Sokolovsko. Přidáte se?

lenule76
22. črc 2008

Zdravím všechny 🙂
pročetla jsem celý seznam 😎 a Sokolovsko nikde 😒 Jsou tu dobré duše ze Sokolovska?
Těším se na Vás ...
Zdraví Lenka

wensdy
16. srp 2009

ahojky tak mě postihla dvoudenní migréna-děs.
kato kde jsi byla na táboře?A jako co jsi jela 😵

wensdy
16. srp 2009

miky jaký jsou v Hab. školky? U nás je supr,ředitelka se hodně snaží schánět sponzory,tak mají dost aktivit,víc než třeba v Sokolově.To já budiu mít letos předškoláka a musim vybrat základku v Ostrově n/o. 😒

kata.jan
17. srp 2009

Jojo na táboře, jela jsem jako zdravotník.
A proč budeš shánět základku v Ostrově??? Budete se stěhovat???

mikynka85
17. srp 2009

No řekla bych že to v Habáči jde... máme tu dvě, ale řekla bych že obě jsou super, ředitelky jsou taky fajn, pořád nějaký akce pro děti, plavčo a tak.... 😵 Proč základku až v Ostrově 😖 ?To je trochu z ruky....nebo ne???? 😉

wensdy
18. srp 2009

Stavíme barák v Hájku u Ostrova.Snad letos se do vánoc nastěhujem,ale vidim to na léto.Mám dilema jestli se mám jít připomenout v září do hájkovský školky,jako že se někdy v průběhu roku přistěhujem a že mám předškoláka,tak jako že budu chtít místo.A pak nevím kam máme jít k zápisu.Jestli na to má vliv trvalá adresa.Budu to muset obvolat 😒
Kato a na táboře siměla co dělat?bylo hodně úrazů 🙂

kata.jan
18. srp 2009

Já bych taky nějaký ten baráček brala, ale není na něj. Závidím. A na zápis by vliv trvalé bydliště nemělo mít. Ty co bydlí v Habartově taky dávají děti do Sokolova a problém nemají.
Úrazů moc nebylo, spíš jen nějaké odřeniny. A jsem moc ráda, že jsem nemusela do nemocnice. Měla jsem štěstí.

mikynka85
18. srp 2009

Já si taky myslim, že na trvalý pobyt to vliv nemá.....Káťo, tak to jsme dvě, taky bych se ráda nastěhovala do baráčku, ale jaksi taksi nezbývají kojunky....Káťo prosím tě pozdravuj Honzu od Lucky Mikešový - on bude vědět /jsem jeho spolužačka ze základky/. Tak pá holky

kata.jan
19. srp 2009

Lucko, Honza taky pozdravuje a vzpoměl si až když viděl fotku. Když jsem muřekla jmeno tak to odkeval, ale to bylo všechno.

mikynka85
19. srp 2009

Jo, to je mi jasný....no jo chlapi no....hlavně že všechno odkejvou, a pak nic.... 🙂 ......jinak děkuji za vyřízení pozdravu.

mikynka85
1. zář 2009

Ahojky holky, tak Baruška mi nastoupila do školky, čekala jsem, že jí budu chybět, nebo že bude plakat, a ono ejhle nic...malá šťastná, v klidu mi u okýnka zamávala a když jsem pro ní po obědě přišla, tak se jí ani nechtělo domů...tak jsme si s taťulkou řekli, že jí tam budeme nechávat spinkat. Malá už se nemůže dočkat...je to taková moje šikulka 🙂 Ořvala jsem to v klidu doma....malá si ani neposteskla...ale to je dobře. Tak se mějte,pa.

wensdy
7. zář 2009

Ahoj jak se máte? Nějak nestíhám psát 😀
Kdyby jste chtěli tak 26.9. bude v Citicích skřítek Berta-pohádková cesta.Bývá to od 2hod.

mikynka85
13. zář 2009

Ahoj, máme se s malou skvěle, po 3 dnech ve školce malá omarodila a už jsme skoro 14 dnů doma a ne se toho zbavit...už to vypadá dobře,tak v pondělí pomaže....Jo jinak u nás je příští týden 19.9. Pohádkový les od 10h tak se můžete taky přijet pokochat... 😀

wensdy
24. zář 2009

ahoj holky.koukám že jsme dost zlenivěli se psaním 🙂
Co je u vás nového? Hanička má pořád 4 zuby,běhá jako čečetka a je pěkně mazaná.Pořád kojím.Jinak mormálka.

kata.jan
24. zář 2009

Ahoj, no jo neni cas na psaní a navíc nemám net doma. Kubik je malej rarach. Všude se stavi všechno vyndavá, na všechno sahá. Vykukují nám další dva zuby. Tak budeme mit už čtyři.

sestrickals
22. pro 2009

Ahojky, můžu se přidat? 🙂

wensdy
29. pro 2009

Ahoj sestričko.To je super že jsi tu.Celý čechy kecaj jen sokolovsko spí 🙂
Taky máme Haničku,Jaký máš vybraný jména pro druhý mimi? odkud jsi,já jsem z Citic.Zatím pa a těším se,že pokecáme 😀

macinka84
4. led 2010

Ahoj holky, sokolovsko nespí, jen kecá jinde... 😵 Já jsem z Horního Slavkova 😅

wensdy
4. led 2010

Ahoj macinko a kde kecáte? 🙂
Z Horního Slavkova znám Moniku Bartoňovou-Němcovou a paní Simoněnkovou.
Jak se máš,chodíš s malou plavat nebo někam do MC ?

macinka84
5. led 2010

ahoj wensdy, mluvila jsem jen o sobě... 😝 kecám v Junovkách 😅
Znám, znám, obě, k Monice jsem chodila na cvičení

Máme se báječně, malá leze, miluje kabely od počítače a i počítač. Vypadá to, že mi za chvilku uteče, stoupá si na nožičky a je s ní hrozná sranda. 😵
Zatím jsme nikam nejezdily, ale od února se chystáme na plavaní do Mateřškého centra ve Varech, plave se v Alžbětiných lázních, tak jsem zvědavá. 😅

wensdy
5. led 2010

Ahoj maci,My chodíme plavat do Sokolova na 6ZŠ a dobrý i cenově.Každý uterý od 9:30h máme v Citicich školičku pro prcky.Tak jestli to na tebe není daleko ,tak se přijeď podívat.

sestrickals
5. led 2010

wensdy, pořád jsem koukala do diskuze a říkala si, že sem už asi nikdo nechodí 😅 A najednou jste se rozepsali. Já jsem z Nového Sedla. Koukám, že vaše Hanička je jen o malinko mladší než ta naše 😀 Jména pro druhé miminko ještě vůbec nemáme. Ani nad tím zatím nepřemýšlím, pokud to bude chlapeček tak mi asi nezbyde nic jiného než se smířit s manželovo jménem, protože on o jiném nechce slyšet. Už u prvního těhu jsme o tom vedli vášnivé debaty. Holčičku chtěl po mě a chlapečka po sobě 😒 Ale na to já mám jiný názor 😅

macinka84
5. led 2010

Tak v těch Varetach je ještě lekce o 10Kč levnější, tak snad to bude dobrý. A školička pro nás asi ještě není, koukala jsem na stránky a je to od 1 roku. 😅
Dneska jsme byly v poradně na váze a máme 7050g a 66,5 cm 😵 Rosteme, rosteme... 😀
sestrickals - gratuluji k dalšímu miminečku... 😵

sestrickals
5. led 2010

macinka: no vy krásně rostete 😵 , moc děkuji za gratulaci 😵 jsme z toho moc nadšení 😅

macinka84
5. led 2010

to věřím... 😵 Jinak jak jsi psala o těch jménech, tak já taky nechci ani slyšet o tom, že by naše děti měly jména po nás. Naštěstí u maličký byl manžel originální 😅

sestrickals
5. led 2010

macinka: já nevím, ale přijde mi to strašný. Můj manžel se jmenuje Antoní, no nedovedu si představit, že budu chlapečkovi říkat Toníčku 🤐 🤐

macinka84
5. led 2010

Teda mě to nějak blbne. Psala jsem že můj manžel se jmenuje Michael a to jméno se mi už od puberty líbí, vždycky jsem ho chtěla dát svému synovi. No a po svatbě jsem si uvědomila, že můj syn se tak nikdy jmenovat nebude... 😅

sestrickals
5. led 2010

Mě to taky blblo, vůbec jsem se sem nemohla dostat 🙄 Michael je krásné jméno 😉

macinka84
5. led 2010

No právě, je krásné, ale bohužel já už ho nepoužiju, což mě docela mrzí.... 😖 😢

macinka84
5. led 2010

Ale co, jsou mnohem horší věci na světě a třeba nakonec budu mít druhou holčičku... 😀

sestrickals
5. led 2010

macinko i to se může stát 😵 já sama jsem moc zvědavá co budeme mít 😅