Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

karot
26. zář 2008

Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. 😉
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. 😵

lucka080
23. srp 2015

Ahoj,je mi 34,jsem z Rudné u Prahy,ráda bych našla kamarádku,mám 9ti měsíčního chlapečka.Nemám s kým kočárkovat,ani popovídat,dost mi to chybí,pokud je tu taky osamělá maminka jako já,tak písni zprávičku,díky. 🙂 😎

barulina
23. srp 2015

@makyna741 na fb je skupinka maminky z Karolinky.rada a okoli

lufy
24. srp 2015

Ahoj, někdo z Prahy - Vysočany, Libeň, Karlín?

krispetr
24. srp 2015

je tu nějaká maminka okolí Bučovic? 🙂

veverusak87
25. srp 2015

Není tu někdo z Litoměřic?

0lija
31. srp 2015

@makyna741 Ahoj 🙂 32 let

monikabans
31. srp 2015

Ja jsem maminka z Prahy 13,Luziny,taky hledam nejakou mamcu na prochazky,byt doma sama je.. No vsak to znate. Je mi 24 a mam 3 mesicniho chlapecka.

weru88
14. zář 2015

Ahoj. Je tu maminka na pokec?? ☺ klidně jen virtuální ☺☺

veverusak87
15. zář 2015

@weru88 JÁ 🙂

weru88
15. zář 2015

@veverusak87 skvělé. Napíšeš mi OZ? ☺☺

veverusak87
15. zář 2015

Jj 🙂

jasminek
27. zář 2015

Achojky holky,hledam kamaradku z Pardubic 🙂 v unoru cekame druheho prcka 🙂

radunka03
1. říj 2015

Ahoj jmenuju se Radka a jsem z Vrábče u Českých Budějovic. Je mi 32 let a mám syna Honzíka - v listopadu mu budou 2 roky. Hledám kamarádku z Budějovic a okolí na občasný pokec, na společné výlety atd. Díky Radka

matkalc
19. říj 2015

Ahoj, volam sa Martina, mam 30rokov a 3,5rocneho syna a 7-mesacne dvojicky dievcatka 🙂. Uz 9rokov byvame v Plzni a hladam niekoho na prechadky, pokec...dakujem, Mata 🙂

kacikk23
21. říj 2015

@matkalc Ahojík jsem také z Plzně. Mám dva kluky 4,5 a 1 rok. Můžeme zajít na prochajdu a někam na pokec - kdyžtak se ozvěte. 😉 frankova.kacenka@gmail.com 🙂

cathyss
4. lis 2015

@sonjuletka ano, ja jsem primo z Hradce a taky nekoho hledam 😉

Katka

alsha
4. lis 2015

Hezký večer, holky :o)

Jmenuji se Ája a jsem z Plzně, částečně z Klatov, odkud pocházím a kam jezdím trávit víkendy. Mám buď kamarádky, které chodí pařit a mateřství je zatím úplně neláká nebo kamarády, které moje aktuální problémy a těšení se tak úplně netankuje (a ani se nedivím) :o) Ráda bych se v Plzni seznámila a popovídala si s holčinou, která také čeká a se kterou bych mohla probírat věci, které manžel nebo přítel nepochopí a kterými nechceme otravovat ty, které to zatím nezajímá :o)

kaja37
20. lis 2015

Ahoj,hledám kamarádku,třeba jenom na dopisování z okolí Strakonic nebo přímo ze Strakonic.Mám 2 ročního chlapečka a 8 roční dcerku.

luciepelichova
4. pro 2015

ahoj.jsem lucie,je mi 26,bydlím ve zvoli praha západ.kousek za prahou písnice u dolních břežan.mám rok a pul starého filípka.ráda bych našla maminu i kamarádku.běhám okolo kluka a už my z toho začíná hrabat

luciepelichova
4. pro 2015

@emi7 ahoj.a z jaké prahy 4 jsi?

monini88
10. pro 2015

Ahoj hledam kamaradku na prochazky na pokec mam 18 mesicni holcicku a jsme z trojanovic nebo frenstat🙂

mili.21
10. pro 2015

Holky je tu nekdo z okoli Kutne Hory - Cervenych Janovic?

adorka1717
28. pro 2015

Ahoj, přistěhovali jsme se s manželem nedávno do Komárova na Berounsku a jelikož tady nikoho neznám a ráda bych poznala, tak tady píši 🙂 Jsem v 28tt těhotenství a termín mám koncem března 2016. Najde se tady někdo aspoň poblíž na pokec, setkání či případnou procházku? Ať už maminka s dětmi, nastávající maminka, nebo kdokoliv jiný 🙂

adorka1717
28. pro 2015

@alsha Ahoj, jsem z Komárova, když tak nápis ;)

siminaty
25. led 2016

ahoj holky jsem budoucí maminka z OV.bydlím sama,bez partnera a otce ditete 😠 a rada bých se seznámila s kamarádkou,která je na tom podobne,nebo nemá třeba s kým jít na bazén,dobrý čaj,apod🙂 může to byt budoucí maminka,nebo maminka s mimcem,nebo jen žena která nemá s kým trávit volný čas.Já jsem doma,nepracuji,proto se mi dny tahnou 😒 děkuji za odpovědi a přejí pěkný den všem...

siminaty
25. led 2016

@jess20 ahoj je mi 35 jsem z Hrabůvky... 22 týden,a mám podobný problem🙂 kamarádky se mi někde rozutekla,já jsem doma a/nemám s kým pokecat on životě,jejíž někam ven na čaj,nebo jen tak na procházku.. budu rada pokud se ozves🙂 Simca

siminaty
25. led 2016

@maminkamispulinkaxy ahoj skoda ze jsem z ov 😎 ale myslím si ze to není konec sveta🙂

lelinka22
31. led 2016

Ahoj. Ráda bych našla prima kamarádku co ráda chodí do Kunratického lesa na Praze 4. Najde se tady někdo? 🙂

nikody
31. led 2016

@lelinka22 v Kunraťáku ráda chodím ke sv.Václavovi nebo do té druhě tam😉)))

kejtblue
8. dub 2016

Ahojte holky!
Trochu starsi diskuze..ale snad tu jeste nekdo je 🙂
Jsem z Moravan u Brna, mamca 11 mesicniho kluka. Trochu mi ta materska leze na mozek, protoze kolem me kamaradky deti nemaji, nebo naopak uz o hodne starsi. Manzel cely den v praci..znate to :/
Nejste tu nekdo z Brna a okoli?