Seriál Jak jsem poznal vaši matku - co vy na to?

berynka
9. dub 2014

Tak po 9 letech skončil celkem oblíbený seriál Jak jsem poznal vaši matku. Diváci poslední série již věděli, co je matka zač a v tuto chvíli i to, jak všechno dopadne 😉 . Z mé strany to bylo hodně překvapivé a jsem za to ráda, že vlastně nebyl klasický "happy end a žili šťastně až do smrti", jak se samozřejmě předpokládalo.
Jak vám se líbilo zakončení? 🙂

A jedna taková technická... myslíte si, že to byl od samého začátku záměr scénáristů? Nebo se to tvořilo v průběhu sérií? Dle mého se i závěr, jak otec vypráví dětem a řekne jim, jak to dopadlo s jejich matkou, natočil hned v první sérii (jsou pořád stejně staří herci, ne? 😅 ). Nebo jak? 😎

fideho
10. dub 2014

@hohe Mohu taky poprosit o konec seriálu do IP? Moooc dekuji!!!

maxinkaa
10. dub 2014

@vrana Je pravda, že na svatbu se čekalo tolik týdnů, to byla nuda a pak se vše odehraje v posledních 2 dílech....

vrana
10. dub 2014

@maxinkaa je to bohužel nešvar spousty seriálů, kdy je super nástup, že to člověk hltá jedním dechem, nespí a pak to začne upadat a konec úplně zabijou. ☹ Milovala jsem Lost a to co s tím vyvedli....škoda mluvit. Teď byla super Čtvrtá hvězda na ČT1 a tam mě pro změnu mrzí, že to skončilo tak brzy 😀 Ale zase lepší než aby to natahovali devět sezón, že jo... Ale jednoznačně u mě vedou Přátelé. Vtipní po celou dobu, odešli v nejlepším, poslední díl jsem obrečela 😀

Mně se k Tedovi hodila Victorie a docela mě mrzí, že to s ní neskončilo. Barney a Robin - taky škoda.

maxinkaa
10. dub 2014

@vrana Jo, já jsem zase taková, že když se mi tam něco nelíbí, zavolala bych jim, že teda takhle ne nebo že to bylo jinak 🙂 Já ještě ujíždím na Two and half men (bez Charlieho to není už moc ono) a The Big bang theory- to je pořád super

vrana
10. dub 2014

@maxinkaa Dva a půl chlapa taky dobrý 🙂 ale to vídám jen občas v TV a docela se mi líbila i Reeba

xsaruska
10. dub 2014

tak bych ráda věděla jaký byl konec, holky pošlete mi do zprávy, děkuju 😎

hohe
10. dub 2014

@maxinkaa
@maxinkaa stejne na svatbu Marschla a Lily nema zadna serialova svatba. Ja se na ten dil koukala nekolikrat pred svatbou. 😀😀😀😀😀

lucyanek
10. dub 2014

Takovej dotaz - a kde ten konec teď dávali? Já jsem se na to dívala Primě (nějakej ten měsíc zpátky) a už jsem čekala nějakej konec a oni to najednou začali dávat zase od začátku! To jsem nějak nepochopila... Nebo mi ty poslední díly ušly? Ale to se mi nezdá, dívali jsme se na to každej den... 😖

berynka
autor
10. dub 2014

@lucyanek v české televizi to ještě nedávali, je to zaplacené jen do nějakého dílu a pak to začne od začátku 😉 . Já to sledovala, jak se to objevilo na CBS.

maxinkaa
10. dub 2014

@lucyanek Já to sledovala ten den, kdy to běželo v USA

aaggyy
10. dub 2014

@mojeuzivatelskejmeno jojo, ale natocit to museli s tema detma hned na zacatku, i ten konec..takze to proste museli vedet hned jak to dopadne. a nebo natocit vic alternativnich koncu, to nevim🙂

aaggyy
10. dub 2014

@vrana Pratele u mne taky vedou, videla jsem je snad 50 krat celou serii a porad na ne koukam znovu..je to uz trochu uchylny 😀

lucyanek
10. dub 2014

@berynka @maxinkaa Aha, tak to je. Tak v tom případě bych se asi nikdy nedozvěděla, jak to dopadne 😠 Nechápu, proč nezaplatí všechny díly... Můžete mi prosím někdo napsat, jak to dopadne (aspoň ve zkratce)? Děkuji moc

maxinkaa
10. dub 2014

@lucyanek Dá se to už stáhnout na netu. Ale můžu vám to napsat do IP

mojeuzivatelskejmeno
10. dub 2014

@aaggyy Jo takhle...blbě jsme to pochopila. Promiň. No...jak jsem psala. Prý konec byl mezi prvními myšlenkami celého seriálu.

mojeuzivatelskejmeno
10. dub 2014

@lucyanek Dá se to sledovat na internetu. Např. cekujto.cz

phuskova
10. dub 2014

Himym jako seriál super, MSM ho moc rada,ale posledni dvojdil nejhorší konec serialu co snad existuje...totálně zkazili cely dojem z toho seriálu a už ani nemám chuť se kvůli tomu koukat znova....nvetdi krsvinu si prostě vymyslet nemohli ☹((( byla sem strašně naštvaná a zklamaná...

pupickova
10. dub 2014

@phuskova už nechlastej! 😀

phuskova
10. dub 2014

@pupickova a jo🙂 píšu na tabletu a on si sam mění slova..většiny si všimnu ale většinou 😀

pupickova
10. dub 2014

@phuskova většinou? 😀 😀 ti řikám nepij! 😀

phuskova
10. dub 2014

@pupickova jako kdybych mohla 😅

hohe
10. dub 2014

@phuskova fááákt? Já jsem byla spokojená... můžu se zeptat, co tě nejvíce zklamalo? Mě to docela zajímá... jsou na to fakt hodně rozporuplné reakce...

Jako Lily a Marschel - palec hore
Barney - to byl nejlepší konec pro něj... prostě a jasně je to ku.evník a ochočí si ho až jeho malinkatá holčička 🙂
Ted a Robin - sice jsem byla v šoku, že mu odkráglovali ženu, ale já jsem jim fandila od počátku..

berynka
autor
10. dub 2014

teď mi spíš vadí, že x sérií strašně mlžili, že Robin a Ted už nikdy víc 😝 a ani na konci nerozváděli, co její láska k Barneymu 😒 ? Že jako spíš jen litovala, že nakonec nebyla s Tedem...

phuskova
10. dub 2014

@hohe nejvíc asi to,ze je tolik sérii o matce,a oni ji ppak behem jednoho dílu jentak nechaj umřít....fandila sem Robin a Barneymu,vylozene se k sobě hodili,byli super par a pak během chvíle,ze se rozvedli...navíc,já teda nejdřív robin a tedovi taky fandila,dokud se tam neukázala poprvé máma,hodila se k němu tisíckrát víc než nerozhodna Robin....Barneho konec me sice dojal,ale přišlo mi to divný...kdyby to dítě bylo robinino,tak je to super...asi sem moc romanticka no 😀 akorát lili a marschal super 🙂

kstablova
10. dub 2014

je fakt, že poslední řadu už jsem dokoukala tak nějak ze setrvačnosti, poslední řada mě vyloženě občas už štvala, ale na druhou stranu ten konec se mi líbil, byl pro mě překvapivý a asi to tak mělo být od samého začátku, takže to vlastně skončilo dobře 🙂

Teď jsem zvědavá na spin off k seriálu..."jak jsem potkala vašeho otce" 🙂

neftys75
10. dub 2014

mi se teda ten konec hrube nelibil, a celkem jsou mi i asi jedno vsechny ty pointy, ale strasne se mi nelibilo to zpracovani, to byla fakt tragedie, strasna slatanina, ani jedna dejova linka poradne zpracovana, jeden velkej prostrednicek vsem fanouskum 😒
jakoze kolik serii budujou vztah Robin&Barney a pak je na prostoru nekolika vterin rozvedou, jako sorry...
o "matce" ani nemluvim... myslim, ze si to ta postava vubec nezaslouzi.
cely mi to prislo, jakoby to napsal nekdo uplne jiny, nez cely serial, vubec to nedrzelo pohromade, ani vuci celemu serialu.
jak uz tu kdosi napsal, chtela jsem si to cely skouknout znovu a uz vubec nemam chut!

hohe
11. dub 2014

@berynka mě nepřišlo, že litovala toho manželství... Barneyho si myslím milovala, ale nedokázali spolu prostě vyjít, ona měla hodně práce, tak jezdil s ní... nebyl ve své práci... jak říká kamarádka - někdy láska prostě nestačí... myslím si, že se to v ní zlomilo a vše si uvědomila až ve chvíli, kdy viděla Barneyho balit nové kočky... prostě si dle teda mého uvědomila, že kdyby se vdala za Teda, byla by sním navždy... 🙂

@phuskova Ohledně Bareneyho a RObin jsem psala o pár řádků víš... Ohledně Teda a matky... myslím si, že tento záměr byl hned odpočátku - Ted potkal někoho, kdo dal po čem toužil... svatbu, děti... Robin by mu to nikdy nedala... Kdyby byl s Robin, tak by to nikdy neměl a to jak všichni víme, byl vždy konec jejich vztahu... Takže potkal někoho, kdo k němu naprosto pasoval... myslím si, že si zasloužila teda více prostoru, ale bohužel scénáristi měli jiný názor... Podle mě byl konec takový hořkosladký... A navíc se mi líbil nápad, že to končila jak to začalo... Já teda Robin a Tedovi fandím... 🙂
Jo a k Barneymu já si osobně myslím, že to byl skvělí konec, páč dle mého, kdyby byl s RObin, stejně by ho časem zasvědělo v kulkách a rozvedli by se... A ten nápad, že si ho omotá kolem prstu jeho dcerka byl dle mého trefa do černého 🙂

kalaoka
11. dub 2014

mě se teda konec líbil, překvapil, ale když o tom přemýšlím, tak za mě palec nahoru.

Nemyslím, že by to bylo tak, že by B. a R. v rychlosti rozvedli, bylo to po třech letech manželství, to byly tři série. Matka taky zemřela až po mnoha letech. Život je hold někdy sviňa. Kdyby to skončilo jejich seznámením, nikdo by se nad tím nepozastavoval a všichni by byli spokojeni. Myslím, že to takhle chtěli ukončit od začátku. Jenom protože to bylo uspěšný, natáhli to na víc sérií, proto ty poslední byly už dost slabý. A nechtěli to už natahovat dál, proto nám řekli, co se stalo v následujících 20 letech. Prý konce byly natočený dva, na podzim vyjde série na dvd a tam budou k dispozici oba.

belda
11. dub 2014

@hohe můžu taky poprosit do IP konec?? díky 😎

hohe
11. dub 2014

@belda jj posílám...