Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

karot
26. zář 2008

Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. 😉
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. 😵

kakamilca
25. bře 2014

@vrtinda Ahojky 🙂 Kamarádek není nikdo dost. Jen mám teď problém, že kromě práce a drobných domácích prací nic jiného nezvládám :( Jsem tak unavená, že když přijdu tak si jdu hned lehnout takže bych teď asi nebyla moc dobrá společnice ;) Ale snad se to zlepší a budeme moci někam vyrazit 😅 Určitě nejsem proti 😉

vrtinda
25. bře 2014

ahoj budu moc rada 🙂

verotobi
26. bře 2014

Zdravím!🙂 Milé maminky, jsem 33 letá maminka 2,5 letého chlapečka a v květnu očekáváme další přírůstek. Bydlíme v Mostě, a hledáme kamarádku na popovídání si atd. 😉

niky21
10. dub 2014

Ahojte, našla by sa nejaká spriaznená duša v Okolí Bánovce nad Bebravou? Bez kamarátky je to ťažké. Tak snáď 😉

marmota
15. dub 2014

@verotobi ahoj, prechádzky s našimi detičkami asi nie sú možné, :o) ale kľudne si môžeme písať cez IP, budem rada. ;o)

blazinek09
15. dub 2014

@mysicka_lb Ahojky, jsem také z Liberce a mám měsíc do porodu... ráda bych se pobavila kde si rodila a tak a můžeme se jít projít třeba s kočárkem 😉 předpokládám, že tvůj prcek už je na světě 😉 Napiš kdyžtak na blazinek09@centrum.cz Erika

mina_
15. dub 2014

Super diskuse... Najde se někdo s dítětem kolem 2 let v Třebotově?

kashki
15. dub 2014

Ahoj holky, hledám touto cestou kamarádku, maminku s dětma na společné procházky, pokec i další aktivity. Nejlépe z Prahy 6 - okolí Divoké Šárky. Já sama mám dva kluky - 13 let a 7 týdenní miminko. Napište. Budu se těšit 🙂

pokladik5
23. dub 2014

ahojte, hladam kamosku , byvam v trnave, mam dve deti , 7 rocnu a rocnu .
mame radi prechadzky, zmrzku , sekace 🙂 , preliezky, a ine co je spojene s materskou dovolenkou 🙂

petlit
28. dub 2014

Ahoj...ráda bych našla fajn kamarádku z Vysočiny.
Přistěhovala jsem se sem,vdala,ale kamarádka mi chybí

luckakaja
4. kvě 2014

@kashki
Ahoj,mam taky 7.tydenni holcicku,ale bydlim na Praze 9..

kashki
4. kvě 2014

@luckakaja Ahoj, klidně se k nám můžeš přidat 🙂 https://www.modrykonik.cz/group/4499/praha-ahoj... Odkud přesně seš? 🙂

eeen
4. kvě 2014

Ahoj holky, je tu někdo z ČB..., po svatbě jsem se sem přistěhovala, ale žádnou kamarádku tu zatím nemám...., je mi 28 a zatím jsem snažilka...

luckakaja
4. kvě 2014

@kashki
z Cerneho Mostu

senajka
5. kvě 2014

Ahojte. Mám 6 týždňovú dcérku Hanku a rada by som spoznala iné mamičky z Ružinova, s ktorými by som mohla zdielať spoločné kočíkovanie, výmenu skúseností a radostné chvíle s našími drobčekmi.

maminkamispulinkaxy
9. kvě 2014

@karot ahoj je mi 28. let, jsem nevidomá, bydlím v Opavě, jsem těhotná už ve třetím měsíci a ráda bych poznala nějakou fajn mamču nebo budoucí mamču z Opavy, mohly bychom pokecat u kávy a nebo co kolik co by nás napadlo.Budu ráda když se někdo ozve, protože kamarádů není nikdy dost a těch s dobrým srdíčkem ještě méně.

eimmy
9. kvě 2014

není tu mamina z Praha -- černý most?

luckakaja
21. kvě 2014

@eimmy
Ano 🙂

eimmy
21. kvě 2014

@luckakaja to jsem ráda co dát někdy kafe ?

luckakaja
22. kvě 2014

@eimmy
Jojo,to muzem 😉

iriisek
24. kvě 2014

Ahojda,hledam nějakou fajn mladou mamču. Mam 5leteho klučinu,a Další mimčo na cestě. Jsem z Brna. Budeme se Těšit. Jinak je mi 21 let. 🙂))))))

iriisek
24. kvě 2014

Kdyžtak pište na e-mail. ircahemzova@seznam.cz 😉

mickey001
14. čer 2014

Ahoj všem, jsem 3 měsíce v Brně (přesněji kousek od Slavkova u Brna) a už to jaksi po psychické stránce nezvládám, jelikož tu nikoho neznám. Najde se tu nějaká holčina? Jinak jsem snažilka a je mi 26 😉

zlobidlocb
23. čer 2014

Ahoj,jsem s UH a hledám kamarádku na procházky nejen s kočárkem

nicol22
23. čer 2014

Ahoj holky 🙂 nějaká z ČB? Je mi 22 a momentálně v 9. tt 😉

cukrik123
23. čer 2014

Ahoj holky, je mi 24 a jsem zatím ve statusu snažilka, doufám ale že se to brzy změní. Jsem z malinké osady nedaleko Třebechovic, najde se tu nějaká snažilka z okolí?

lucka080
25. čer 2014

Ahoj holky,čekám miminko v půli listopadu a ráda bych se seznámila s též nastávající maminkou,jsem z Rudné u Prahy. 🙂 Lucka

samasa
25. čer 2014

@eimmy Nazdar eimmy já jsem z rajdy 😀

mischel117
25. čer 2014

ahojky, je tu někdo s Frýdku-Místku? na procházky, na výměnu informací o těhu nebo jen tak..je mi 24let a čekáme mimi v prosinci 😉

lololee
2. črc 2014

Ahoj, hledám někoho z Frýdku-Místku, nejlépe okolí Zelinkovic s malým prckem na procházky s kočárkem atd. Je mi 30 let, bydlím v Zelinkovicích s přítelem a máme dvou měsíční holčičku. 🙂