Seriál Jak jsem poznal vaši matku - co vy na to?

berynka
9. dub 2014

Tak po 9 letech skončil celkem oblíbený seriál Jak jsem poznal vaši matku. Diváci poslední série již věděli, co je matka zač a v tuto chvíli i to, jak všechno dopadne 😉 . Z mé strany to bylo hodně překvapivé a jsem za to ráda, že vlastně nebyl klasický "happy end a žili šťastně až do smrti", jak se samozřejmě předpokládalo.
Jak vám se líbilo zakončení? 🙂

A jedna taková technická... myslíte si, že to byl od samého začátku záměr scénáristů? Nebo se to tvořilo v průběhu sérií? Dle mého se i závěr, jak otec vypráví dětem a řekne jim, jak to dopadlo s jejich matkou, natočil hned v první sérii (jsou pořád stejně staří herci, ne? 😅 ). Nebo jak? 😎

aaggyy
9. dub 2014

Ahoj 🙂 no, já jsem poctivě sledovala celou VŠ, v úterý furt nachystaná na nový díl:D tak mi to teď docela chybí, že už ten seriál vlastně skončil..a z toho konce mám takové smíšené pocity. Na jedný straně jsem ráda, jak ty píšeš, že to neskončilo úplným klišé...na druhý straně jsem zaskočená, že celých x let čekáme tedy na tu matku, a ono to vlastně není tak úplně o ní🙂 ale vlastně konec hezký, myslím, že to tvůrci věděli od začátku. Předse jenom, Robin potkal hned v prvním díle..tak je vlastně celý seriál o nich dvou🙂

aaggyy
9. dub 2014

a jo, je to divný, aby ty herci - jeho děti, co jsou vlastně teenageri vypadali 9 let stejně..takže máš pravdu, to muselo být natočeno na začátku

editah222
9. dub 2014

Takže matka je Robin? 🙂 Nestiham sledovat všechny díly a tak nic nevím 🙂

berynka
autor
9. dub 2014

@aaggyy no, já beru, že to neskončilo, jak napsal někdo výstižně, ještě než byl poslední díl... Jak jsem potkal lásku svého života - Robin, ale spokojil jsem se s vaší matkou 😝... Protože tak to dost sérií vypadalo 😅 .

Blamáž byla Robin a Barney, celá poslední série o jejich svatbě... to už vařili hodně z vody a pak se ukáže, že spolu vůbec nejsou.

berynka
autor
9. dub 2014

@editah222 a chceš to fakt vědět? Protože tak se svojí vinou připravíš o zajímavou pointu 😀 😀

janinek
9. dub 2014

Natocili hned na zacatku nekolik 'koncu'. Takze zamer ( nebo jeden ze zaneru) to asi byl, ale mne se ten konec nelibil. Po ctvrte ci pate sezone mozna, ale ted ne.

berynka
autor
9. dub 2014

@janinek a jakej by byl třeba podle tebe dobrej konec? 😉 Kromě toho klasickýho samozřejmě 🙂
Tak oni to hódně natahovali, někde jsem četla, že i ty herce ke konci museli přemlouvat, aby se ještě točilo 😅 .

skotskaa
9. dub 2014

Scénáristi prý od začátku věděli, jak chtěj seriál zakončit, jenže nečekali, že se potáhne 9 sezón a většina diváků už bude ze vztahu Ted + Robin otrávená. (Patřím k tý většině.)

editah222
9. dub 2014

@berynka chci chci chci :D Klidně do zpráv at to neprozradíš ostatním 😉

berynka
autor
9. dub 2014

@editah222 napíšu do IP, když někdo upravil název diskuze (a smazal upozornění na spoiler 😝 ) @isoldaeva mohu vědět něžné tajemství proč? 😅

anetka1701
9. dub 2014

Od začátku to v plánu bylo, četla jsem x rozhovorů...

Konec se mi celkem líbil, přišel mi fajn :o) Muž je otrávenej a naštvanej (sledovali jsme spolu)

dandik
9. dub 2014

Dle mého to Robin určitě nebude, protože o té v předchozích starších dílech mluvil, pořád jako o tetě Robin a dokonce v jednom dílě zmínil, že ona jejich matka není....

mojeuzivatelskejmeno
9. dub 2014

Mě ten závěr docela zklamal. Ale také mě donutil dost přemýšlet o tom díle, o celém seriálu...a to byl asi záměr 🙂. Každopádně jsem chtěla spíš happy end. Myslela jsem, že to dopadne takhle: Ted + matka a Robin + Barney.

Co se týče toho konce, kdy Ted přišel zase k Robin s modrým rohem... Tak jsem někde četla, že to byla jedna z prvních myšlenek celého natáčení 🙂.

@aaggyy Těm dětem to vyprávěl v jednom dni v budoucnu...proto jsou stejní 🙂

twinkle
9. dub 2014

Já byla dost zklamána.Ale je pravda, ze poslednich pět sezon už za moc nestalo...
Kdyby udělali 4 serie, tak to mohlo byt skvele...

suzanna123
9. dub 2014

@berynka a mně to taky napíšeš? Prosím 🙂

berynka
autor
9. dub 2014

@mojeuzivatelskejmeno jasně ale my to myslely, že ty "vstupy" s dětma se musely natočit během krátké doby na začátku... a je to teda jak tady píšete, že závěr/záměr byl předem daný a jen se vymýšlelo, jak se k tomu dojde. A je fakt, že někdy to bylo dost zoufalý 😅

berynka
autor
9. dub 2014
tichackova
9. dub 2014

Holky, jak to dopadne? Ja to chci taky vědět😀😀

hohe
9. dub 2014

Já jsem četla, že konec natočili hned po první sérii... mě seto to osobně líbilo... spoiler pokud nechceš ědět, co se dělo nečti dál................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... Dostal mě Barney v porodnici - vlastně to má svůj smysl, že se zamiloval až do toho do koho se zamiloval..................... Ted - byla jsem spokojená, myslím si, že jeho žena byla fajn,měl s ní děti, což by s Robin neměl a ten konec mi přišel hodně romantický...

tichackova
9. dub 2014

@hohe Chci presne vedet, co se stalo!!!😀😀😀😀

hohe
9. dub 2014

@tichackova tak do IP ti písnu...

tichackova
9. dub 2014

Ano ano ano! 😀😀😀

aajina
9. dub 2014

taky prosím :o)))) díky 🙂

hohe
9. dub 2014

@tichackova
@aajina máte to tam,holky

anina32
9. dub 2014

@hohe já taky prosím 😉

isoldaeva
10. dub 2014

@berynka Názvy diskuzí se upravují, už z toho důvodu, aby byly jasné pro ostatní maminky (zbytečnosti se odstraňují) a i pro lepší vyhledávatelnost. Praktikuje se to běžně.

berynka
autor
10. dub 2014

@isoldaeva takže dle vás je upozornění na SPOILER zbytečnost?!! 😕 Dovolím si tvrdit, že řada lidí konec toho seriálu stále ještě nezná a tato diskuze byla myšlená, mimo jiné, i na probírání toho, jak to celé dopadlo. Díky tomu se informace musí šířit "tajně" prostřednictvím IP 🙄

berynka
autor
10. dub 2014

a jinak slovo spoiler není vulgární a ani vágní, takže vyhledávání ničemu nebrání, stačí se zeptat třeba Wikipedie 😉

maxinkaa
10. dub 2014

Já konec viděla minulý týden a jsem z něj smutná i šťastná zároveň🙂 každopádně tvůrci seriálu vydají DVD, kde bude konec jiný, protože fanoušci už dělají petice proti tomuto konci v tv 🙂

vrana
10. dub 2014

Ahoj, mně se teda konec nelíbil ☹ Obecně celý seriál začal postupem času strašně upadat, už nebyl tak vtipný, děj byl uměle natahovaný a nudný. Posledním dílem mě dost zklamali.