Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

karot
26. zář 2008

Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. 😉
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. 😵

ladybird1l
26. zář 2008

Jeej som prva 😉 Tak vyuzijem a touto cestou si hladam kamaratku - mamicku z podunajskych biskupic, nemam konkretne poziadavky, ja mam jedno 20 mesacne dievcatko a v marci buduceho roku cakam dalsie baby, tak by bolo potesujuce, keby mamicka bola aspon na "podobnom" 😉 Tesime sa na spolocne kocikovanie, spolocne programy s detmi, vzajomne navstevovania, vymeny skusenosti, radosti aj starosti 🙂

sarlotk
26. zář 2008

Ahoj,já se přidávám,to je super,snad se někdo ozve! 😉 Já hledám maminku z Brna tento měsíc se nám má narodit holčička,tak by bylo fajn vozit kočárek a pokecat s jinou maminkou. 🙂

eimiky
26. zář 2008

Ahoj Ladybird1l.Ja síce nie som z Biskupíc ale z Rružinova, ale tiež hľadám nejakú mamičku alebo tehulku na zoznámenie a spoločné kočikovanie z BA.Ja ešte bábo nemám ale čoskoro čakáme....

pipi1211
26. zář 2008

ahojte baby, tak ja som z Bratislavi, z vrakune ale casto sa pohybujem najcastejsie po celom ruzinove a tiez hladam daku partacku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mam rocnu dcerku(uplneho certa) 😀 😀 😀 😀 a mam 21rockov cize daku mladu maminku 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

fanfulinekkudisek
27. zář 2008

Ahoj ,ja jsem snazilka z Prahy a chodim do pronatalu .Kdo si chce popividat a treba zajit nekam na kafe tak jsem dispozici. 😉

cartmanko
27. zář 2008

ladybird my sme z pooddunajskych biskupic ale mame uplne nepodobnu trojmesacnu dceru....vadi?
a to pipi do vrakune sme chodili na zmrzku. cez vrakunsky lesopark a potom nazad k bille alebo na opacnu stranu az skoro k rovinke. 🙂

pipi1211
27. zář 2008

no u nas je dobra zmrzka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cartmanko
28. zář 2008

aj na pesiu zonu chodime aj vselikda. dllllhe prechadzky. mozme spolu hocikedy.

sisidani
29. zář 2008

Ahojky všem 🙂 , já hledám maninku nebo nastávající maminku, se kterou bych mohla po novém roce vozit kočárek. Jsem ze Vsetína a miminko čekáme na přelomu roku.

euphoria
29. zář 2008

Ahoj EIMIKY, ja som tiez z Ruzinova, mam 4 tyzdnovu dcerku a uvitala by som spolocne kocikovanie.Tak nech sa ti drobec cim skor narodi🙂)
Samozrejme ak sa ozve nejaka ina maminka, budem rada. Zatial chodievam na Strkovec.pa

timbouctou
29. zář 2008

ahoj, taky by se mi sešla kamarádka na popovídání a vyměňování zkušeností. Jsem ze Řevnic, máme tu prima nekuřáckou kavárnu 😉

sisa88
29. zář 2008

fanfulinekkudisek- tak ja som tiez z prahy.a tiez hladam niekoho z prahy, najlepsie praha 9 ( tu byvam), alebo 10, 4 - 🙂

eimiky
30. zář 2008

Ahoj Euphoria.Ja by som sa k tebe určite pridala, len nech sa už ten môj drobec narodí, termín mám už teraz v sobotu, tak uvidíme kedy sa mu bude chcieť von.Ja by som tiež asi chodila na štrkovec, ani to nemám daľeko a je tam príjemne.Tak keď budem mať už krpca doma sa ti ozvem a nejako sa potom dohodneme.Tak zatial papa a som rada, že si sa ozvala.

euphoria
30. zář 2008

Eimiky, drzim palce, aby bol porod v pohode a nech sa ti narodi zdravy a krasny chlapcek. Je to tvoje prve babo? Ja mam prve.Mam inak 30 rokov.Co Ty? Ja mam Strkovec tiez kusok a chodim tam velmi rada.Tak sa drz,pa

eimiky
30. zář 2008

ahoj Euphoria.Ano je to moje prvé, tak sa už veľmi tešim na neho, my budeme mať chlapčeka.Ja mám 24 rokov.Aký si mala pôrod? Rodila si v Ružinove?

euphoria
30. zář 2008

Ahoj Eimiky, pôrod som mala nastastie uplne v pohode.Rodila som v Ruzinove, mala som skvelu porodnicku. Vsetko bolo fajn, az na neznesitelne teplo v porodnici tych pat dni.No vydrzali sme obe. Mas dohodnuteho porodnika?

eimiky
30. zář 2008

Euphoria, ja nebudem rodiť v Ba ale v Handlovej, lebo tu mám známych a pôrodníka budem mať uja, teda ak všetko pôjde tak ako má.Ja bývam v BA ale momentálne som u rodičov v PRievidzi ak by ma to náhodou chytilo, takže tak. a malá sa ti ako volá?

livi
1. říj 2008

ahojte, ja som z popradu a tiež dúfam, že možno tu nájdem nejakú kamarátku na trávenie spoločných chvíľ. v pp už bývam takmer 2 roky, ale keďže pracujem mimo, tak cez týždeň ani netrávim moc času doma. 😒 zatiaľ som iba budúca snažilka.. 😉 mám tam iba manžela a zopár kamarátov, prevažne manželových.

mayya
1. říj 2008

ahojky tady se hlásí nový Jičín 🙂

miriamka
2. říj 2008

Ja som z MA 🙂

emily333
2. říj 2008

ahoj som z MI 🙂

susy
5. říj 2008

Ahojte.Volám sa Zuzana,mám 26r. a 16mes. synčeka. Sme z BA-Staré Mesto. Nikoho tu nepoznáme,tak dúfam,že sa tu nájde nejaká spriazdnená dušička s dieťatkom, na spoločné prechádzky,kávičky, návštevy.

anngie
10. říj 2008

Ahoj, holky jukněte sem: http://www.nasemimi.cz/seznamka.php
určitě tam někoho najdete, je nutné se zaregistrovat a pak se dá vyhledávat podle mapy. Já tam kamarádku našla 🙂

pindula
10. říj 2008

eimiky a euphoria...ja som ruzinov - posen a na strkovci som varena pecena, kedze je to velmi blizko...rada brazdim aj ostredky....a...inak mam sestmesacneho synceka 🙂 ...tak sa uz tesim na spolocne akcosky 😉

chabenka
10. říj 2008

ahojte hladam neaku mamičku z Pezinku alebo Viničneho na stretavky mam 2Omesačneho synčeka aj jemu hladám kamarata

bertica.h
10. říj 2008

..brno..? 😉 😉

zuka
10. říj 2008

pindula, nasi synovia su menovci 😀 a tiez sme z Ruzinova - Prievoz, ale vela chodime po Posni a casto tiez na Strkac 😉

jessicax
18. lis 2008

ahojte, ja hladam tiez kamosku z okolia, mam 4 mesacnu dcerku a byvame v Rovinke - je to kusok za Podunajskymi Byskupicami na spolocne kocikovanie, navstevy a vymienanie si skusenosti. Budem rada ked sa niekto ozve 🙂

claudinka
20. lis 2008

caute babulky, ja byvam vrakuna-podun.biskupice.. na rovnakej ulici ako pipi1211 😀 cau suseda..
a tiez hladam nejaku mamicku, ktora by mala bud auto a ochotu jazdit za mnou 😀 alebo nejaku partacku tu na blizku, ruzinov alebo tak.. moj krpec ma 9 tyzdnov a ja mam 21 😉

moncicici
20. led 2009

ahojte,hladam partacku na kocikovanie Bratislava-Nove mesto,byvam v okoli Racianskeho myta,mam 2 mesacneho synceka a ja mam 20 rokov 😉