• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

25. července 2017 
Ahoj, tak u nás se už přehoupl 1.rok, ale seznámíme se rádi :slight_smile: Brno střed
8. dub 2016 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj někdo z Litoměřic?
8. dub 2016 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Někdo z Prahy 4? Děti 4 roky a 9 měsíců,obě holčičky:slight_smile: ?
25. dub 2016 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky za chvili mam 30let a 15mesicni princeznu, jsme z veverske bitysky, kousek za brnenskou prehradu , rady by jsme nasly nejakou maminku-kamaradku na kocarkovani, kaficko proste normalni pokec..budeme se tesit:slight_smile: L+L
25. dub 2016 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj beruska2015 ja jsem z Moravan u Brna, jak je Futurum..moc blizko to neni, ale tak clovek nikdy nevi. Chodite v Brne nekam na cvico nebo plavco?
25. dub 2016 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtblue Ahojky kejtblue, urcite moravany znam..pracovala jsem tam..jen je to na oapcne strane bitysky pro nas no..jinak ani plavco ani cvico zatim nechodime..u nas je cvico az od 18mesicu tak to mame jeste cas a co ty kolik mas let a mas holcicku ci kluka a vek :slight_smile:
25. dub 2016 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem z K.Varu, mam 5.mesicni holcicku a hledam kamaradku maminku na pokec, kocarkovani atd. :slight_smile:
25. dub 2016 ve 14:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem. já jsem z Bruntálu a teprve čekám první miminko.
25. dub 2016 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beruska2015 Mam kloucka, vcera mu byl rok :slight_smile: A ja sem o neco starsi, je mi 28 :D
My chodime cvicit do LIttle Gym a tam je to moc fajn. Berou myslim uz nejak od 10 mesicu nebo tak..
25. dub 2016 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jsem 31-letá mamča roční holčičky, která se bude co nevidět stěhovat do Branišovic. Mou největší životní prioritou je spokojená rodina. Jsem ale také poměrně aktivní a tak při RD pracuji na částečný úvazek z domu. Mezi mé zájmy patří výtvarné aktivity, zážitková a Montessori pedagogika. Ráda bych svým dětem poskytla vzdělání formou alternativního proudu vůči běžnému školskému systému. Je pro mě hodně důležité vést děti k samostatnosti, zodpovědnosti, etickému jednání a zdravému životnímu stylu.
Ráda bych touto cestou našla kamarádku – maminku z Branišovic či blízkého okolí, s podobně starým děťátkem a vyznávající stejné nebo velmi podobné hodnoty, která hledá spřízněnou duši a parťačku v péči a výchově o děti.
5. kvě 2016 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, je mi 31, mám 17 měsíční holčičku a hledám maminku s prckem z okolí Rakovníka/Žatce. Ať nemusíme pořád na ty procházky chodit sami :slight_smile:
6. kvě 2016 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my jsme z Brna Maloměřic, mě je skoro 25 a Míšovi 9 měsíců. Rádi bysme poznali maminku s přibližně stejně starým dítkem na procházky, řádění na hřišti a povídání nejen o dětech.
6. kvě 2016 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je tady někdo z Plzně, kdo půjde se mnou na pokec-procházku nebo na kafe? Já 32 let, dcera 2roky.
9. kvě 2016 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj :slight_smile: jsem poměrně mladá maminka a všechny mé kamarádky jsou na vysoké, mají tedy jiné zájmy a i jiné starosti. Chtěla bych se seznámila s někým, s kým budu mít společná témata (děti, domácnost apod.) Je mi čerstvých 25 let a mám ročního syna. Bydlíme v Praze na Hájích a rádi bychom chodili s někým společně na procházky a hřiště. :slight_smile:

Verča
14. kvě 2016 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava : "Chtěla bych se seznámila" :grinning: Chtěla bych se seznámit. :slight_smile:
14. kvě 2016 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,pristehovala jsem se do Knezpole u Uherskeho hradiste :slight_smile: nechcete nektera zajit na prochazku? Alca
6. čer 2016 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj přistěhovala jsem se k olomouci a moc tu nikoho neznám, holčička má půl roku, kluk skoro tři, potkám se s někým s podobně starýma dětma? marta
8. čer 2016 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Hradečandy, Pardubičandy a okolí,

nějak jsem po mnoha pracovních letech, když jsem si začala užívat doma na neschopence těhotenství zjistila, že se všechny kamarádky odstěhovaly pryč, mají odrostlé děti a jiné zájmy :frowning2:.......

Uvítala bych i seznámení s maminou, která by měla zájem, aby se tatínci v budoucnu také seznámili a společně jsme pak mohli podniknout spoustu věcí, výlety, posezení atd.

Bohužel vím, že nebude jednoduché nějakou maminku najít, protože jsem starší (37 let) a manželovi je 47 let.

Pokud by měla nějaká maminka zájem, ráda se s ní potkám a pak se uvidí co dále :slight_smile:
28. čer 2016 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, je mi 20 a v září mám termín porodu, čekám děvčátko a jsem z Brna, teď sice bydlím v Kuřimi, ale v Brně jsem často. Jinak kontakt: domca.Řezníčková email.com budu ráda :slight_smile:
28. čer 2016 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monini88 Taky jsem z Frenštátu a mám termín porodu 16.7.tak kdybys mela zajem treba pokecat :slight_smile:
28. čer 2016 ve 22:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ráda se seznámím s nějakou maminkou z liberce, je mi 41, mám dvouletou holčičku.
29. čer 2016 v 11:01  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a odkud přesně jsi?mě je 39 a mám holčičku 1.5 roku.
29. čer 2016 v 11:40  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem z liberce vesce
29. čer 2016 ve 12:03  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme z Hanychova
29. čer 2016 ve 13:44  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druplaug Ahojky, já mám dcerku v dubnu 2014 :wink: ... Jsem taky ze Strakonic, když budeš chtít napiš :slight_smile:
9. črc 2016 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mi je 21 let, jsem z Ostravy a za pár týdnů přijde na svět moje první dcerka :slight_smile: je tady nějaká maminka nebo těhulka poblíž? :slight_smile:
9. črc 2016 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
najde se nějaká těhulka nebo mamina 35+ pro společná setkání či výlety třeba i s tatínky? Hradec Králové, Pardubice a okolí. :slight_smile:
15. črc 2016 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky..nejste nektera z Ostravy? Vsem pohodovy den
19. črc 2016 v 08:29  •  čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky.Jste nektera z Ostravy?
19. črc 2016 v 08:46  •  čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milinka94 ahojky..jsem mamibka mesicni holcicky:slight_smile:)
19. črc 2016 v 08:51  •  čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek