• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

29. listopadu 2017 
Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. :wink:
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. :dizzy_face:
26. zář 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jeej som prva :wink: Tak vyuzijem a touto cestou si hladam kamaratku - mamicku z podunajskych biskupic, nemam konkretne poziadavky, ja mam jedno 20 mesacne dievcatko a v marci buduceho roku cakam dalsie baby, tak by bolo potesujuce, keby mamicka bola aspon na "podobnom" :wink: Tesime sa na spolocne kocikovanie, spolocne programy s detmi, vzajomne navstevovania, vymeny skusenosti, radosti aj starosti :slight_smile:
26. zář 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já se přidávám,to je super,snad se někdo ozve! :wink: Já hledám maminku z Brna tento měsíc se nám má narodit holčička,tak by bylo fajn vozit kočárek a pokecat s jinou maminkou. :slight_smile:
26. zář 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj Ladybird1l.Ja síce nie som z Biskupíc ale z Rružinova, ale tiež hľadám nejakú mamičku alebo tehulku na zoznámenie a spoločné kočikovanie z BA.Ja ešte bábo nemám ale čoskoro čakáme....
26. zář 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak ja som z Bratislavi, z vrakune ale casto sa pohybujem najcastejsie po celom ruzinove a tiez hladam daku partacku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mam rocnu dcerku(uplneho certa) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mam 21rockov cize daku mladu maminku :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2008 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ,ja jsem snazilka z Prahy a chodim do pronatalu .Kdo si chce popividat a treba zajit nekam na kafe tak jsem dispozici. :wink:
27. zář 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ladybird my sme z pooddunajskych biskupic ale mame uplne nepodobnu trojmesacnu dceru....vadi?
a to pipi do vrakune sme chodili na zmrzku. cez vrakunsky lesopark a potom nazad k bille alebo na opacnu stranu az skoro k rovinke. :slight_smile:
27. zář 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas je dobra zmrzka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2008 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj na pesiu zonu chodime aj vselikda. dllllhe prechadzky. mozme spolu hocikedy.
28. zář 2008 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile: , já hledám maninku nebo nastávající maminku, se kterou bych mohla po novém roce vozit kočárek. Jsem ze Vsetína a miminko čekáme na přelomu roku.
29. zář 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj EIMIKY, ja som tiez z Ruzinova, mam 4 tyzdnovu dcerku a uvitala by som spolocne kocikovanie.Tak nech sa ti drobec cim skor narodi:slight_smile:)
Samozrejme ak sa ozve nejaka ina maminka, budem rada. Zatial chodievam na Strkovec.pa
29. zář 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky by se mi sešla kamarádka na popovídání a vyměňování zkušeností. Jsem ze Řevnic, máme tu prima nekuřáckou kavárnu :wink:
29. zář 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fanfulinekkudisek- tak ja som tiez z prahy.a tiez hladam niekoho z prahy, najlepsie praha 9 ( tu byvam), alebo 10, 4 - :slight_smile:
29. zář 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Euphoria.Ja by som sa k tebe určite pridala, len nech sa už ten môj drobec narodí, termín mám už teraz v sobotu, tak uvidíme kedy sa mu bude chcieť von.Ja by som tiež asi chodila na štrkovec, ani to nemám daľeko a je tam príjemne.Tak keď budem mať už krpca doma sa ti ozvem a nejako sa potom dohodneme.Tak zatial papa a som rada, že si sa ozvala.
30. zář 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimiky, drzim palce, aby bol porod v pohode a nech sa ti narodi zdravy a krasny chlapcek. Je to tvoje prve babo? Ja mam prve.Mam inak 30 rokov.Co Ty? Ja mam Strkovec tiez kusok a chodim tam velmi rada.Tak sa drz,pa
30. zář 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Euphoria.Ano je to moje prvé, tak sa už veľmi tešim na neho, my budeme mať chlapčeka.Ja mám 24 rokov.Aký si mala pôrod? Rodila si v Ružinove?
30. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eimiky, pôrod som mala nastastie uplne v pohode.Rodila som v Ruzinove, mala som skvelu porodnicku. Vsetko bolo fajn, az na neznesitelne teplo v porodnici tych pat dni.No vydrzali sme obe. Mas dohodnuteho porodnika?
30. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Euphoria, ja nebudem rodiť v Ba ale v Handlovej, lebo tu mám známych a pôrodníka budem mať uja, teda ak všetko pôjde tak ako má.Ja bývam v BA ale momentálne som u rodičov v PRievidzi ak by ma to náhodou chytilo, takže tak. a malá sa ti ako volá?
30. zář 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som z popradu a tiež dúfam, že možno tu nájdem nejakú kamarátku na trávenie spoločných chvíľ. v pp už bývam takmer 2 roky, ale keďže pracujem mimo, tak cez týždeň ani netrávim moc času doma. :unamused: zatiaľ som iba budúca snažilka.. :wink: mám tam iba manžela a zopár kamarátov, prevažne manželových.
1. říj 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tady se hlásí nový Jičín :slight_smile:
1. říj 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja som z MA :slight_smile:
2. říj 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj som z MI :slight_smile:
2. říj 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.Volám sa Zuzana,mám 26r. a 16mes. synčeka. Sme z BA-Staré Mesto. Nikoho tu nepoznáme,tak dúfam,že sa tu nájde nejaká spriazdnená dušička s dieťatkom, na spoločné prechádzky,kávičky, návštevy.
5. říj 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky jukněte sem: http://www.nasemimi.cz/seznamka.php
určitě tam někoho najdete, je nutné se zaregistrovat a pak se dá vyhledávat podle mapy. Já tam kamarádku našla :slight_smile:
10. říj 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimiky a euphoria...ja som ruzinov - posen a na strkovci som varena pecena, kedze je to velmi blizko...rada brazdim aj ostredky....a...inak mam sestmesacneho synceka :slight_smile: ...tak sa uz tesim na spolocne akcosky :wink:
10. říj 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte hladam neaku mamičku z Pezinku alebo Viničneho na stretavky mam 2Omesačneho synčeka aj jemu hladám kamarata
10. říj 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
..brno..? :wink: :wink:
10. říj 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pindula, nasi synovia su menovci :grinning: a tiez sme z Ruzinova - Prievoz, ale vela chodime po Posni a casto tiez na Strkac :wink:
10. říj 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja hladam tiez kamosku z okolia, mam 4 mesacnu dcerku a byvame v Rovinke - je to kusok za Podunajskymi Byskupicami na spolocne kocikovanie, navstevy a vymienanie si skusenosti. Budem rada ked sa niekto ozve :slight_smile:
18. lis 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babulky, ja byvam vrakuna-podun.biskupice.. na rovnakej ulici ako pipi1211 :grinning: cau suseda..
a tiez hladam nejaku mamicku, ktora by mala bud auto a ochotu jazdit za mnou :grinning: alebo nejaku partacku tu na blizku, ruzinov alebo tak.. moj krpec ma 9 tyzdnov a ja mam 21 :wink:
20. lis 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,hladam partacku na kocikovanie Bratislava-Nove mesto,byvam v okoli Racianskeho myta,mam 2 mesacneho synceka a ja mam 20 rokov :wink:
20. led 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 16
Tvůj příspěvek