• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

28. února 2017 
cawte, aj my hladame maminu na kocikovanie, som z NZ :grinning:
4. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky také se přidám do řady chtíčů :slight_smile: Hledáme kamarádku / Praha 4 Pankrác
22. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hledam maminku cz/sk v Anglii, konkretne Hampshire, Southampton :slight_smile:
22. bře 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hledám kamarádku brno-střed:slight_smile:
30. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. NZ???
30. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hledám kamarádky z okresu Česká Lípa :slight_smile:
1. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, najde se někdo z Pardubic nebo Rychnova nad Kněžnou a okolí? :wink:
3. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tiez hladam nejaku "partacku" na spolocne kocikovanie. som z ruzinova a mam 2-mesacnu dcerku...
budem rada ak sa niekto ozve :wink:
25. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,jmenuju se Petra,bydlím v Bystřici nad Olší a hledám kamarádku na pokec,společné procházky. Budu moc ráda,když se mi někdo ozve! :wink:
3. črc 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ja si tiez hladam nejaku kamosku na kocikovanie a pokec v Malackach......nikoho tu nepoznam......mam 7 mesacneho Lukaska a on by mozno tiez prijal kamosku alebo kamosa.............
20. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mam 15 měsični holčičku a jsme z Nupak u Pruhonic.Hledame kamaradku bud od nas a nebo blizkeho okolí,jako třeba Dobřejovice ,Pruhonice,čestlice nebo Benice...
24. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jsem z Jihlavy a hledám touto cestou taky budoucí maminku. jsem v osmém měsíci a bylo by fajn, mít s někým chodit na procházky s kočárkem, když nebude moct manžel. Čekám první miminko, bude to holčička. Je mi 26.Budu ráda, jestli se ozvete.
5. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky,taky hledám kamarádku z Prahy,nejlépe z P9 Černý most,mám 7 měsíční holčičku..tk jesti tu nějaká jste písněte papa budu se těšit :slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky je tu nějaká maminka z Olomouce??Mám 2 dětičky :slight_smile:
7. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekrenat -ahoj.Já jsem z Olomouce.Jsou tu dvě olomoucké dizkuse,ale jsou soukromé
7. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky je super a jak se tam dostanu?? :slight_smile:
7. bře 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekrenat -musíš požádat o přístup.
Jsou tu maminky Olomouc II ,nebo Olomoučandy :wink:
Olomouc II,tam jsou stálice ,spíš zkus olomoučandy :wink:
8. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jmenuji se Míša a má dcera Emilly se narodila v 31 týdnu..Nyní máme dva roky a rádi Vás poznáme :slight_smile: .S pozdravem Míša a Emilly :dizzy_face:
30. bře 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusím obnovit toto téma.Mám jedenáctiměsíčního Tobika a rádi bychom se seznámili s maminkou nejlépe z Prahy 4-Jižního Města.Chodíme na procházky nejčastěji na Hostivař,Miličovského lesa.Budeme se těšit :slight_smile:
22. zář 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nasla by se tady maminka z Brna? Je mi 30 a synovi v prosinci budou 3. Hledame kamarada :slight_smile:
17. říj 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halenkov, Hovězí, Hrozenkov, Vsetín. Najde se nějaká maminka z okolí?

Ahojky.... jsem 26 letá mamča na mateřské dovolené. Mám 3 letou dceru Emilii. Přestěhovala jsem se z Ostravska do tohohle úžasného kraje. Bohužel nikoho zde neznám a kamarádi jsou daleko. Takže ráda bych zde někoho poznala. Mé záliby jsou vaření, turistika, zdraví životní styl, hudba... je toho spousty :slight_smile:))
6. led 2013 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je mi 30 a mám 14m holčičku(živější) Tohle počasí nás ubíjí..Praha 4/12 Modřany, lhotka atd..
9. led 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hledám kamarádku z okolí Pelhřimova nebo Jindřichova Hradce na popovídání, posezení, návštěvy...
4. únor 2013 v 11:32  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fufinka01 ahoj, ja jsem z jiznaku, milicak i hostivar znam moc dobre :slight_smile: jen jsme ted odstehovany do petrovic, coz je ale kousek za hajema :slight_smile: a hostivarsky lesopark ted navstevuji z druhe strany :slight_smile:
4. únor 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím jakou má tato diskuse úspěšnost, ale přidám se. někdo tišnov a okolí?
4. únor 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pridam sa aj ja..:slight_smile:)neake maminky zo Svrcinovca okres Cadca? :wink:
4. únor 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hledam kamaradku z Chynova a okoli,ktera ceka taky miminko,na spolecne prochazky,posezeni u kavy,vylety atd. :slight_smile:
18. únor 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hledám kamarádku, která čeká také mimčo, se kterou bychom mohly chodit na procházky, pískoviště, a podobně. Bydlím kousek od Olomouce. :slight_smile:
24. únor 2013 v 10:23  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, aj ja hľadám kamarátku z Prahy,presnejšie Prahy 9...nikoho tu nepoznám a tak len sedím doma a už naozaj potrebujem prevetrať hlavu...a samej sa prechádzať po parku a ešte v tejto kose sa mi veľmi nechce :slight_smile:....a tiež by som sa rada s niekým podelila o tieto krásne chvíle z očakávania mimi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. bře 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka1414
já jsem taky z Prahy 9 - Jahodnice, miminko ale bohužel ještě nečekám.
24. bře 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek