• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

28. února 2017 
Ahoj,je mi 34,jsem z Rudné u Prahy,ráda bych našla kamarádku,mám 9ti měsíčního chlapečka.Nemám s kým kočárkovat,ani popovídat,dost mi to chybí,pokud je tu taky osamělá maminka jako já,tak písni zprávičku,díky. :slight_smile: :sunglasses:
23. srp 2015 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makyna741 na fb je skupinka maminky z Karolinky.rada a okoli
23. srp 2015 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, někdo z Prahy - Vysočany, Libeň, Karlín?
24. srp 2015 ve 22:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu nějaká maminka okolí Bučovic? :slight_smile:
25. srp 2015 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není tu někdo z Litoměřic?
25. srp 2015 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makyna741 Ahoj :slight_smile: 32 let
31. srp 2015 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem maminka z Prahy 13,Luziny,taky hledam nejakou mamcu na prochazky,byt doma sama je.. No vsak to znate. Je mi 24 a mam 3 mesicniho chlapecka.
31. srp 2015 v 19:18  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Je tu maminka na pokec?? :relaxed: klidně jen virtuální :relaxed::relaxed:
15. zář 2015 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2015 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverusak87 skvělé. Napíšeš mi OZ? :relaxed::relaxed:
15. zář 2015 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2015 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achojky holky,hledam kamaradku z Pardubic :slight_smile: v unoru cekame druheho prcka :slight_smile:
27. zář 2015 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jmenuju se Radka a jsem z Vrábče u Českých Budějovic. Je mi 32 let a mám syna Honzíka - v listopadu mu budou 2 roky. Hledám kamarádku z Budějovic a okolí na občasný pokec, na společné výlety atd. Díky Radka
1. říj 2015 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, volam sa Martina, mam 30rokov a 3,5rocneho syna a 7-mesacne dvojicky dievcatka :slight_smile:. Uz 9rokov byvame v Plzni a hladam niekoho na prechadky, pokec...dakujem, Mata :slight_smile:
20. říj 2015 v 01:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matkalc Ahojík jsem také z Plzně. Mám dva kluky 4,5 a 1 rok. Můžeme zajít na prochajdu a někam na pokec - kdyžtak se ozvěte. :wink: frankova.kacenka@gmail.com :slight_smile:
21. říj 2015 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonjuletka ano, ja jsem primo z Hradce a taky nekoho hledam :wink:

Katka
4. lis 2015 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer, holky :o)

Jmenuji se Ája a jsem z Plzně, částečně z Klatov, odkud pocházím a kam jezdím trávit víkendy. Mám buď kamarádky, které chodí pařit a mateřství je zatím úplně neláká nebo kamarády, které moje aktuální problémy a těšení se tak úplně netankuje (a ani se nedivím) :o) Ráda bych se v Plzni seznámila a popovídala si s holčinou, která také čeká a se kterou bych mohla probírat věci, které manžel nebo přítel nepochopí a kterými nechceme otravovat ty, které to zatím nezajímá :o)
4. lis 2015 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj,hledám kamarádku,třeba jenom na dopisování z okolí Strakonic nebo přímo ze Strakonic.Mám 2 ročního chlapečka a 8 roční dcerku.
20. lis 2015 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.jsem lucie,je mi 26,bydlím ve zvoli praha západ.kousek za prahou písnice u dolních břežan.mám rok a pul starého filípka.ráda bych našla maminu i kamarádku.běhám okolo kluka a už my z toho začíná hrabat
4. pro 2015 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emi7 ahoj.a z jaké prahy 4 jsi?
4. pro 2015 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hledam kamaradku na prochazky na pokec mam 18 mesicni holcicku a jsme z trojanovic nebo frenstat:slight_smile:
10. pro 2015 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je tu nekdo z okoli Kutne Hory - Cervenych Janovic?
10. pro 2015 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přistěhovali jsme se s manželem nedávno do Komárova na Berounsku a jelikož tady nikoho neznám a ráda bych poznala, tak tady píši :slight_smile: Jsem v 28tt těhotenství a termín mám koncem března 2016. Najde se tady někdo aspoň poblíž na pokec, setkání či případnou procházku? Ať už maminka s dětmi, nastávající maminka, nebo kdokoliv jiný :slight_smile:
29. pro 2015 v 00:03  •  čeká miminko, termín má v březnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty". Poznámka admina: “Osobní kontakt si prosím vyměňte v interní poště.”
@alsha Ahoj, jsem z Komárova, když tak nápis ;)
29. pro 2015 v 00:06  •  čeká miminko, termín má v březnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty". Poznámka admina: “Osobní kontakt si prosím vyměňte v interní poště.”
ahoj holky jsem budoucí maminka z OV.bydlím sama,bez partnera a otce ditete :angry: a rada bých se seznámila s kamarádkou,která je na tom podobne,nebo nemá třeba s kým jít na bazén,dobrý čaj,apod:slight_smile: může to byt budoucí maminka,nebo maminka s mimcem,nebo jen žena která nemá s kým trávit volný čas.Já jsem doma,nepracuji,proto se mi dny tahnou :unamused: děkuji za odpovědi a přejí pěkný den všem...
25. led 2016 ve 12:38  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jess20 ahoj je mi 35 jsem z Hrabůvky... 22 týden,a mám podobný problem:slight_smile: kamarádky se mi někde rozutekla,já jsem doma a/nemám s kým pokecat on životě,jejíž někam ven na čaj,nebo jen tak na procházku.. budu rada pokud se ozves:slight_smile: Simca
25. led 2016 ve 12:44  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminkamispulinkaxy ahoj skoda ze jsem z ov :sunglasses: ale myslím si ze to není konec sveta:slight_smile:
25. led 2016 ve 13:21  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Ráda bych našla prima kamarádku co ráda chodí do Kunratického lesa na Praze 4. Najde se tady někdo? :slight_smile:
31. led 2016 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lelinka22 v Kunraťáku ráda chodím ke sv.Václavovi nebo do té druhě tam:wink:)))
31. led 2016 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky!
Trochu starsi diskuze..ale snad tu jeste nekdo je :slight_smile:
Jsem z Moravan u Brna, mamca 11 mesicniho kluka. Trochu mi ta materska leze na mozek, protoze kolem me kamaradky deti nemaji, nebo naopak uz o hodne starsi. Manzel cely den v praci..znate to :/
Nejste tu nekdo z Brna a okoli?
8. dub 2016 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek