Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

karot
26. zář 2008

Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. 😉
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. 😵

pida01
1. únor 2014

@tricunici ahojky hledáš ještě kamarádku?

pida01
1. únor 2014

Ahojky taky bych brala nějakou kamarádku.Je mi 29 a jsem od Uherského Hradiště.Čekám miminko začátkem června. 😉

nolies
3. únor 2014

@pida01 Ahojky, sice nejsem z Uherského Hradiště, ale ráda si pokecám. Je mě taky 29 let a mám rok a půl starýho chlapečka, bydlíme kousek od brna 🙂)

pida01
3. únor 2014

@nolies já toho svýho teprve čekám 😀 a jak se tvůj prcek jmenuje?

nolies
3. únor 2014

@pida01 Tobiáš 🙂 A už víš, co čekáš?

pida01
3. únor 2014

@nolies jo chlapečka.Vybrali jsme jméno Samuel,ikdyž se to některým našim nelíbí.Ty jsi vdaná,nebo máš jenom přítele?Jestli ti nevadí,že se ptám?

nolies
3. únor 2014

@pida01 jasně, že nevadí - já jsem taky zvědavá 🙂 Mám přítele, svatbu plánujeme, ale teď bychom radši druhý miminko. Snažime se jen chviličku, tak doufám, že to brzo vyjde 🙂 Jinak u nás se taky moc jméno nelíbilo, ale zvykli si. Hlavně, že se líbí vám.

pida01
3. únor 2014

@nolies tojo ať siostatní říkají co chtějí,je to naše malé.Já jsem vdaná.Už jsem jednou těhotná byla,ale přišla jsem o to ☹ Teď jsem na rizikovce,protože jsem na začátku druhého trimestru začala špinit.Tak mám strach,aby mi jednou doktor neřekl,že je to dobrý a nechtěl mě poslat do práce.Jsem radši,že můžu být doma v klidu a kdykoliv si jíd lehnout a vím,že jsem vklidu a že je všechno OK.Nedokážu si představit jak bych to zvládala v práci.Jinak držím pěsti ať se vám to co nejdříve podaří 😉 😅

nolies
3. únor 2014

@pida01 Já jsem chodila do práce až do posledního dne, to bylo úterý. A už ve čtvrtek jsem jela do porodnice a v pátek předčasně porodila. Teď bych to už neriskovala a byla doma. Teď bychom chtěli holčičku, ale mám nějaký problémy, takže mám trochu strach, že to tak rychle nepůjde ☹ A mimochodem, podle mě tě doktor do práce nepošle, nerisknul by to.

pida01
3. únor 2014

@nolies víš co já po tom potratu jsem měla taky problém otěhotnět.Snažily jsme se 9 měsíců než se nám to povedlo.A víš kdo na tom měl zásluhu?Bylinkář.Namíchal mi čaj i mému manželovi a hned jaknjsme ho dopily se nám to podařilo.Plně věřím,že na tom měli bylinky velkou zásluhu.A taky jsem pila malinovou směs.Vážně bych ti to dkporučila.Jestli máš nějaké problémy,tak si tam u vás zkus najíd nějakého bylinkáře,který tomu rozumí a povykládej mu jaké máš problémy a že sesnažíte o miminko a nedaří sevám a ln ti něco namíchá.To co namíchal,mě byl sice pořádný hnus.....nemám ráda bylinkové čaje.....,ale,nějak jsem to zvládla a jsem ráda,protože na účinek jsem nemusela dlouho čekat.

nolies
4. únor 2014

@pida01 jj, bylinky už beru, tak uvidíme, jak zaberou. Ve 22 letech jsem měla cystu na vaječníku a museli mě ho vzít, nedalo se už nic dělat. Všichni doktoři říkají, že ten jeden zastoupí oba dva a že to nemá vliv na plodnost, ale stejně to ve mě pořád hlodá. Malýho jsme nijak neplánovali, nechali jsme tomu volný průběh. Přítel je z Liberce a já z Brna, takže jsme se vídali o víkendech, takže nedokážu říct, jak dlouho to trvalo. Jak byl prcek na cestě jsme se sestěhovali sem 🙂

pida01
5. únor 2014

No tak vidíš podařilo se jedno podaří se i druhé jen to nechce o tom moc přemýšlet 😉 jak se jinak dneska máš?

nolies
5. únor 2014

@pida01 snažím se na to nemyslet, ale někdy to nejde. Moje stejně stará sestřenka čeká třetí, tak je to trošku náročný ☹ Jinak teď jsem hodinu a půl uspávala prcka, někdy je to o nervy 🙂 Ale nevyměnila bych to.

vladus_b
5. únor 2014

zdravicko...ja postradam maminu partacku v petrzalke v okoli chorvatskeho ramena....mam rocneho certa a ja som uz trosku starsi rocnik....🙂

pida01
5. únor 2014

@nolies jo to chápu,taky jsem každý měsíc čekala,jestli se podařilo nebo,né.Ale uvidíš,že se podaří.Chce to jen klid a nedělat s toho vědu.Mě letos bude 30 a čekám teprve své první.V dnešní době je čas,zbytečně se stím netrap 🙂

nolies
5. únor 2014

@pida01 Máš pravdu, třeba to tak hrozný nebude. Snažíme se fakt jen chviličku 🙂 Jinak já jsem Markéta.

pida01
5. únor 2014

Těší mě 😀 já Liba.Asi za měsíc se chystám do brna na veletrh pro děti,tak mě napadá,že bych z tebe mohla vytáhnout nějaké zkušenosti 😀
Jaký máš kočárek?Na trhu jich je tolik,že člověk neví jaký si vybrat.Líbí se mi tako,ale četla jsem na ně dost špatné recenze.Ještě jsem se tak koukala,že i dorjan nevypadá zle,ale moc se v tom nevyznám a nechci zase koupit nějaké šméčko 😖

pida01
5. únor 2014

Ještě mě tak napadá,že bude Valentýn,slavíte ho nějak nebo ho neuznáváš? 😅

nolies
5. únor 2014

@pida01 No přítel není zrovna romantik, takže to neprožíváme 🙂 Jinak my bydlíme na vesnici, takže mám klasický kočárek, čtyřkolový, hezky se s ní houpe. Je to polská značka - JEDO. Ale nedám na něho dopustit, vypadá pořád jako novej. Navíc má velkou korbu 80 cm, to moc kočárků nemá, malej mě v něm vydržel do 8mi měsíců a tom byl nadprůměrně dlouhej 🙂 Tady je odkaz http://jedo.pl/pl/#/neiva/memo/

pida01
6. únor 2014

No my to jako taky nějak " nežerem " jen jako tak.Akorád si uděláme vždy hezký den.Zajdem si na věčeři,projíd se apd.Akorád letos asi vystřídáme večeři za oběd 😀 vzhledem k tomu,že mám vycházky jen do 6 😒
A jak se jinak dneska máš?

nolies
6. únor 2014

@pida01 Ahojky, no dneska mám všechno hotovo a chystám se uspat prcka, to zas bude boj 🙂 Vzpomínám jak byl dvoukilový miminko a spal pořád, škoda, že to tak rychle uteklo. Kde se vlastně chystáš rodit? Je v UH porodnice? Kousek od vás bydlí moje sestřenka a ta jezdí do Zlína.

pida01
6. únor 2014

Jo chystámbse do Hradiště.Mám to nejblíž.A kdoví jaký budu mít porod a než bych se dostala do Zlína a zvláště tam bývá i hustý provoz tak na to kašlu.A prej jsou v Hradišti teď dobří a hodní.A navíc dělá v nemocnici v kuchyni švagrová tak budu mít protekci a nějaké fajnové jídlon 😀 a taky tam děla nevlastní neteř,tak to bude dobrý 😉 Já se na toho našeho kloučka už moc těším 🙂 Taky bývám na vesnici,ale chtěla bych nějakou trojkombinaci kočárku,ale bude to asi záhul nějaký vybrat.No uvidíme co bude na tom veletrhu.Ty jsi měla kočárek koupený dopředu,nebo až po porodu?

nolies
6. únor 2014

@pida01 Já mám trojkombinaci a jsem spokojená. Kupovala jsem ho v 7. měsíci v obchodě, co se specializuje na dětský věci. Rodila jsem o 6 týdnů dřiv, tak jsem byla ráda, že už všechno máme. Jinak jídlo v porodnici to je něco. Doktoři si stěžovali, že se mimča nadýmají a při tom nám dávali na jídlo čerstvý rohlík apod 🙂 No a samotnej porod u mě trval jen 6 hodin od úplně prvních kontrakcí, od těch pravidelných asi 3 hodiny. Brečela jsem, když mě malýho dávali. Takže nikdy nevíš, jak to bude rychlý a jestli to stihneš. Kamarádka porodila v autě na cestě do porodnice 🙂

pida01
6. únor 2014

@nolies jo o tom užjsem taky slyšela.No já bych byla nejradši,abych to měla rychle za sebou a měla malého co nejdřív u sebe,doufám že si nebjde moc vymýšlet 😀 PA nám doporučuje nějaké homeopatika těsně před porodem a při porodu pro snadnější porod,tak snad to pujde bez problémů a rychlo 😅 a pokud možno bez nástřihu a natržení ☹

nolies
6. únor 2014

@pida01 Mě nastřihávali, ale úplně v pohodě. Rodila jsem jen s asistentkou a nemůžu si stěžovat, dělala jsem všechno jak řekla, byla super. Podle mě je to hlavně o psychice, člověk se nesmí bát.

janikula
18. únor 2014

ahoj, jsem z Liberce a mám 5 měsíčního synka. Ráda bych našla nějakou kamarádku na popovídání, procházku s kočárky... 🙂

vrtinda
17. bře 2014

@karot ahoj ja hledam kamaradku,maminku mam kloucka Tomaska a hledame nekoho z chynova a okoli na spolecne prochazky. 🙂

marmota
18. bře 2014

ahojte, som z BA-Lamač, 30-tku mám už dávnejšie za sebou, som doma s 2,5-ročným drobcom a rada by som si našla kamošky maminy v podobnom veku s rovnako starými dietkami na pokvákanie a spoločné prechádzky. 🙂

vrtinda
21. bře 2014

ahoj mam syna a hledame kamaradku,maminku z chynova a okoli na spolecne prochazky 🙂

vrtinda
22. bře 2014

@kakamilca ahoj jeste hledas kamaradku,mam kloucka,ja nejsem primo z tabora ale z chynova ale do tabora jezdim 😉