádku, takže jsem si ty nervy a odběr plodovky vytrpěla víseméně zbytečně, ale alespoň vím, že je mimoušek ok.
Snad už si teď budu užívat jen klidné těhotenství...
Jo a k tomu cvičení - bylo tam něco málo posilování - nohy a zadeček, hodně protahování a taky jsme zkoušeli dýchání a přípravu na porod. Moc se mi to líbilo. Už se těším na zítře, to jdu znovu. Je to každé pondělí od 14:30 do 15:20 v 9. patře hlavní budovy nemocnice a kdyby ses chtěla přihlásit tak na tel. 313525488. Je nutný se domluvit, protože když by bylo méně než 2 lidi, tak by se to nekonalo...
Já tam budu chodit už pravidelně.

dendasek
autor
25. bře 2007

Tak to blahopreju, hlavne, ze je mimi v poradku to je to nejdulezitejsi. Taky jsem se strasne bala tech vysledku, ale nastesti byly v poradku, ale ani tak nejsem moc klidna, nevim asi nejake vnitrni obavy.
A kolik vas chodi na to cviceni?