Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

karot
26. zář 2008

Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. 😉
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. 😵

milinka94
19. črc 2016

@simibella Ahoj a odkud z Ostravy jsi? 🙂

simibella
19. črc 2016

Ahoj jsem maminka mesicni holcicky a jsme z Ostravy.Rada se s nejakou minkou seznamim.Muj email je 0306@post.cz

filija
20. črc 2016

ahoj, hledame kamarady z liberce🙂, je mi 41. mám 2 letou dcerku.

gabca91
20. črc 2016

ahoj je tady nekdo z okresu šumperk? mam 3deti a obcas by neskodilo jen tak s nekym pokecat 🙂

lencakopka89
21. črc 2016

Ahoj 🙂
jmenuji se Leňa je mi 27 a 12.10.2016 čekám svoji první holčičku 🙂
Ráda poznám nějakou maminku z Brna nejlépe část Královo Pole nebo někde poblíž okolo na občasné splknutí,kafčo,popřípadě pak na procházky s kočárkama 🙂
Klidně písněte i na e-mail budu se těšit lenna.t@seznam.cz 🙂

emi7
28. črc 2016

ahojky, hledám maminku z Prahy 4 (Krč, Libuš, Kunratice) na kočárkování, popovídání. Mám půlroční holčičku. Těším se.

lucikpraha
29. črc 2016

@emi7 Ahoj, já mám roční a skoro 5 letou a jsem z Krče

prcekverunka
29. črc 2016

Ahoj, ráda se seznámím s maminkou z Benešova 🙂

zuzkahodikova
2. srp 2016

Ahoj,je mi 26 a jsem v 10tt. Ráda bych poznala nastávající maminku z Příbrami na společné vycházky,posezení a vození kočárku 🙂

margitam
7. srp 2016

Hledáme kamarádku maminku z Průhonic :+)

hvezdicka97
7. srp 2016

@eberuska ahoj, já jsem z Kostelce nad Orlicí, odkud jsi přesně ty? Jinak mám doma dvě holčičky. Jedné budou teď v srpnu tři a druhé je dnes měsíc 🙂

andrea2016
7. srp 2016

Ahoj holky, jsem Andrea. Mam dve deti, starsi za par dni 8 a mladsi v listopadu 7. V zari cekame prte 🙂 Rada se seznamim s kym koliv normalnim 🙂 A treba nekdo z okoli Šternberka by taky nebyl k zahozeni 🙂

kariopea
10. srp 2016

Ahoj,nějaká maminka z Prahy 13?Čekáme druhé mimi v listopadu.

drizzle
12. srp 2016

Ahoj, hledáme maminku s podobně starými dětmi z Prahy. Mně je 28, mám 15 měsíční dceru, v říjnu čekáme druhé dítko. sháním někoho s podobnými starostmi na občasné společné aktivity a pokec 🙂

elunicka
19. srp 2016

Ahoj holky, jsem z Kladna a mám skoro čtyřměsíčního chlapečka, je to moje první mimi a ráda bych si touto cestou našla kamarádku 🙂 tak snad se někdo ozve.....

yelowangel
25. srp 2016

Ahoj mám ročního chlapečka. Našel by se někdo v Brně s přibližně stejně starým dítkem na popovídání a chození na písek?

letosa
25. srp 2016

Ahoj, hledám kamarádky a kamarády pro moji skoro dvouletou holčičku a samozřejmě i pro mě 🙂 z Prahy 6, ideálně Břevnov.

kejtblue
25. srp 2016

Ahoj yelowangel, odkud z Brna jsi? My bydlime na okraji, v Moravanech..predpokladam ze zas takovy stesti nemame ze bychom byly treba sousedky? :p

yelowangel
25. srp 2016

@kejtblue ahoj ještě Maloměřice, skoro už Vinohrady. Ale nemáme problém se kamkoliv dopravit. Teda spíš pokud tam jedou nízkopodlažní spoje, nosítko nevedem 🙂

kejtblue
25. srp 2016

@yelowangel Tady je to hrozny, jezdi sem jedina tramvaj a to jen tak do pulky cesty, zbytek se musi autobusem kterej jezdi jednou za rudej mesic :D Des! Ale treba bychom se mohly sejit nekde uplne jinde.. Prcek uz chodi?

kejtblue
25. srp 2016

@yelowangel Jinak taky mam kluka, vcera mu bylo 16 mesicu 🙂

yelowangel
25. srp 2016

Nene Míša ještě nechodí zatím zkouší stát a leze po 4 jak drak. Ráda se sejdu, navrhni něco 🙂

molindule
25. srp 2016

Ahoj, je tu nĕjaká maminka z Rakovníka? Mám roční dítko a ráda bych poznala nĕkoho na společnou procházku, písek, kus řeči...

kejtblue
26. srp 2016

@yelowangel Nam dablik taky porad jen ficel po 4, strasne rychle a az pred 3 dnama zacal samostatne chodit ( i kdyz kolem nabytku chodil uz strasne dlouho). Je to vsechno tak individualni... Mate nejaky oblibeny prochazky s kocarkem?

yelowangel
26. srp 2016

@kejtblue oblíbený ne, prostě se seberem a jdem. Většinou tady po Šumbeře i se psem 🙂

kejtblue
27. srp 2016

@yelowangel Taky mame pejska 🙂 Neco musime vymyslet dokud je jeste hezky. `Akorat ted nemam inspiraci..my se z tech Moravan dostaneme jenom autem, takze nakonec vzdycky chodime na prochazky jen tady :D

yelowangel
27. srp 2016

my jsme na tom podobně 🙂 jenom na starou osadu je to 10 minut autobusem

pajushka1
27. srp 2016

Ahojky, nějaká maminka z Uherského Hradiště? 🙂 já 21 a můj syn Samuelek necelé 3 měsíce 🙂 hledáme parťáky zhruba ve stejném věku na procházky a pokec 🙂 najde se někdo? 🙂

katies91
30. srp 2016

Dobré ránko 🙂 Nějaká budoucí maminka nebo maminka s malým prckem, co by na nás počkali z Hrušovan u Brna nebo z okolí? 🙂

zuzkahodikova
30. srp 2016

Ahoj,nejaka budouci maminka nebo maminka s malým prckem Příbram a okolí?