Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

karot
26. zář 2008

Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. 😉
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. 😵

krejci1510
26. říj 2014

@finkoka Ahoj, já pocházím z Humpolce. Sice teď bydlím v Praze, ale jezdím tam za rodinou skoro každý nebo každý druhý víkend. A Jiřice už jsou skoro Humpolec 😉

emminek
30. říj 2014

ahoj, je mi 35 a mám 11 měsíční holčičku, bydlíme kousíček od Hradce Králové. Hledáme maminku s podobně starým dítkem na společné výlety, aktivity, cvičení atd. 09.07@seznam.cz Hana

modrozelenaveverka
19. lis 2014

ahoj, mám 10 měsíčního kluka. Vsetínsko, Hornolidečsko. Je tu někdo takový na procházky? 🙂

martina2706
19. lis 2014

Ahoj,ja Brno Černovice,čekáme v unoru chlapecka.Tak bych nasla rada nekde poblíž nastávající maminku,se kterou bych pak mohla chodit na procházky.

michaels
29. lis 2014

Ahojky, hledám kámošku z okolí Hořovic nebo Rokycan. Mám skoro 2 letého syna a je mi 22 let. Bydlím v Olešné.

fiialka
12. pro 2014

Ahoj, ráda bych našla kamarádku pro sebe a kamarády pro své děti. Jsme z Prahy 13. Mě je 35 let a dětem 2,5 roku a 3 měsíce. Špatně se seznamuji a přála bych si někoho na popovídání a vzájemné návštěvy, pohrání si dětí apd.

zdendab
21. pro 2014

Ahoj, hledám kamarádku z Usti nad Labem nebo Teplic. Mam roční holčičku.

ivicek1
4. led 2015

Ahojky,je mi 39 let,hledam kamosku z Opavy na pokec,prochazky nebo jine aktivity s detma. Mam 7letou dcerku a 2a pul leteho chlapecka 🙂
Tak budeme radi,kdyz se nam ozvete 😉

atomaskova
23. led 2015

Ahojky,Jmenuji se Anetka je mi 31 let.Bydlím v Děčíně-Bynově.Máme s manželem nádhernou dcerku Kristýnku,které budou 26.1. 3 měsíce 🙂Hledám kamarádku na kočárkování,procházky,kafíčkování ..Jsem hodně ukecaná, veselá ,společenská,vtipná,milá,upřímná,usměvavá maminka 🙂Hledám maminku která je také tak veselá atd 🙂..Více o mě do správ 🙂

atomaskova
23. led 2015

HLEDÁ SE DĚČÍÍÍÍNNNN !!!!! 🙂

lusenda
26. led 2015

Ahoj,
som v Havířove relatívne nová (bývame tu od 06/2014).Zatial tu nemám žiadnu kamarátku.
Som mama 3mesačného chlapčeka, volá sa Ríša. Hľadáme spoľahlivého úprimného človeka napríklad na spoločné prechádzky, a celkovo na spoločné trávenie voľných chvíľ...
Keby mala niektorá mamina chuť zájsť s nami na prechádzku či kafčo, budem rada emoticon
Lucia

asmae
28. led 2015

Ahoj maminky, těhulky,
mám dvě holky 6 a 2 měsíce. Hledám nějakou parťačku na kočárkování v Brně.

asmae
30. led 2015

Ahoj mamky, nějaké mamka Brno Lesná,Černá pole, Lužánky?

zvonenkaverus
11. únor 2015

Těhulka nebo maminka z okolí Slavičína, popř. Zlína? 🙂

weru88
12. únor 2015

Je tu nektera,ktera si chce pokecat pres FB.. napiste do zprav,dam nick. Tesiim se 🙂 jinak mam skoro 2 mesicni holcinu 🙂

matyasek3490
24. únor 2015

AHOJ JSME Z CESKYCH BUDEJOVIC A HLEDAME SE SVYM 3 LETYM SYNKEM KAMARADKU MA POKEC NA HRISTE ATD JE NAM SAMOTNNYM SMUTNO VDYZTAK ME KONTAKTUJTE NNA TEL 723 694 528

barulina
24. únor 2015

@lusenda hoj ja jsem z ovy, coz neni problem. a hlavne mam v havirove kamaradku ktera by take uvitala kamaradku na prochazky atd

barulina
24. únor 2015

@lusenda tak se staci domluvit

lusenda
25. únor 2015

ahoj @barulina...jasna vec, podme sa dohovorit 🙂 ja mozem vlastne kedykolvek

aklin
25. únor 2015

Ahoj, jmenuji se Andrea, jsem z Českého Těšína. Hledám napovídání, občasné výlety nějakou kamarádku. Dost mi chybí pokec 🙂

barulina
25. únor 2015

@lusenda nemas fb, pro me lepsi

jess20
25. únor 2015

Ahoj, jsem z Ostravy Poruby, je me 32 jsem na zacatku 8 mesice prvniho tehu. Nemam zadnou kamosku co by mela dite a mohla pokecat o vsech strastech a radostech pro me nove zkusenosti. Rada bych teda poznala maminku nebo tehulku na budouci prochazky s kocarkem nebo zajit na kafco. Ozvete se budu rada 🙂

barulina
25. únor 2015

taky poruba, tak pisni jestli chces

lusenda
25. únor 2015

@barulina, mám 🙂 Lucia Janulíková

luci1988
9. bře 2015

Ahoj, hledám kamarádku z Litoměřic a okolí. Mám 7.měs holčičku 🙂

lexton
10. bře 2015

Ahoj! Hledám nějakou těhotnou prvorodičku Plzeň. Termín mám srpen. 🙂 Bohužel v mém blízkém okolí není nikdo ve stejné situaci - první dítě ve 30. Nemám s kým vyrazit. Ostatní jsou buď dál od Plzně nebo už nějaké první mají. Je tu někdo takový? Stačí klidně vzkazy do IP. Všem přeju hezký den! 🙂

sonjuletka
10. bře 2015

Nenašla jsem tu nikoho zatím v tomto foru, je tu někdo z okolí HRADCE KRÁLOVÉ - TŘEBECHOVICE, KOSTELEC, TÝNIŠTĚ...? Čekám v říjnu, přistěhovaná, bez kamarádek, opuštěná 😀 více do zpráv 🙂

aknivi
12. bře 2015

Ahoooj,hledám kamarádku z Uherského Brodu 🙂

veverusak87
25. bře 2015

@luci1988 Ahoj taky jsem z Litoměřic ale mám 18 měsíční holčičku

veverusak87
25. bře 2015

Ahoj hledám kamarádku z Litoměřic