Sokolovsko. Přidáte se?

lenule76
22. črc 2008

Zdravím všechny 🙂
pročetla jsem celý seznam 😎 a Sokolovsko nikde 😒 Jsou tu dobré duše ze Sokolovska?
Těším se na Vás ...
Zdraví Lenka

macinka84
6. led 2010

Necháte si to říct?! Jestli jo, tak držím pěsti, ať se to co nejdřív dozvíš... 😵

sestrickals
6. led 2010

asi si to necháme říct, překvapení by bylo hezké, ale já na to moc nejsem a manžel už vůbec ne 😀

wensdy
6. led 2010

Ahojky 🙂 Se jménama je potíž.Když jsem byla poprvé těhotná a to teprve 3měsíce tak Honza oslavoval že to bude kluk a samozřejmně taky Honza.Tak se nám Barunka,po drý jsme se nechali překvapit a zase to zkoušel s Jeníkem 😀 ,mě se líbil Pepíček nebo Toník,ale kdyby to vyšlo a byl by to kluk tak bych mu udělala radost a toho Jendu mu nechala,Tak máme Haničku a do třetice to zkoušet nebudem.Jak nás znám,určitě by to byla zase holka 😀 😀 😀 Holčičích jmen jsme měli vybráno asi 5.
Kde jste rodili?Já obě ve Varech

macinka84
6. led 2010

Ahojky 😀 Já rodila v Sokolově a byla jsem maximálně spokojená... 😉

já bych překvápko taky nevydržela... 😀

sestrickals
6. led 2010

wensdy já jsem rodila v Sokolově 😉 Stěžovat si nemůžu, měla jsem tam protekci 😅

macinka84
6. led 2010

a jakou protekci 😝 já jí neměla, ale stejně to bylo super... 😵

sestrickals
6. led 2010

Měla jsem protekci jako zaměstnanec 😅
Myslím si, že je úplně jedno kde se rodí, buď se narazí na dobrý personál anebo se najde nějaký pitomec ( ti jsou všude 🙄 bohužel) a je to o ničem.

sestrickals
6. led 2010

macinko, koukala jsem do albíčka, na svatbě vám to moc a moc slušelo 😵 😵 😵 , brali jste se v Lokti, tam jsem vyrůstala 😅
Emmička je krásná holka 😉

macinka84
7. led 2010

Mooooc děkujeme, byl to krásný den. Loket prostě nemá chybu... 😉

A za Emmičku samozřejmě taky, je to láska, zlatíčko, prostě super děťátko... 😵

macinka84
7. led 2010

Hanička je taky kouzelnáááá... 😵
A druhý miminko je plánovaný?! 🙂

sestrickals
7. led 2010

Děkujeme za pochvalu 😵 Druhé mimi je naprosto neplánované..., o Haničku jsme se snažili dva roky bezúspěšně a pak jsme museli podstoupit IVF, povedla se na první pokus. Takže jsme ani nepočítali s tím, že to přirozeně půjde. A najednou se na testu objevila i druhá /. Byli jsme z toho trošku v šoku, ale rádi 😵. Ten test jsem zkoušela jen tak aby se neřeklo, čekala jsem, že tam bude jen jedna čárka( pak jsem to vždy dostala :D ). Co vy? Plánujete druhé?

wensdy
8. led 2010

ahoj Sestřenka se snažila otěhotnět 5 let,až pak zjistil jeden doktor ,že nemá jedno ze základních vyšetření,jestli není máhodou alergická na sperma 😝 Pak šli taky na IVF a mají holčičku.Teď v prosinci jí byl rok,Ale co je legrace a jak je ta příroda nevyspitatelná tak těd'v únoru se jí narodí kluk a ten je počat přírodní cestou 😀 😀 😀 😀 Všichni byli v šoku.nejdřív nic a potom ryc.

wensdy
8. led 2010

setricko jak dlouho jsi kojila haničku.Ja ještě pořád kojím.Ten můj cicavec chce pořád,a spí se mnou v posteli 😒

sestrickals
8. led 2010

wensdy ta příroda si prostě dělá co che 😀 😀 😀 , svym způsobem je to strašně krásné. I když má sestřenka alergii na sperma, tak to muselo být určitě i hodně psychicky- stejně tak jako u nás 😖 .
Já jsem Haničku kojila do 21 měsíců - přestala jsem někdy v 7tt, protože mi začali strašně praskat bradavky, ale kdybych neměla problém tak asi kojím ještě teď 😅 Na mlíčku byla vyloženě závislačka - přes den kdykoliv chtěla a v noci taky 😒 a taky s námi spí v posteli 🙄 no bude to ještě zajímavé 😀
Jinak z odvykání jsem měla strašný strach, ale proběhlo to v naprostém klidu 😉

sestrickals
8. led 2010

wensdy máš krásný holčičky 😵 😵 Barunka i Hanička jsou kočky 😉

sestrickals
9. led 2010

Tak už cítím mrňouskovo pohyby...konečně jsem se dočkala 😵 😵 😵

macinka84
9. led 2010

Moc, moc gratuluji k pohybům... 😵
No tak to je hustý...ale určitě máte obrovskou radost. Asi fakt sehrála obrovskou roli psychika... 😵
Ještě jednou moc gratuluji.... 😉
jasně, že máme druhý v plánu, až budou Emmičce 2 roky, tak se chceme začít snažit, tak uvidíme, jak si to na nás osud přichystá.
Já se snažím naší malou pořád kojit, ale už je to jen tak trošku, mlíčka už není tolik jako dřív 😖

sestrickals
9. led 2010

macinko, děkuji 😵 😵 Máme radost, strašně moc velikou, i Hanička, jsem ráda, že nebude sama 😅 . Věkový rozdíl 2-3 roky je podle mého ideální, určitě vám to potom hned vyjde 😉
I to se stává, že se mlíčko netvoří jako dřív, já i ke konci měla mlíka pro dvě děti, je to hodně individuální 😵 Hlavně, že jste holky spokojený, to je důležitější než cokoliv jiného 😀

wensdy
10. led 2010

Věkový rozdíl mezi mýma holkama je 4,5let tolik jsem nechtěla,ale z kraje to má svý výhody.Sama se obleče,umeje...Ikdyž jsou i chvíle kdy mi zatrnulo,jako třeba,když burunka přeskočila snožmo ležící 4měs.Haničku nebo jí vytáhla za ruce do sedu-hele co umí.Ale co budou dělat za 5let na to radši nechci ani pomyslet 🙄 🙄 My se s bráchou řezali jak koně a to jsme od sebe 14měsíců 😀 😀

macinka84
11. led 2010

Dobré ráno... 😵
Tak mlíčko se zase trošku umoudřilo, tak uvidíme 😅
Je to hodně individuální, na každým věkovým rozdílu je něco 😵
Teda valím oči, že je nás tu ze sokolovska tak málo 😨

wensdy
11. led 2010

maci ahoj.piješ gravimilk nebo čaj pro kojící matky a co homeopat.nezkoušela si něco?A nebo se nedá nic dělat a mlíčko nebude.Já kojila B. 15měs.a stejně je alergik a Haničku budu muset co nejdřív odstavit protože si nahrazuje jídlo mlíkem.Kdybych věděla jakej z ní bude závislák tak jí mlíko utípnu už v roce.
Sokolovsko nekecá a nekecá asi je zasněžený 😀
jak jte na tom s příkrmy,papkáte mrkvičku?Hanička jí baštila až byla chdinka po čase mírně nažloutlá 😅

macinka84
11. led 2010

No tak mi už baštíme úplně všechno.. 😵 teda samozřejmě jen to co může 😉 zeleninku s masíčkem, brambor, květák, mrkev, špenát a všechno jí jede. Ode dneška už si sedá i když je na 4. Doteď to zvládla jen když byla v kočárku, v lehátku, měla trošku podloženou hlavičku.
Teď už s musím mít na pozoru, leze, stoupá si u nábytku, u hraček a leze mi do polic, zrovna je na cestě k jedné z nich... 😝 a už shazuje věci 😅

macinka84
11. led 2010

piju čaj pro kojící matky, občas si dám gravimilk, meltu, caro. Dneska je to super, ještě neměla UM 😵

wensdy
11. led 2010

maci to máš teda šikovnou cácorku my jsme seděli až v 9měs.
zítra máme školičku,takjsem zvědavá kolik maminek dorazí

macinka84
11. led 2010

Je to moje šikulka, zlatá 😵
Tak si to zítra ve školičce užijte, určitě to bude super 😉

gprsjanka
11. led 2010

Ahoj někdo ze Sokolova 🙂

wensdy
12. led 2010

tak dneska je všechno jinak, hanicka má 39,1teplotu ☹ snad to zvládnem bez potíží

wensdy
12. led 2010

gprsjanka vítáme tě mezi námi 🙂

macinka84
12. led 2010

Ahojky holky 😉
wensdy, ať to zvládnete a malá je brzy v poho 😔
Ahojky Janka, vítáme tě.... 😀 😀 😀

sestrickals
12. led 2010

gpsrsjanka vítám tě 😉