• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sázení bylinek (a jiného) doma v truhlíku, jak to šlo?

16. prosince 2016 
autor
a
@aronek a co hlína?? ta je spešl ze zahradnictví asi viď?? moc děkuji už se těším, mohlo by být už teplo
11. bře 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monad do květináčů a na sazenice kupuji, do kýblů, protože by toho bylo potřeba moc míchám - kompost a normálně ze zahrady, ale šel by koupit i zahradnický substrát :wink: Ale většinou prostě sázím do toho co mám doma :wink:
11. bře 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aronek jééé díky moc, rady nad zlato... :slight_smile:
11. bře 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zasela jsem šnytlík, petrželku kadeřavou a klasickou-už rostou :slight_smile:(na pažitku jsem použila substrát na výsev+písek), libeček-ten mi zatím nevylezl, prý mu to dlouho trvá, pak bazalku a poprvé jsem zasela ředkvičky, taky už vylezly, tak uvidím, jestli z toho něco bude. Loni jsem si vypěstovala i saturejku. Ale taky mi toho dost yvdrželo jen chvíli a pak kleklo.
11. bře 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda jak to tak čtu tak pěstování bylinek je fakt věda. Docela by mě zajímalo jak na ně aby krásně vyrostly a vydržely i přesazené celou sezonu.
11. bře 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,my jsme s mužem tento rok poprvé pořídili bylinky-mátu a meduňku.
Co se týká ostatní zeleniny tak máme jen hrášek,rajčata,fazole,porek a jiné.
Zatím to jen zkoušíme tak uvidíme jak to půjde. :slight_smile:
12. bře 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak letos toho asi moc nezasadíme co??? je to děs. jsem fakt nasraná!!!! :unamused: :unamused:
3. čer 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ahoj děvčata, tak co tenhle rok? sázeli jste něco???? dívam se poslední zápis 3. čer 2013 v 16:09.. děsný :slight_smile:)))
17. črc 2015 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem pročítala tuhle diskuzi, pač pořád něco pěstuju a ráda se nechávám inspirovat, co všechno se dá sázet a pěstovat doma - no musím se podělit o to, co jsem našla na jednom svém oblíbeném blogu o pěstitelství: http://magazin.specialnizahradnictvi.cz/jak-pestovat-doma-konopi-ze-seminek/ normálně regulerní návod na pěstování trávy. :D Jednak mě to pobavilo a pak mě to i zaujalo - nejsem kuřák, drogy zásadně odmítám! :slight_smile: Ale - tchyně mi jednou dala na bolavé koleno mast z trávy a ač jsem byla skeptik, tak tohle jediné mi pomohlo od otoku a po týdnu jsem mohla nohou konečně hýbat.... tak si říkám, že by nemuselo být marný si to zkusit vypěstovat doma a pak umatlat mastičku pro případ potřeby...
Máte někdo zkušenost s pěstování konopí doma? Nějaký postřeh k tomu? ;)
16. pro 2016 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek