• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sokolovsko. Přidáte se?

7. února 2013 
Zdravím všechny :slight_smile:
pročetla jsem celý seznam :sunglasses: a Sokolovsko nikde :unamused: Jsou tu dobré duše ze Sokolovska?
Těším se na Vás ...
Zdraví Lenka
22. črc 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lenko!

Já jsem z Karlových Varů,tak pokud by ti to nevadilo.Koukám,že jsi na začátku těhu.Já teď tak nějak ukecávám přítele o druhé mimi.
1. srp 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kata.jan • 1d • Včera ve 21:26
Ahojky najdou se tu maminky z okresu Sokolov? Když někam jedu tak potkávám tolik maminek s kočárky, že by se tu nějaká mohla najít.

wensdy • 2d • Včera ve 21:54
Ahoj konečně někdo od nás.Já jsem z Citic.Kam chodíš do baby klubu? My máme každý úterý od 9.30 školičku v citicích.Nechceš se přijet podívat? Je to šedivej barák u hřiště

kata.jan • 1d • Včera ve 23:40
Ahoj já jsem z Habartova, takže kousek. A do baby klubu nechodíme. U nás žádný není a do Sokolova se mi jezdit nechce i když máme v plánu plavání, ale to až od září.

kata.jan • 1d • Dnes v 10:40
Teda o jsme tu jen dvě ze Sokolovska??? To nás tady moc není. Myslela jsem, že se nás tu sejde více
26. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kata.jan my těď chodíme plavat do Sokolova na 6zš,a od září budem chodit zase
26. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mám v plánu, tak sna nám to vyjde. Chtěla jsem už teď, ale ještě jsme neměli půl roku tak nám to nevyšlo. Ale v září snad začneme.
26. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem,
jsem ráda, že se téma obnovilo :slight_smile: Jinak já už nejsem těhu, ale našim dvojčátkům je 3,5 měsíce. Bydlím v Kynšperku nad Ohří, jinak původně jsem z Habartova :slight_smile:
Mějte se moc hezky.
Zdraví Lenka
26. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem na fotky, opravdu to jsou krásní kluci. Já mám jen jednoho klučinu a po pravdě mi to stačí
26. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se teda taky přidávám. Já jsem původně ze Sokolova, ale ted bydlím v Habáči :slight_smile:
Jinak dětinky máte moc krásný :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie.sei: Ahoj všimla jsem si, že jsi byla na stejném vítání občánků jako já,akorát jsem byla na opačném konci než já.
26. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jak se vede.Jak byli ty slejváky tak nám to splachlo venkovní teploměr :grinning: . Hanička usnula tak jdu mejt nádobí a pak si dám kafíčko.Včera ve školičce jsme si supr pokecali,sešlo se nás 6 maminek.Až budu stará bába tak pěkná drbna :grinning: :grinning: :grinning: Tchýně mi říká že je to nemoc z povolání,Dělala jsem pošťačku :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě to jde to psaní,doufam že jste si to břebraly :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
můžu se k vám tedy přidat?
Lenka
27. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenule to se ví,musíme to pořádně rozjet ať je legrace :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenule jak zvládáš ty tvoje kluky,já jsem ráda že mám mezi holkama takovej rozdíl,a když musíme letět na autobus tak mám nervy
27. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
no ze začátku to bylo tragický. Po těch 3 měsících je to fakt lepší a hlavně já neznám péči o jedno mimi takže jsem se stajeně "musela"naučit péči o dva kluky. Někdy je to ale na palici, když třeba krmím prvního a druhý začne plakat, to mi rve srdce, ale prostě musí počkat. Manžel pomáhá a když potřebuji jet k lékaři tak jede se mnou moje sestra (ta je z Habartova) a nebo tchýně a nebo manžel. Jsem naštěstí pojízdná, mám auto, ale i tak je to záhul. Hlavně když jdeme s oběma kluky tak musí vždy někdo se mnou, v jednom člověku to nejde. Ale co...nějak to musím zvládnout :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenule76: no koukám, že když se chce tak se dá zvládnout vše. Držím palce ať je to lepší a lepší.

wensdy: teda s tebou bude určitě sranda, jseš ukecaná, ale to je dobře. Nebudem se nudit.

A můžu se jenom zeptat kolik vám je let? Nejspíš budu mezi vámi nejmladší, je mi 21.
27. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
wensdy: koukam jakou obsahlou odpoved jsi vložila :grinning: :grinning:

kata.jan: Zeptat na věk se klidně můžeš :grinning: je mi 33 ... jj letí to jako blazen....
27. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenule tak to seš dobrá, dvě děti. Ale člověk se naučí že. :wink:

Kata.jan, ty jo tak to se mrknu na video, manža natáčel. Jinak mě bude v 25let
27. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
lucie.sei: to je fakt, prostě musíš fungovat ... :grinning: jinak to nejde. mozna se v habartově někdy uviodíme, mám tam polovinu rodiny :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie.sei: Tak se mrkni, jsem úplně na kraji s tím nejmenším mimčem v riflích a modrém svetru. Jinak já jsem v černém. Svět je malej

lenule: tak to by byla pěkná náhoda se potkat. Sice je Habartov malej, ale když někoho potřebuji potkat, tak ho jak naschvál nepotkám.

Minule jsem v Habartově potkala jednu mamču s dvojčátky, ale ty budou mladší. Ale nejsem si jistá, protože jsem moc do kočárku neviděla. Ale zato vím, že se jedny dvojčata v Habartově určo narodí.
27. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenule ja jsem to zapomněla odeslat :grinning: Koukala jsem na tvý album,máš krásný kluky a ten članek-supr.Zrození naší první dcery bylo taky pěkný překvápko.Čekala jsem na ní 10let (od 19ti)byla jsem i na vyšetření,laparo a ještě něco.Výsledek byl že mám neprůchodnou dělohu.Ale že mimodělož. otěh. můžu,tak jsem si řekla,fajn.Za půl roku jsem byla těhotná přirozeným způsobem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: můj gynekolog z toho měl radost,já byla v šoku a můj dvouměsíční partner taky :grinning:

kata.jan. dneska jsme plavali a fotili jsme mimča jak se potápí.
jdu chrnět a zbožné mé přání je, aby mě hanička nechala aspoň 3hod v kuse spát.Čus ať vás blech štípou celou noc :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kata.jan od určité doby mení slušné se ptát na věk :angry: :angry: :grinning: 35 fuj, né že to budete někde vyprávět.My stařenky už lecos pamatujem.
27. kvě 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kata.jan: Mi povídej..u nás v Kynšperku je to to samé ... sice je o trochu menší než Habartov, ale potkat tuněkoh je také problém :grinning: A co to je prosím Tě .. minule? My jsme tam vozili s mojí mamkou a sestrou ... ale asi jsme to nebyli my koho jsi potkala ... vozili jsme v horní části ... Karla Čapka a vraceli se kolem kulturáku. Pak jsme mamku ještě hnali za ta´tkou na zahardu, mají ji pod Junákem a pak byla mamka chudák oddělaná :frowning2: Sestra má v habartově pedikůru a masáže. My jsme ještě na vítání občánků nebyli, ale možná že nás i pozvou :grinning: prý se to tu pořádá jednou za půl roku ...ale miminek je tu jako blech...tak nevím kam se pak případně všichni vejdeme.

wensdy: díky za pochvalu našich zlatíček. Ten článek jsem ještě včera dopisovala a upravovala..přišlo mi, že jsem vše správně nenapsala tak jak jsem chtěla..ale stejně se nedá psaním vyjádřit láska a poděkování manželovi ...
Koukám, že máš za sebou také pěknou story :slight_smile: A to byl ale tedy veliký zázrak, že jsi při neprůchodnosti dělohy takhle přirozeně otěhotněla vid? Tak to je fakt paráda. Já jsem z těch vyšetření měla celkem dosti strach, a naštěstí se to vyřešilo bez toho. jinak jsem byla "pouze" na konizaci čípku. Ale to už bylo v říjnu 2000.
Jo a napadlo mě...říká Ti něco "léčba šokem"? Já jen, že radost měl "pouze" gynekolog a ty s partnerem jste byli v šoku :grinning: Holka...osud to zařídí ... mojí dlouholeté kámošce řekl mudr, že nikdy děti mít nebude,že je neplodná, léčila se 4 roky, no a dnes má dvě ...z toho ta první holčičika byla z dvojčat o jedno bohužel přišla. Ale stejně je to zázrak ....

Prosím Tě to má malá tak krátké spaní? A to má od narození? Tohodle jsem se moc bála, že mě kluci nenechají vyspat...já jsem pak strašná, když nemám alespoň 5 hodin. V porodnici to bylo děsný. Doma je to lepší. Tak držím palečky, aby Tě malá nechala spát...a´t nežeru.... 3,5 hoďky :grinning: to jsem hodná viď?

Ještě by mě zajímalo ... od jaké určité doby není slušné se ptát na věk :grinning: :grinning: vždyť ještě nejsme tak staré ne? :-O Nebo ano? :unamused: Pokud nao tak se již mílovými kroky blížím k důchodu ... pokud se ho tedy dožiji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kata.jan: mrkla jsem do albíčka..nádhera !!!! Super fotečky...bohužel Tě neznám, ani nikoho z fotek...přeci jen jsem z habartova už dost dlouho ... je to již 15 let. I když se tam vracím za mojí rodinou tak i přesto zjišťuji, že tam vlastně nikoho neznám. Na jedné fotečce se mi zdá, že je to focené na Karla Čapka, ale u bývalé 8 mateřské školky jak je pionýrský dům, postavili tam ten nový panelák ... snad jsem to dost vysvětlila :slight_smile: a od kolika měsíců jste byli s malým v bazénu? Já se na to také chystám :grinning:
28. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenule: dekuji za pochvalu albička, ta fotka kterou myslíš sice z Karla Čapka je, ale z druhého konce. Tam co si popisovala bydlí moje mamka, ale focené je to u paneláku nad horňákém. Ten vrchní panelák z těch šikmých u lesa a nových paneláků (i když jsou už také staré). Nepamatuji si jak je to dlouho, ale kolem kočárku jsem viděla víc lidí a potkala jsem vás u hřiště s umělým trávníkem. Taky jsem šla s kočárem. Do bazénu jsme šli když bylo malému sedm měsíců. Dřív jsem nechtěla. A nedivím se že mě neznáš. Před patnácti lety jsem začala chodit+teprve+do+školy.+++++++++++++++++++A+s+tím+věkem.+Sice+se+to+říká,+ale+vždyť+jste+ještě+mladice.
28. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kata.jan: vím kde myslíš kde je to focené :slight_smile: tam jsem totiž bydlela, sice ne přímo v tom paneláku, ale kousek vedle, jak jsou u lesa ty tři 6-ti patrové tak v tom prvním (vchod do bývalé školky) cca 18 let :slight_smile: bydlí tam moji rodiče.
Myslím, že tu skupinku co jsi potkala jsme nebyli my ... nepamatuji se, že by tam někde na naší trase bylo hřiště s umělým trávníkem..ale možná se pletu :-O :slight_smile:
Mladice jooo? No jak myslíš :grinning: ale čte se to moc hezky :grinning:
28. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenule: Tak v tom paneláku co jsi bydlela bydlela má teta asi před dvanácti lety. A to hřiště je místo stadionu, kde se donedávna v zimně bruslilo. Teď ho opravují a dali tam umělý trávník, postavili nové šatny (asi to jsou šatny) a tak dále.
Jen jsem chtěla napsat kompliment:grinning:, ale vážně to není nějak vysoký věk.
28. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj koneč jsem u netu.Dneska jsme lítali ve Varech po úřadech.
lenule ,ta naše dračice poslední 2 měsíce jde spát v 19h,v půl 9 je vzůru tak jí dám cucnout mlíka,v jedenáct zase pak v jednu, někdy se vzbudí hned za půlhodinu a pak až ve 4 (to jsou ty moje 3 hoďky :dizzy_face: )a pak v 6.Přes den spinká dvakrát,a já někdy s ní :dizzy_face: Ale jako malý miminko byla úžasná,spala i 5 hodin.Takže mě nechala tři měsíce se aklimatizovat :grinning: :grinning: . pak se začla zhoršovat :slight_smile: přes den jedla po 2hod a v noci po 4h.Ale v tuto chvíly ještě NESPÍ
28. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
wensdy: tak to ti nezávidím s tím spánkem. Takhle se mi malý budil dokud jsem kojila, když už mu přestalo mlíčko stačit(budil se v noci každou hodinu) a přešli jsme na umělé tak mi přijde, že pořád jenom spí. Na první jídlo vstává kolem páté, pak mezi osmou a devátou a to někdy usne ještě a spí do oběda, když neusne jde spinkat po obědě, pak jde spinkat po páté a od osmi spí už celou noc až do rána. Občas se probudí na pití, ale to se jen napije a spinká dál. Je jak malý medvídek v zimně.
28. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kata.jan nevím jak z toho ven.když jí dám flašku s čajem tak jí kouše,škube půlka čaje je na triku.Barunka se nikdy nenaučila na flašku,měla až cucák.Možná kdyby když se v noci vzbudí ji ukonejšil taťka,aby nevyžadovala prso,Tak já nevim,třeba se to upraví :wink:

kam jdete na dětskej den? v Citicích je v sobotu
28. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 13
Tvůj příspěvek