Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

karot
26. zář 2008

Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. 😉
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. 😵

ajulinda
1. kvě 2017

Ahoj maminky. Hledám kamarádku z Prahy, Říčan nebo okolí pro trávení společného času s dětmi. Je mi 38 let a mám skoro 9 ti letého syna. Těšíme se na Vás 🙂

slunitp
12. kvě 2017

Ahoj holky, hledám kamarádku v Brně, miminko teprve čekám, ale ráda bych na sdílení dojmů a zážitků našla dobrou duši. Po studiích se mi většina kamarádek odstěhovala, anebo mají jiné zájmy než mimina 🙂 Je mi 26 let, mám ráda přírodu, koncerty, výlety a stále vymýšlení hloupostí, hlavně venku na sluníčku. Mějte se zatím 😉

yelowangel
12. kvě 2017

@slunitp ahoj pokud ti nebude vadit že můj kluk je skoro dvouleťák a kamarádky teď oslavil rok můžeš se k nám přidat. Většinou jsme na hřišti aby se ten můj vyblbnul, ale někdy se jdeme projít kolem řeky. Scházíme se na staré osadě 🙂

katulinka07
12. kvě 2017

@slunitp ahoj 🙂 odkud z Brna si? 🙂

evinia
15. kvě 2017

@klahruska
Ahojky, jsem také těhulka z Plzně 🙂 hledám kamarádku..

slunitp
15. kvě 2017

@katulinka07 Ahooj, Zábrdovice 🙂

slunitp
15. kvě 2017

@yelowangel Tak že bych se přidala až budu taky tlačit kočárek? Nebo dříve 🙂

yelowangel
16. kvě 2017

@slunitp klidně dřív 🙂 napiš jak budeš mít čas, já se domluvím s Míšou a sejdem se 😉 aspoň uvidíš co tě čeká za rok a za dva 😀 Nebo pokud budeš chtít můžem se sejít nejdřív jenom my dvě a pokecat, jestli se stydíš nebo tak

janca162
16. kvě 2017

ahojky nejaka aktivni tehulka nebo maminka ze Slaneho ,Kladna a okoli? 🙂

katulinka07
16. kvě 2017

@slunitp ja bydlim skoro v centru na Veveri 🙂 tak bychom se mohli nekdy sejit 🙂 nebo aspon pokecat tu 🙂 jak chces ;)

tess82
2. čer 2017

Ahoj holky, je tu nějaká těhulka, co by si chtěla vyměňovat zkušenosti, zajít na kafčo, na pokec, zasportovat, na hory, na procházky, cvičit a tak vůbec? Jsem v 5.měs. a jsem z Ostravy. Termín porodu zač.listopadu. Budu ráda, když se ozveš 🙂

89peta
2. čer 2017

Ahoj holky, hledám kamarádku, Litoměřicko, na pokec, kafe, procházky. Přistěhovala jsem se z Ostravy a nikoho tu neznám 🙂 . Jsem momentálně v 6. měsíci. 🙂

veverusak87
20. čer 2017

@89peta Ahoj pokud nevadí,že už děti mám tak třeba já

89peta
22. čer 2017

@veverusak87 Ahoj, jasně, že nevadí. A odkud si?

veverusak87
22. čer 2017

písnu sz ju

chanddra
22. čer 2017

Ahoj, nemám s kým chodit s mrňousem ven nebo si popovídat u kafe. je mi 31, prckovi 13 měsíců, druhé plánujeme (snad) brzo, LIBEREC... Před pár roky jsem se přistěhovala, nikoho tu moc neznám. Chodíme plavat a rádi vyrazíme do přírody. Kdo by se přidal a ukázal, kam v Liberci s prckem? 🙂

uwe
23. čer 2017

Ahoj Maminky,jsem z Brna-Vinohrad.Mam 2r Ondraska,snazime se o 2.ditko,ale nejak nam neni prano,tak se snazime zabavit,jak to jde.Protoze nejsem puvodne z Brna...tak nam tu chybi nekdo na pokec a prochazky.Je mi 32let.Kdo ma zajem se s nami obcas vyvencit?🙂

yelowangel
23. čer 2017

@uwe Ahoj tady Brno Hády a Stará Osada 🙂 scházíme se s kamarádkou na Staré Osadě většinou kolem 2 a "venčíme" kluky (můj rok a 11 měsíců a její rok a čtvrt) tak když budeš chtít napiš a vezmem tě do party 🙂 Kamarádka hlídá někdy brášku nebo sestru (nebo oba) takže míváme s sebou i starší děti. Jinak mě je 26 a kamarádce 20

klaudyse
23. čer 2017

Není tady těhulka z Prahy 4 na společné procházky lesem, povídání a probírání nastávajících radostí? 🙂

uwe
23. čer 2017

@yelowangel Super,nekdy urcite zajdu s Vami.Treba pristi tyden-to mam vlastne cas jen v pondeli,jedem k rodicum...Kam chodite?Ve 14 nemuzeme,Ondra spi 🙂 tak u nas nejlip dopo,nebo pak az od 17 :(

yelowangel
23. čer 2017

@uwe to je škoda my to máme naopak, malej má v 11 oběd a pak spí a pak až jdeme ven. Ale určitě se můžem domluvit i jinak. Já po ty 17 hodině můžu každej druhej týden to má partner odpolední ale v 19 zase koupem

uwe
23. čer 2017

@yelowangel aje,to se uplne mijime :D Tak treba se jeste nekdo ozve 🙂 Kdyby se nam zmenil rezim na nespani,tak se domluvime.

tess82
29. čer 2017

Ahoooj holky, to tu není žádná Ostravanda? 👶🙂

zuza1987
2. črc 2017

@tess82 ja 🙂

martoslava
2. črc 2017

Ahoooooooj a co takhle nějaká mamča Olomouc a okolí? Marně po nějaké na diskuzi pátrám.....

tess82
3. črc 2017

@zuza1987 Ahojky a taky čekáš?

zuza1987
3. črc 2017

@tess82 ja mam syna 18m a brzo planujem druhe

veronika_86
3. črc 2017

@tess82 taky jsem z Ostravy🙂

jablic23ko
25. črc 2017

Ahoj maminky,rada bych s malym vyrazila po okoli s dalsi maminkou...prestehovali jsme se z Moravy do Prahy. Najde se tady maminka z Prahy D.Pocernice,Jahodnice,...???

iw101
4. srp 2017

Ahoj, najde se nějaká maminka z Plzně na společné procházky s cca půlročním miminkem?