Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

karot
26. zář 2008

Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. 😉
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. 😵

aknelkan777
17. dub 2013

Já jsem z Písku, mám 2vou letého syna a hledám kamarádku 🙂.

patty1
17. dub 2013

Ahojky, my jsme z Turnova, okoli a hledame s dcerkou - 2 roky n2jak0 kamarady z okoli... 🙂

patty1
17. dub 2013

pardon - nejake kamarady 😨

adrianka1712
17. dub 2013

Ahoj, niekto z Plzne? Mam 25r. a 5r. syna...

michaels
20. dub 2013

Ahoj hledám kamarádku z Havířova nedávno jsme se přistěhovali. Mám 3 měsíčního syna. A je mi 20 let.

matilduska
5. čer 2013

ahoj, ja som z prahy 10, slavia, syncek ma 3 mesiace, hladame maminy na spolocne kocarkovanie, pokec, kafco atd. tesime sa, ze sa niekto ozve 🙂

matilduska
5. čer 2013

@ivanka1414

ahoj, rada sa stretnem, my to uz mame sice za sebou, syncek ma 3 mesiace, rada vsak pokecam pri kocarkovani, sme praha 10,slavia

popelka5
5. čer 2013

ahojky holky, nějaká maminka - maminky Vyškov? jsme sice z okolí, ale rádi přijedeme na hřiště a tak.. mám skoro 3letou slečnu a v srpnu čekáme další slečnu.. ozvěte se, budu ráda. popelka.5@seznam.cz

nynyha
5. čer 2013

Ahoj holky. Našla by se tu nějaká maminka z pelhřimova a okolí? Já se nedávno přistěhovala a nikoho tu neznám. Mám dvouletou holčičku a momentálně se snažíme o druhé dítko. Je mi 22 let a budu ráda za odpovědi

bohmici
10. čer 2013

Ahoj maminky jsem z Jihlavy a mám 1,5 roků starého chlapečka a hledám kamarádku najde se nějaká maminka.

chancel18
18. črc 2013

Ahoj, je mi 22 a mam 3,5 leteho chlapecka. Ted se snazime o druhe a mame s tim trosku problemy. Rada bych poznala jinou maminku at uz snazilku na psani nebo treba i kamaradku na vzajemne navstevy s detma 🙂

chancel18
18. črc 2013

@nynyha Ahoj, jsem z Velkeho Mezirici a take jsem snazilka. Jinak mam chlapecka 3r.

nynyha
18. črc 2013

@chancel18 Ahoj. Jsem hrozně ráda, že jsi se ozvala. Je fajn, že máme jednak společný věk, tak i to, že se obě snažíme o druhé mimi a moc nám to nejde. My se snažíme už od ledna. Jak jsi na tom ty? Máš moc krásného chlapečka, už je to velký kluk, co?

formelina
18. črc 2013

Ahoj jsme z Ostravy-Poruby je mi 26let... čekáme první miminko a tak nějak, když už moc nechodím do práce mi z toho začíná hrabat.Proto bych brala nějakou společnost - kamarádku na pokec.
Pracujcí kamarádky nemají moc času a já ho poslední dobou mám až moc 🙂

devendra
18. črc 2013

A co nějaká mamina z Krupky? Byla by? 🙂

rasounek
22. črc 2013

Ahoj je tu někdo z Pelhřimovska od Kamenice nad Lipou ... jsem tu 4 roky a neměla jsem vůbec štěstí na kamarádku na pokec .. mám 3 a půl letou dceru Anežku .. druhé dítě jsme plánovly, ale bohužel mé plány ztroskotaly na vážném nemoci .. takže nejdříve tak za dva roky ... Jsem Janča ...

evicka91
24. črc 2013

@mamanela1 :my jsme z Pacova 🙂

evicka91
24. črc 2013

@nynyha My jsme z Pacova 🙂 máme jednoho kloučka 🙂

kakamilca
31. črc 2013

Ahoj, kamarádka z Tábora a okolí? 😅

lucinka4185
1. srp 2013

Ahojte.Som tu prvy krat a som snazilka 😖 .Nejaka snazilka na internetove kamaratstvo? 😀

mysicka_lb
3. srp 2013

Ahoj holky, je mi 30, jsem čerstvě vdaná a čerstvě těhotná. Jsem z Liberce. Ráda se seznámím s kýmkoli - maminou, těhulkou, nemaminou.... Na kamarádky jsem bohužel nikdy štěstí neměla, tak třeba se to teď změní.

oliv37
30. srp 2013

Ahoj, jsem z Prahy 3 a taky by se mi hodila nějaká těhotná popř. maminka na kafe a pokec.Pokud budete mít někdo čas a chuť ozvěte se na mejl : theoliv37@gmail.com
Je mi 31let a žiji v Praze 2 roky ale krom spolupracovnic -zdrav.sester(dost pracovně vytížených) tu nikoho neznám.Taky vlastním hafana takže dost času trávím venku v přírodě. Přítel je od pondělka do pátku v práci a dny jsou dlouhé a nudné ☹

tricunici
23. lis 2013

Ahoj holky je mi 30letg,jsem s Uh.hradiště a hledam kamarádku.

vodnicek123456
7. led 2014

Ahoj, je mi 29 let, jsem z Českých Budějovic, v létě čekáme naše první miminko 🙂 Najde se někdo na popovídání🙂

robkova
10. led 2014

ahoj, radi by sme si s nasim 7-mesacnym pokladom nasli nejaku maminku z Prahy (Cakovice, Treboradice, Miskovice prip. Letnany, Prosek) na spolocne prechadzky 🙂

abby003
14. led 2014

@oliv37
Ahojky, rodili jsme skoro stejny termin, mas jeste zajem o pokec, popr. Spolecne prochazky?;)

abby003
14. led 2014

Ahojky, mam 6. Mesicu stareho kloucka a hledame partaky na prochazky Praha 4 Sporilov, zabehlice, hostivar... Je tu nekdo?;)

druplaug
22. led 2014

Ahojky, někdo ze STRAKONIC? Těhulku nebo čerstvou maminku na společné procházky, případně akce 🙂 Čekáme miminko na konci června 2014 🙂

padourkova
23. led 2014

Ahoj jsem z Českých Budějovic je mi 33let a mám 2 a čtvrt letou dcerku Emičku budeme rádi za nové kamarády jelikož jsme velice společenské a rádi něco podnikáme.ozvěte se holky maminky snažilky no prostě Baby a bejby 😅

millin
27. led 2014

ahoj maminky, mám měsíčního chlapečka a sháním někoho, s kým povozím kočárek, pokafíčkuju a pokecám... Jsem z Prahy-Jižní město!