Sbírám ubrousky a ráda bych je s někým měnila

klara.t
19. kvě 2012

Sbírám ubrousky. Už hezkou řádku let. Vlastně někdy od prvního stupně na ZŠ. Ráda bych si je s někým měnila. Nesbíráte je také někdo?Nebo nemáte doma nějaké navíc, že byste mě obdarovali? Já to opravdu nemám na decoupage. To netvořím, nemám na to ani čas. Klidně svou sbírku nafotím, kdyby mi někdo nevěřil 😉 😠 Vím, že spousta ženských si kupuje ubrousky na Vánoce a na Velikonoce ....tak věřím, že se dobrá duše najde. Díky, pokud sbíráte něco vy, pošlu klidně na oplátku pokud to budu mít.

klara.t
autor
21. kvě 2012

Nikdo nesbírá? 😖

klara.t
autor
24. kvě 2012

Klidně je vyměním za cukříky, těch mám dost i ze zahraničí 🙂

denisia
27. lis 2012

Ahoj, este stale hladas? Ja mam nejaku ale fakt staru malu kolekciu niekde doma (pokial ju moja mamina pri upratovani uz nevyhodila) ... pohladam a s radostou ti ju podarujem ... ale zatial neslubujem, lebo uz par rokov som ju nikde nevidela ... 😉

klara.t
autor
6. pro 2012

@denisia ano, to bych byla moc šťastná, kdyby jsi jí našla 🙂

komunal
7. led 2013

Ahoj také sbírám ubrousky zatím jich mám kolem 1000 ks snažím se vyměňovat tak ráda příjmu tvoji nabídku a některé
vyměním Majka

klara.t
autor
20. bře 2013

@komunal ahoj, přečetla jsem si to až ted. máš ubrousky někde vystavené? nafocené? já mám na výměnu zde http://klarkahonza.rajce.idnes.cz/ubrousky_-_vy... ale pozor na komentáře pod tím....

yzabell
24. čer 2013

dobrý den nabízím staré ubrousky sbírka mi zůstala po mamince verunka.zanetka@seznam.cz

yzabell
24. čer 2013

já sbírám čajové přebaly

vendullka
24. čer 2013

@klara.t Dobrý den, mám nějaké přebytky z decoupage a podobně, kdyby jste chtěla, mohu nafotit a popř poslat.

klara.t
autor
24. čer 2013

@yzabell jé, to bych byla ráda,můžete mi napsat více, klidně do soukromé zprávy.

klara.t
autor
24. čer 2013

@komunal máš zájem o tu výměnu?

klara.t
autor
24. čer 2013

@vendullka to bych byla moc ráda, díky

klara.t
autor
24. čer 2013

mám spoustu cukříků, kdyby někdo chtěl 🙂

vendullka
24. čer 2013

@klara.t Zítra nafotím a pošlu🙂

klara.t
autor
15. led 2014

@vendullka nevím, jestli jsme nakonec tu výměnu udělaly, udělaly? 😀

klara.t
autor
15. led 2014

@yzabell máš stále sbírku po mamince, kterou jsi mi nabízela?

klara.t
autor
15. led 2014

@komunal máš stále zájem o výměnu ubrousků?

semiswife
3. lis 2020

@klara.t ahoj, trvá stále tvůj zájem o ubrousky?

klara.t
autor
16. lis 2020

@semiswife ahoj, já ted moc nemám čas na výměnu, takže spíš jen sbírám to, co mi kdo daruje.