Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

karot
26. zář 2008

Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. 😉
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. 😵

papaja123
8. dub 2016

Ahoj, tak u nás se už přehoupl 1.rok, ale seznámíme se rádi 🙂 Brno střed

veverusak87
8. dub 2016

Ahoj někdo z Litoměřic?

lucikpraha
25. dub 2016

Ahoj,Někdo z Prahy 4? Děti 4 roky a 9 měsíců,obě holčičky🙂 ?

beruska2015
25. dub 2016

Ahojky za chvili mam 30let a 15mesicni princeznu, jsme z veverske bitysky, kousek za brnenskou prehradu , rady by jsme nasly nejakou maminku-kamaradku na kocarkovani, kaficko proste normalni pokec..budeme se tesit🙂 L+L

kejtblue
25. dub 2016

ahoj beruska2015 ja jsem z Moravan u Brna, jak je Futurum..moc blizko to neni, ale tak clovek nikdy nevi. Chodite v Brne nekam na cvico nebo plavco?

beruska2015
25. dub 2016

@kejtblue Ahojky kejtblue, urcite moravany znam..pracovala jsem tam..jen je to na oapcne strane bitysky pro nas no..jinak ani plavco ani cvico zatim nechodime..u nas je cvico az od 18mesicu tak to mame jeste cas a co ty kolik mas let a mas holcicku ci kluka a vek 🙂

naninkadc
25. dub 2016

Ahoj, jsem z K.Varu, mam 5.mesicni holcicku a hledam kamaradku maminku na pokec, kocarkovani atd. 🙂

zborilova1989
25. dub 2016

Ahoj všem. já jsem z Bruntálu a teprve čekám první miminko.

kejtblue
25. dub 2016

@beruska2015 Mam kloucka, vcera mu byl rok 🙂 A ja sem o neco starsi, je mi 28 :D
My chodime cvicit do LIttle Gym a tam je to moc fajn. Berou myslim uz nejak od 10 mesicu nebo tak..

mama2704
5. kvě 2016

Ahoj,
jsem 31-letá mamča roční holčičky, která se bude co nevidět stěhovat do Branišovic. Mou největší životní prioritou je spokojená rodina. Jsem ale také poměrně aktivní a tak při RD pracuji na částečný úvazek z domu. Mezi mé zájmy patří výtvarné aktivity, zážitková a Montessori pedagogika. Ráda bych svým dětem poskytla vzdělání formou alternativního proudu vůči běžnému školskému systému. Je pro mě hodně důležité vést děti k samostatnosti, zodpovědnosti, etickému jednání a zdravému životnímu stylu.
Ráda bych touto cestou našla kamarádku – maminku z Branišovic či blízkého okolí, s podobně starým děťátkem a vyznávající stejné nebo velmi podobné hodnoty, která hledá spřízněnou duši a parťačku v péči a výchově o děti.

havlik7
6. kvě 2016

Ahojky, je mi 31, mám 17 měsíční holčičku a hledám maminku s prckem z okolí Rakovníka/Žatce. Ať nemusíme pořád na ty procházky chodit sami 🙂

yelowangel
6. kvě 2016

Ahoj my jsme z Brna Maloměřic, mě je skoro 25 a Míšovi 9 měsíců. Rádi bysme poznali maminku s přibližně stejně starým dítkem na procházky, řádění na hřišti a povídání nejen o dětech.

m55o22
9. kvě 2016

Ahoj, je tady někdo z Plzně, kdo půjde se mnou na pokec-procházku nebo na kafe? Já 32 let, dcera 2roky.

enigman
14. kvě 2016

Ahoj 🙂 jsem poměrně mladá maminka a všechny mé kamarádky jsou na vysoké, mají tedy jiné zájmy a i jiné starosti. Chtěla bych se seznámila s někým, s kým budu mít společná témata (děti, domácnost apod.) Je mi čerstvých 25 let a mám ročního syna. Bydlíme v Praze na Hájích a rádi bychom chodili s někým společně na procházky a hřiště. 🙂

Verča

enigman
14. kvě 2016

Oprava : "Chtěla bych se seznámila" 😀 Chtěla bych se seznámit. 🙂

ala0708
6. čer 2016

Ahoj Holky,pristehovala jsem se do Knezpole u Uherskeho hradiste 🙂 nechcete nektera zajit na prochazku? Alca

martoslava
8. čer 2016

ahoj přistěhovala jsem se k olomouci a moc tu nikoho neznám, holčička má půl roku, kluk skoro tři, potkám se s někým s podobně starýma dětma? marta

eberuska
28. čer 2016

Ahoj holky Hradečandy, Pardubičandy a okolí,

nějak jsem po mnoha pracovních letech, když jsem si začala užívat doma na neschopence těhotenství zjistila, že se všechny kamarádky odstěhovaly pryč, mají odrostlé děti a jiné zájmy ☹.......

Uvítala bych i seznámení s maminou, která by měla zájem, aby se tatínci v budoucnu také seznámili a společně jsme pak mohli podniknout spoustu věcí, výlety, posezení atd.

Bohužel vím, že nebude jednoduché nějakou maminku najít, protože jsem starší (37 let) a manželovi je 47 let.

Pokud by měla nějaká maminka zájem, ráda se s ní potkám a pak se uvidí co dále 🙂

konekokira
28. čer 2016

Ahoj maminky, je mi 20 a v září mám termín porodu, čekám děvčátko a jsem z Brna, teď sice bydlím v Kuřimi, ale v Brně jsem často. Jinak kontakt: domca.Řezníčková email.com budu ráda 🙂

iviiii
28. čer 2016

@monini88 Taky jsem z Frenštátu a mám termín porodu 16.7.tak kdybys mela zajem treba pokecat 🙂

filija
29. čer 2016

ahoj ráda se seznámím s nějakou maminkou z liberce, je mi 41, mám dvouletou holčičku.

fialkadasa
29. čer 2016

Ahoj a odkud přesně jsi?mě je 39 a mám holčičku 1.5 roku.

filija
29. čer 2016

jsem z liberce vesce

fialkadasa
29. čer 2016

My jsme z Hanychova

claine
9. črc 2016

@druplaug Ahojky, já mám dcerku v dubnu 2014 😉 ... Jsem taky ze Strakonic, když budeš chtít napiš 🙂

milinka94
9. črc 2016

Ahoj, mi je 21 let, jsem z Ostravy a za pár týdnů přijde na svět moje první dcerka 🙂 je tady nějaká maminka nebo těhulka poblíž? 🙂

eberuska
15. črc 2016

Ahoj,
najde se nějaká těhulka nebo mamina 35+ pro společná setkání či výlety třeba i s tatínky? Hradec Králové, Pardubice a okolí. 🙂

simibella
19. črc 2016

Ahoj maminky..nejste nektera z Ostravy? Vsem pohodovy den

simibella
19. črc 2016

Ahoj maminky.Jste nektera z Ostravy?

simibella
19. črc 2016

@milinka94 ahojky..jsem mamibka mesicni holcicky🙂)