• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seriál Jak jsem poznal vaši matku - co vy na to?

28. dubna 2014 
Tak po 9 letech skončil celkem oblíbený seriál Jak jsem poznal vaši matku. Diváci poslední série již věděli, co je matka zač a v tuto chvíli i to, jak všechno dopadne :wink: . Z mé strany to bylo hodně překvapivé a jsem za to ráda, že vlastně nebyl klasický "happy end a žili šťastně až do smrti", jak se samozřejmě předpokládalo.
Jak vám se líbilo zakončení? :slight_smile:

A jedna taková technická... myslíte si, že to byl od samého začátku záměr scénáristů? Nebo se to tvořilo v průběhu sérií? Dle mého se i závěr, jak otec vypráví dětem a řekne jim, jak to dopadlo s jejich matkou, natočil hned v první sérii (jsou pořád stejně staří herci, ne? :sweat_smile: ). Nebo jak? :sunglasses:
9. dub 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: no, já jsem poctivě sledovala celou VŠ, v úterý furt nachystaná na nový díl:D tak mi to teď docela chybí, že už ten seriál vlastně skončil..a z toho konce mám takové smíšené pocity. Na jedný straně jsem ráda, jak ty píšeš, že to neskončilo úplným klišé...na druhý straně jsem zaskočená, že celých x let čekáme tedy na tu matku, a ono to vlastně není tak úplně o ní:slight_smile: ale vlastně konec hezký, myslím, že to tvůrci věděli od začátku. Předse jenom, Robin potkal hned v prvním díle..tak je vlastně celý seriál o nich dvou:slight_smile:
9. dub 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a jo, je to divný, aby ty herci - jeho děti, co jsou vlastně teenageri vypadali 9 let stejně..takže máš pravdu, to muselo být natočeno na začátku
9. dub 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže matka je Robin? :slight_smile: Nestiham sledovat všechny díly a tak nic nevím :slight_smile:
9. dub 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aaggyy no, já beru, že to neskončilo, jak napsal někdo výstižně, ještě než byl poslední díl... Jak jsem potkal lásku svého života - Robin, ale spokojil jsem se s vaší matkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:... Protože tak to dost sérií vypadalo :sweat_smile: .

Blamáž byla Robin a Barney, celá poslední série o jejich svatbě... to už vařili hodně z vody a pak se ukáže, že spolu vůbec nejsou.
9. dub 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@editah222 a chceš to fakt vědět? Protože tak se svojí vinou připravíš o zajímavou pointu :grinning: :grinning:
9. dub 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natocili hned na zacatku nekolik 'koncu'. Takze zamer ( nebo jeden ze zaneru) to asi byl, ale mne se ten konec nelibil. Po ctvrte ci pate sezone mozna, ale ted ne.
9. dub 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@janinek a jakej by byl třeba podle tebe dobrej konec? :wink: Kromě toho klasickýho samozřejmě :slight_smile:
Tak oni to hódně natahovali, někde jsem četla, že i ty herce ke konci museli přemlouvat, aby se ještě točilo :sweat_smile: .
9. dub 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Scénáristi prý od začátku věděli, jak chtěj seriál zakončit, jenže nečekali, že se potáhne 9 sezón a většina diváků už bude ze vztahu Ted + Robin otrávená. (Patřím k tý většině.)
9. dub 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka chci chci chci :D Klidně do zpráv at to neprozradíš ostatním :wink:
9. dub 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@editah222 napíšu do IP, když někdo upravil název diskuze (a smazal upozornění na spoiler :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) @isoldaeva mohu vědět něžné tajemství proč? :sweat_smile:
9. dub 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od začátku to v plánu bylo, četla jsem x rozhovorů...

Konec se mi celkem líbil, přišel mi fajn :o) Muž je otrávenej a naštvanej (sledovali jsme spolu)
9. dub 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dle mého to Robin určitě nebude, protože o té v předchozích starších dílech mluvil, pořád jako o tetě Robin a dokonce v jednom dílě zmínil, že ona jejich matka není....
9. dub 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ten závěr docela zklamal. Ale také mě donutil dost přemýšlet o tom díle, o celém seriálu...a to byl asi záměr :slight_smile:. Každopádně jsem chtěla spíš happy end. Myslela jsem, že to dopadne takhle: Ted + matka a Robin + Barney.

Co se týče toho konce, kdy Ted přišel zase k Robin s modrým rohem... Tak jsem někde četla, že to byla jedna z prvních myšlenek celého natáčení :slight_smile:.

@aaggyy Těm dětem to vyprávěl v jednom dni v budoucnu...proto jsou stejní :slight_smile:
9. dub 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla dost zklamána.Ale je pravda, ze poslednich pět sezon už za moc nestalo...
Kdyby udělali 4 serie, tak to mohlo byt skvele...
9. dub 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka a mně to taky napíšeš? Prosím :slight_smile:
9. dub 2014 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mojeuzivatelskejmeno jasně ale my to myslely, že ty "vstupy" s dětma se musely natočit během krátké doby na začátku... a je to teda jak tady píšete, že závěr/záměr byl předem daný a jen se vymýšlelo, jak se k tomu dojde. A je fakt, že někdy to bylo dost zoufalý :sweat_smile:
9. dub 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. dub 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak to dopadne? Ja to chci taky vědět:grinning::grinning:
9. dub 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem četla, že konec natočili hned po první sérii... mě seto to osobně líbilo... spoiler pokud nechceš ědět, co se dělo nečti dál................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... Dostal mě Barney v porodnici - vlastně to má svůj smysl, že se zamiloval až do toho do koho se zamiloval..................... Ted - byla jsem spokojená, myslím si, že jeho žena byla fajn,měl s ní děti, což by s Robin neměl a ten konec mi přišel hodně romantický...
9. dub 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hohe Chci presne vedet, co se stalo!!!:grinning::grinning::grinning::grinning:
9. dub 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tichackova tak do IP ti písnu...
9. dub 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano ano ano! :grinning::grinning::grinning:
9. dub 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky prosím :o)))) díky :slight_smile:
9. dub 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tichackova
@aajina máte to tam,holky
9. dub 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hohe já taky prosím :wink:
9. dub 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka Názvy diskuzí se upravují, už z toho důvodu, aby byly jasné pro ostatní maminky (zbytečnosti se odstraňují) a i pro lepší vyhledávatelnost. Praktikuje se to běžně.
10. dub 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@isoldaeva takže dle vás je upozornění na SPOILER zbytečnost?!! :confused: Dovolím si tvrdit, že řada lidí konec toho seriálu stále ještě nezná a tato diskuze byla myšlená, mimo jiné, i na probírání toho, jak to celé dopadlo. Díky tomu se informace musí šířit "tajně" prostřednictvím IP :rolling_eyes:
10. dub 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
a jinak slovo spoiler není vulgární a ani vágní, takže vyhledávání ničemu nebrání, stačí se zeptat třeba Wikipedie :wink:
10. dub 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já konec viděla minulý týden a jsem z něj smutná i šťastná zároveň:slight_smile: každopádně tvůrci seriálu vydají DVD, kde bude konec jiný, protože fanoušci už dělají petice proti tomuto konci v tv :slight_smile:
10. dub 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mně se teda konec nelíbil :frowning2: Obecně celý seriál začal postupem času strašně upadat, už nebyl tak vtipný, děj byl uměle natahovaný a nudný. Posledním dílem mě dost zklamali.
10. dub 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek