Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

karot
26. zář 2008

Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. 😉
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. 😵

h5463
3. črc 2014

ahoj,hledám kamarádku z Pardubic mam kluka 3 roky a cekam mimi.Pristehovala jsem se a hledám nekoho na pokec. 🙂

andysek91
14. črc 2014

@nicol22 Ahojky nicol22, bydlím u Vodňan, je mi 23 a jsem 17tt 🙂 hledám kamarádku na pokec, kafčo a pak procházky s kočárkem 😀 Když budeš chtít tak napis 😉

kopretina1974
16. črc 2014

Ahoj,také hledám kamarádku,nejlépe Vyškov a okolí,ale ani Brno není daleko 🙂 Je mi 39let,mám dvě dcery 9 a 14let .Ráda se seznámím klidně i s novopečenou maminkou,jsem dětská sestra můžeme probírat vše kolem miminka.Zkrátka nezáleží mi na věku ani počtu dětí.Prostě dobrá duše na pokec,psaní i výlety nebo třeba i na nějakou "pařbu" 🙂 kopretina1974@seznam.cz

treasurka
16. črc 2014

Ahoj,

také bych ráda poznala nějakou maminku nejlépe z Prahy 8 (Koblisy, Ládví,...), je mi 31 a mám doma 3měsíčního chlapečka...

liny29
22. črc 2014

Ahoj, nejaka maminka z okolí Prahy Řep?? Mam 11 mesicniho chlapecka a kamaradek není nikdy dost 🙂 a pro malyho taky nejakej mrnavej kamarad nebo kamaradka 🙂

lksim
22. črc 2014

@petlit Kde na vysočině bych tě přesněji našla? 🙂

pehamek
22. črc 2014

Přídávám se. Jsem z Brna a mám syna 7 měsíců. Najde se nějaká maminka na procházky a popovídání?

zuzanazackova
30. črc 2014

HUMPOLEC Ahoj. Mám ročního kloučka..už se poohlíží po nějakých těch kamarádech.. A já taky ráda poznám nového člověka 🙂 ..

zuzanazackova
30. črc 2014

@petlit Ahoj, Vysočina je opravdu široký pojem 🙂 ... ???

mississka11
30. črc 2014

Ahoj, Praha, nějaká nastávající maminka na skvělý pokec?

michaelazim
30. črc 2014

Někdo okolí Náchoda?

vladeeenka1
5. srp 2014

@treasurka Ahoj, jsem z Proseka a mám 7 měsíčního prcka a mě je 29 🙂

sounicka
7. srp 2014

@pehamek Ahoj, já jsem z Bohunic. Mám taky syna 5 a půl měsíce. Skoro nikoho tu neznám. A navíc mají jiné starosti. Mohly bychom se domluvit. Pokud bys chtěla, tak si můžem psát nejdřív tu a pak se potkat. 🙂
Soňa

lucinkazakova
17. srp 2014

AHOJ MAMINKY,CHTĚLA BYCH SE SEZNÁMIT S NĚJAKOU MAMINKOU BRNO A OKOLÍ,KTERÁ MÁ DĚTI,MÁM DCERU 8 LET A SYNA 5 LET PRO OBČASNÉ TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU

cecilinka
17. srp 2014

Teplice, nebo Krupka??? Můj synek 4 roky, já těhu 8 měsíc..

luissi
18. srp 2014

Zdravím-jsem z Hodslavic u Nového Jičína 😉 bydlím tady teprve chvíli (cca měsíc) a hledám dobré kámošky,na pokec,kávičku 🙂 Mám dvě děti 14l a 5l 🙂

mcnair
31. srp 2014

Ahoj, taky se přidám. Jsem z Brna, mám ročního prcka a hledám mu nějakého parťáka/parťačku a sobě samozřejmě taky kamarádku 🙂 Těch není nikdy dost. Budu ráda, když se někdo najde a ozve.
@pehamek Odkud z Brna jste? My z Nového Lískovce. Jestli budeš chtít, tak se ozvi?
@sounicka My jsme blízko, ale nevím jestli pro vás roční rošťák už není moc starý? I když mému je věk zatím ještě celkem šumák 😀

saminomimino
31. srp 2014

Ahoj,máma 4 dětí,je mi 29 let,hledáme a stále nenaházíme kamarádku .-)Blansko,nejlépe Černá Hora 🙂

pehamek
31. srp 2014

@mcnair Jsme z Komína, ale čas od času chodíme na procházku kolem anthroposu po cyklostezce až na Mendlák.

volcomstonka1993
31. srp 2014

Ahojky, shanim nejake on line chaty pro budouci maminky, ale zatim se mi nedari, všude jsou diskuzni fora, a ty maminky odepišou buh vi kdy, nebo to jsou starši prispevky.. jsem prvorodička v 21+4 tt 🙂 byla bych moc rada, kdybych si s nejakou budouci maminkou mohla dopisovat prosiiiim o odpovedi do zprav je to pro me moc dulezite nebo se utriskam nudou :D

sounicka
1. zář 2014

@mcnair Ahoj, to nám určitě vadit nebude. Já myslím, že rozdíl půl roku není tak moc. A malý se zabaví i se svým tříletým bratrancem. Vy jste taky z Bohunic?

volcomstonka1993
1. zář 2014

ahojky, ja taky hledam kamaradku, jelikož jsem se odstehovala z Prahy do zahraniči, a čekam miminko, tak aspon pres internet, abych si mohla s nekym psat ☹

finkoka
1. zář 2014

Ahoj maminky z okolí HUMPOLCE!!! - nejlépe z Jiřic 😉 Se synkem (5 měsíců) hledáme kamarády na procházky a zábavu.

maky_s
2. zář 2014

Je tu nějaká těhule z Liberce?

krystyan2
8. zář 2014

@ivanka1414 ahojky jsem z Prahy 9 Prosek rada te poznam take tu nikoho neznam

krystyan2
8. zář 2014

@ivanka1414 ahojky jsem z Prahy 9 Prosek rada te poznam take tu nikoho nezna

0lija
25. zář 2014

Ahoj 🙂 je tu nejaka mamina ze Vsetina? Bydlim tu kratce a nikoho tu nepoznam, mam 2 deti, holcicka ma 3 a chlapecek 1,5 roku. Nejake prochazky, posezeni a pod. Moc by me to potesilo 🙂

havranek77
16. říj 2014

Ahoj 🙂 pochádzam zo Slovenska, v Brne som študovala a nakoniec som tu kvoli chlapovi aj zostala 😠 😠 v zari sa nam narodil maly a nepoznam tu nikoho s miminkem, takže niekto na spoločné stretnutie, hlavne nech je sranda 😀 😀

marhledam
16. říj 2014

Ahojky holky,marne hledam v Uh nějakou kamaradku,tak jsem se rozhodla pro tuto cestu. Dnes sedim doma, popijim vinko a rikam si,hergot potrebuji kamaradku ktera prijde jen tak na kafco,nebo si na to vinko zajdeme spolu mezi lidi a ne porad jen trcet doma a deno denne prozivat porad stejny stereotip. Mam jednu 6 letou certici,takze docela samostatna. Pokud budete nektera mit chut se seznamit, budu jen rada,jsem primo z Uh a je mi 25let. Muj email martinka500@seznam.cz

luckakaja
26. říj 2014

@treasurka Ahoj, jsem z Černáku a mám 7 měsíční holčičku. Na procházky mám jen jednu maminku, takže ráda poznám další :D Kobylisy nejsou zas tak daleko. Jen to počasí ted už je blbý na dlouhý vycházky :(