Sokolovsko. Přidáte se?

lenule76
22. črc 2008

Zdravím všechny 🙂
pročetla jsem celý seznam 😎 a Sokolovsko nikde 😒 Jsou tu dobré duše ze Sokolovska?
Těším se na Vás ...
Zdraví Lenka

lolly
1. srp 2008

Ahojky Lenko!

Já jsem z Karlových Varů,tak pokud by ti to nevadilo.Koukám,že jsi na začátku těhu.Já teď tak nějak ukecávám přítele o druhé mimi.

krista
26. kvě 2009

kata.jan • 1d • Včera ve 21:26
Ahojky najdou se tu maminky z okresu Sokolov? Když někam jedu tak potkávám tolik maminek s kočárky, že by se tu nějaká mohla najít.

wensdy • 2d • Včera ve 21:54
Ahoj konečně někdo od nás.Já jsem z Citic.Kam chodíš do baby klubu? My máme každý úterý od 9.30 školičku v citicích.Nechceš se přijet podívat? Je to šedivej barák u hřiště

kata.jan • 1d • Včera ve 23:40
Ahoj já jsem z Habartova, takže kousek. A do baby klubu nechodíme. U nás žádný není a do Sokolova se mi jezdit nechce i když máme v plánu plavání, ale to až od září.

kata.jan • 1d • Dnes v 10:40
Teda o jsme tu jen dvě ze Sokolovska??? To nás tady moc není. Myslela jsem, že se nás tu sejde více

wensdy
26. kvě 2009

kata.jan my těď chodíme plavat do Sokolova na 6zš,a od září budem chodit zase

kata.jan
26. kvě 2009

no to mám v plánu, tak sna nám to vyjde. Chtěla jsem už teď, ale ještě jsme neměli půl roku tak nám to nevyšlo. Ale v září snad začneme.

lenule76
autor
26. kvě 2009

Ahojky všem,
jsem ráda, že se téma obnovilo 🙂 Jinak já už nejsem těhu, ale našim dvojčátkům je 3,5 měsíce. Bydlím v Kynšperku nad Ohří, jinak původně jsem z Habartova 🙂
Mějte se moc hezky.
Zdraví Lenka

kata.jan
26. kvě 2009

koukala jsem na fotky, opravdu to jsou krásní kluci. Já mám jen jednoho klučinu a po pravdě mi to stačí

lucie.sei
26. kvě 2009

Ahoj holky, tak se teda taky přidávám. Já jsem původně ze Sokolova, ale ted bydlím v Habáči 🙂
Jinak dětinky máte moc krásný 😵

kata.jan
26. kvě 2009

lucie.sei: Ahoj všimla jsem si, že jsi byla na stejném vítání občánků jako já,akorát jsem byla na opačném konci než já.

wensdy
27. kvě 2009

Ahoj jak se vede.Jak byli ty slejváky tak nám to splachlo venkovní teploměr 😀 . Hanička usnula tak jdu mejt nádobí a pak si dám kafíčko.Včera ve školičce jsme si supr pokecali,sešlo se nás 6 maminek.Až budu stará bába tak pěkná drbna 😀 😀 😀 Tchýně mi říká že je to nemoc z povolání,Dělala jsem pošťačku 😵

wensdy
27. kvě 2009

to mě to jde to psaní,doufam že jste si to břebraly 😅

lenule76
autor
27. kvě 2009

ahoj holky,
můžu se k vám tedy přidat?
Lenka

wensdy
27. kvě 2009

lenule to se ví,musíme to pořádně rozjet ať je legrace 😀 😝 😀 😝

wensdy
27. kvě 2009

lenule jak zvládáš ty tvoje kluky,já jsem ráda že mám mezi holkama takovej rozdíl,a když musíme letět na autobus tak mám nervy

lenule76
autor
27. kvě 2009

ahojky,
no ze začátku to bylo tragický. Po těch 3 měsících je to fakt lepší a hlavně já neznám péči o jedno mimi takže jsem se stajeně "musela"naučit péči o dva kluky. Někdy je to ale na palici, když třeba krmím prvního a druhý začne plakat, to mi rve srdce, ale prostě musí počkat. Manžel pomáhá a když potřebuji jet k lékaři tak jede se mnou moje sestra (ta je z Habartova) a nebo tchýně a nebo manžel. Jsem naštěstí pojízdná, mám auto, ale i tak je to záhul. Hlavně když jdeme s oběma kluky tak musí vždy někdo se mnou, v jednom člověku to nejde. Ale co...nějak to musím zvládnout 🙂

wensdy
27. kvě 2009
kata.jan
27. kvě 2009

lenule76: no koukám, že když se chce tak se dá zvládnout vše. Držím palce ať je to lepší a lepší.

wensdy: teda s tebou bude určitě sranda, jseš ukecaná, ale to je dobře. Nebudem se nudit.

A můžu se jenom zeptat kolik vám je let? Nejspíš budu mezi vámi nejmladší, je mi 21.

lenule76
autor
27. kvě 2009

ahojky,
wensdy: koukam jakou obsahlou odpoved jsi vložila 😀 😀

kata.jan: Zeptat na věk se klidně můžeš 😀 je mi 33 ... jj letí to jako blazen....

lucie.sei
27. kvě 2009

Lenule tak to seš dobrá, dvě děti. Ale člověk se naučí že. 😉

Kata.jan, ty jo tak to se mrknu na video, manža natáčel. Jinak mě bude v 25let

lenule76
autor
27. kvě 2009

Ahojky,
lucie.sei: to je fakt, prostě musíš fungovat ... 😀 jinak to nejde. mozna se v habartově někdy uviodíme, mám tam polovinu rodiny 🙂

kata.jan
27. kvě 2009

lucie.sei: Tak se mrkni, jsem úplně na kraji s tím nejmenším mimčem v riflích a modrém svetru. Jinak já jsem v černém. Svět je malej

lenule: tak to by byla pěkná náhoda se potkat. Sice je Habartov malej, ale když někoho potřebuji potkat, tak ho jak naschvál nepotkám.

Minule jsem v Habartově potkala jednu mamču s dvojčátky, ale ty budou mladší. Ale nejsem si jistá, protože jsem moc do kočárku neviděla. Ale zato vím, že se jedny dvojčata v Habartově určo narodí.

wensdy
27. kvě 2009

lenule ja jsem to zapomněla odeslat 😀 Koukala jsem na tvý album,máš krásný kluky a ten članek-supr.Zrození naší první dcery bylo taky pěkný překvápko.Čekala jsem na ní 10let (od 19ti)byla jsem i na vyšetření,laparo a ještě něco.Výsledek byl že mám neprůchodnou dělohu.Ale že mimodělož. otěh. můžu,tak jsem si řekla,fajn.Za půl roku jsem byla těhotná přirozeným způsobem 😀 😀 😀 😀 můj gynekolog z toho měl radost,já byla v šoku a můj dvouměsíční partner taky 😀

kata.jan. dneska jsme plavali a fotili jsme mimča jak se potápí.
jdu chrnět a zbožné mé přání je, aby mě hanička nechala aspoň 3hod v kuse spát.Čus ať vás blech štípou celou noc 😅 😕 😅

wensdy
27. kvě 2009

kata.jan od určité doby mení slušné se ptát na věk 😠 😠 😀 35 fuj, né že to budete někde vyprávět.My stařenky už lecos pamatujem.

lenule76
autor
28. kvě 2009

kata.jan: Mi povídej..u nás v Kynšperku je to to samé ... sice je o trochu menší než Habartov, ale potkat tuněkoh je také problém 😀 A co to je prosím Tě .. minule? My jsme tam vozili s mojí mamkou a sestrou ... ale asi jsme to nebyli my koho jsi potkala ... vozili jsme v horní části ... Karla Čapka a vraceli se kolem kulturáku. Pak jsme mamku ještě hnali za ta´tkou na zahardu, mají ji pod Junákem a pak byla mamka chudák oddělaná ☹ Sestra má v habartově pedikůru a masáže. My jsme ještě na vítání občánků nebyli, ale možná že nás i pozvou 😀 prý se to tu pořádá jednou za půl roku ...ale miminek je tu jako blech...tak nevím kam se pak případně všichni vejdeme.

wensdy: díky za pochvalu našich zlatíček. Ten článek jsem ještě včera dopisovala a upravovala..přišlo mi, že jsem vše správně nenapsala tak jak jsem chtěla..ale stejně se nedá psaním vyjádřit láska a poděkování manželovi ...
Koukám, že máš za sebou také pěknou story 🙂 A to byl ale tedy veliký zázrak, že jsi při neprůchodnosti dělohy takhle přirozeně otěhotněla vid? Tak to je fakt paráda. Já jsem z těch vyšetření měla celkem dosti strach, a naštěstí se to vyřešilo bez toho. jinak jsem byla "pouze" na konizaci čípku. Ale to už bylo v říjnu 2000.
Jo a napadlo mě...říká Ti něco "léčba šokem"? Já jen, že radost měl "pouze" gynekolog a ty s partnerem jste byli v šoku 😀 Holka...osud to zařídí ... mojí dlouholeté kámošce řekl mudr, že nikdy děti mít nebude,že je neplodná, léčila se 4 roky, no a dnes má dvě ...z toho ta první holčičika byla z dvojčat o jedno bohužel přišla. Ale stejně je to zázrak ....

Prosím Tě to má malá tak krátké spaní? A to má od narození? Tohodle jsem se moc bála, že mě kluci nenechají vyspat...já jsem pak strašná, když nemám alespoň 5 hodin. V porodnici to bylo děsný. Doma je to lepší. Tak držím palečky, aby Tě malá nechala spát...a´t nežeru.... 3,5 hoďky 😀 to jsem hodná viď?

Ještě by mě zajímalo ... od jaké určité doby není slušné se ptát na věk 😀 😀 vždyť ještě nejsme tak staré ne? :-O Nebo ano? 😒 Pokud nao tak se již mílovými kroky blížím k důchodu ... pokud se ho tedy dožiji 😝

lenule76
autor
28. kvě 2009

kata.jan: mrkla jsem do albíčka..nádhera !!!! Super fotečky...bohužel Tě neznám, ani nikoho z fotek...přeci jen jsem z habartova už dost dlouho ... je to již 15 let. I když se tam vracím za mojí rodinou tak i přesto zjišťuji, že tam vlastně nikoho neznám. Na jedné fotečce se mi zdá, že je to focené na Karla Čapka, ale u bývalé 8 mateřské školky jak je pionýrský dům, postavili tam ten nový panelák ... snad jsem to dost vysvětlila 🙂 a od kolika měsíců jste byli s malým v bazénu? Já se na to také chystám 😀

kata.jan
28. kvě 2009

Lenule: dekuji za pochvalu albička, ta fotka kterou myslíš sice z Karla Čapka je, ale z druhého konce. Tam co si popisovala bydlí moje mamka, ale focené je to u paneláku nad horňákém. Ten vrchní panelák z těch šikmých u lesa a nových paneláků (i když jsou už také staré). Nepamatuji si jak je to dlouho, ale kolem kočárku jsem viděla víc lidí a potkala jsem vás u hřiště s umělým trávníkem. Taky jsem šla s kočárem. Do bazénu jsme šli když bylo malému sedm měsíců. Dřív jsem nechtěla. A nedivím se že mě neznáš. Před patnácti lety jsem začala chodit+teprve+do+školy.+++++++++++++++++++A+s+tím+věkem.+Sice+se+to+říká,+ale+vždyť+jste+ještě+mladice.

lenule76
autor
28. kvě 2009

kata.jan: vím kde myslíš kde je to focené 🙂 tam jsem totiž bydlela, sice ne přímo v tom paneláku, ale kousek vedle, jak jsou u lesa ty tři 6-ti patrové tak v tom prvním (vchod do bývalé školky) cca 18 let 🙂 bydlí tam moji rodiče.
Myslím, že tu skupinku co jsi potkala jsme nebyli my ... nepamatuji se, že by tam někde na naší trase bylo hřiště s umělým trávníkem..ale možná se pletu :-O 🙂
Mladice jooo? No jak myslíš 😀 ale čte se to moc hezky 😀

kata.jan
28. kvě 2009

lenule: Tak v tom paneláku co jsi bydlela bydlela má teta asi před dvanácti lety. A to hřiště je místo stadionu, kde se donedávna v zimně bruslilo. Teď ho opravují a dali tam umělý trávník, postavili nové šatny (asi to jsou šatny) a tak dále.
Jen jsem chtěla napsat kompliment😀, ale vážně to není nějak vysoký věk.

wensdy
28. kvě 2009

Ahoj koneč jsem u netu.Dneska jsme lítali ve Varech po úřadech.
lenule ,ta naše dračice poslední 2 měsíce jde spát v 19h,v půl 9 je vzůru tak jí dám cucnout mlíka,v jedenáct zase pak v jednu, někdy se vzbudí hned za půlhodinu a pak až ve 4 (to jsou ty moje 3 hoďky 😵 )a pak v 6.Přes den spinká dvakrát,a já někdy s ní 😵 Ale jako malý miminko byla úžasná,spala i 5 hodin.Takže mě nechala tři měsíce se aklimatizovat 😀 😀 . pak se začla zhoršovat 🙂 přes den jedla po 2hod a v noci po 4h.Ale v tuto chvíly ještě NESPÍ

kata.jan
28. kvě 2009

wensdy: tak to ti nezávidím s tím spánkem. Takhle se mi malý budil dokud jsem kojila, když už mu přestalo mlíčko stačit(budil se v noci každou hodinu) a přešli jsme na umělé tak mi přijde, že pořád jenom spí. Na první jídlo vstává kolem páté, pak mezi osmou a devátou a to někdy usne ještě a spí do oběda, když neusne jde spinkat po obědě, pak jde spinkat po páté a od osmi spí už celou noc až do rána. Občas se probudí na pití, ale to se jen napije a spinká dál. Je jak malý medvídek v zimně.

wensdy
28. kvě 2009

kata.jan nevím jak z toho ven.když jí dám flašku s čajem tak jí kouše,škube půlka čaje je na triku.Barunka se nikdy nenaučila na flašku,měla až cucák.Možná kdyby když se v noci vzbudí ji ukonejšil taťka,aby nevyžadovala prso,Tak já nevim,třeba se to upraví 😉

kam jdete na dětskej den? v Citicích je v sobotu