Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

karot
26. zář 2008

Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. 😉
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. 😵

pass
4. únor 2009

cawte, aj my hladame maminu na kocikovanie, som z NZ 😀

moky
22. bře 2009

Ahojky také se přidám do řady chtíčů 🙂 Hledáme kamarádku / Praha 4 Pankrác

peppapig
22. bře 2009

Ahoj holky, hledam maminku cz/sk v Anglii, konkretne Hampshire, Southampton 🙂

amira55
30. kvě 2009

ahojky hledám kamarádku brno-střed🙂

ada085
30. kvě 2009

ahojte. NZ???

moniska24
1. čer 2009

Ahojky hledám kamarádky z okresu Česká Lípa 🙂

coccinella
3. čer 2009

Ahojda, najde se někdo z Pardubic nebo Rychnova nad Kněžnou a okolí? 😉

vcielocka1
25. čer 2009

ahojte, tiez hladam nejaku "partacku" na spolocne kocikovanie. som z ruzinova a mam 2-mesacnu dcerku...
budem rada ak sa niekto ozve 😉

beruskaph
3. črc 2009

Ahojte,jmenuju se Petra,bydlím v Bystřici nad Olší a hledám kamarádku na pokec,společné procházky. Budu moc ráda,když se mi někdo ozve! 😉

petinka11
20. srp 2009

Ahojte ja si tiez hladam nejaku kamosku na kocikovanie a pokec v Malackach......nikoho tu nepoznam......mam 7 mesacneho Lukaska a on by mozno tiez prijal kamosku alebo kamosa.............

iira
24. srp 2009

Ahojky mam 15 měsični holčičku a jsme z Nupak u Pruhonic.Hledame kamaradku bud od nas a nebo blizkeho okolí,jako třeba Dobřejovice ,Pruhonice,čestlice nebo Benice...

p.etrahradecka
5. únor 2010

ahojky holky, jsem z Jihlavy a hledám touto cestou taky budoucí maminku. jsem v osmém měsíci a bylo by fajn, mít s někým chodit na procházky s kočárkem, když nebude moct manžel. Čekám první miminko, bude to holčička. Je mi 26.Budu ráda, jestli se ozvete.

oneillka
18. říj 2010

ahoj maminky,taky hledám kamarádku z Prahy,nejlépe z P9 Černý most,mám 7 měsíční holčičku..tk jesti tu nějaká jste písněte papa budu se těšit 🙂

andilekrenat
7. bře 2011

Ahojky je tu nějaká maminka z Olomouce??Mám 2 dětičky 🙂

jakoubka
7. bře 2011

@andilekrenat -ahoj.Já jsem z Olomouce.Jsou tu dvě olomoucké dizkuse,ale jsou soukromé

andilekrenat
7. bře 2011

ahojky je super a jak se tam dostanu?? 🙂

jakoubka
8. bře 2011

@andilekrenat -musíš požádat o přístup.
Jsou tu maminky Olomouc II ,nebo Olomoučandy 😉
Olomouc II,tam jsou stálice ,spíš zkus olomoučandy 😉

misan111
30. bře 2011

Ahoj,jmenuji se Míša a má dcera Emilly se narodila v 31 týdnu..Nyní máme dva roky a rádi Vás poznáme 🙂 .S pozdravem Míša a Emilly 😵

fufinka01
22. zář 2011

zkusím obnovit toto téma.Mám jedenáctiměsíčního Tobika a rádi bychom se seznámili s maminkou nejlépe z Prahy 4-Jižního Města.Chodíme na procházky nejčastěji na Hostivař,Miličovského lesa.Budeme se těšit 🙂

elafi
17. říj 2012

Ahoj, nasla by se tady maminka z Brna? Je mi 30 a synovi v prosinci budou 3. Hledame kamarada 🙂

mortysha
6. led 2013

Halenkov, Hovězí, Hrozenkov, Vsetín. Najde se nějaká maminka z okolí?

Ahojky.... jsem 26 letá mamča na mateřské dovolené. Mám 3 letou dceru Emilii. Přestěhovala jsem se z Ostravska do tohohle úžasného kraje. Bohužel nikoho zde neznám a kamarádi jsou daleko. Takže ráda bych zde někoho poznala. Mé záliby jsou vaření, turistika, zdraví životní styl, hudba... je toho spousty 🙂))

houpinka
9. led 2013

Ahoj, je mi 30 a mám 14m holčičku(živější) Tohle počasí nás ubíjí..Praha 4/12 Modřany, lhotka atd..

mamanela1
4. únor 2013

Ahoj, hledám kamarádku z okolí Pelhřimova nebo Jindřichova Hradce na popovídání, posezení, návštěvy...

hypo
4. únor 2013

@fufinka01 ahoj, ja jsem z jiznaku, milicak i hostivar znam moc dobre 🙂 jen jsme ted odstehovany do petrovic, coz je ale kousek za hajema 🙂 a hostivarsky lesopark ted navstevuji z druhe strany 🙂

blahova_andrea
4. únor 2013

nevím jakou má tato diskuse úspěšnost, ale přidám se. někdo tišnov a okolí?

fidka79
4. únor 2013

tak pridam sa aj ja..🙂)neake maminky zo Svrcinovca okres Cadca? 😉

vrtinda
18. únor 2013

Ahoj hledam kamaradku z Chynova a okoli,ktera ceka taky miminko,na spolecne prochazky,posezeni u kavy,vylety atd. 🙂

lmartinad
24. únor 2013

Ahoj, hledám kamarádku, která čeká také mimčo, se kterou bychom mohly chodit na procházky, pískoviště, a podobně. Bydlím kousek od Olomouce. 🙂

ivanka1414
24. bře 2013

Ahoj, aj ja hľadám kamarátku z Prahy,presnejšie Prahy 9...nikoho tu nepoznám a tak len sedím doma a už naozaj potrebujem prevetrať hlavu...a samej sa prechádzať po parku a ešte v tejto kose sa mi veľmi nechce 🙂....a tiež by som sa rada s niekým podelila o tieto krásne chvíle z očakávania mimi 🙂 🙂 🙂 🙂

jahodnice
24. bře 2013

@ivanka1414
já jsem taky z Prahy 9 - Jahodnice, miminko ale bohužel ještě nečekám.