Sokolovsko. Přidáte se?

lenule76
22. črc 2008

Zdravím všechny 🙂
pročetla jsem celý seznam 😎 a Sokolovsko nikde 😒 Jsou tu dobré duše ze Sokolovska?
Těším se na Vás ...
Zdraví Lenka

sestrickals
12. led 2010

wensdy, držím palečky aby byla malá v pohodě a brzo fit 😵

macinka84
12. led 2010

ahoj sestricka 😵 jak se daří nastávající mamince?!

wensdy
12. led 2010

tak zatím to zvládáme dobře,teplota klesá sice pomalu ale snad to bude v pohodě,Nechci všechno svádět na zuby 😢 Včera jsme byli 1,5h venku a 2x se hanička vyválela ve sněhu,tak nevím,že by nachlazení bylo tak rychlý a skočilo na ní.V pátek máme zápis do 1 třídy,asi jsem se moc těšila 😠

kata.jan
12. led 2010

Tak já koukám jak jste se tady rozepsali. dlouho nic a teď najednou zase kecáte.

wensdy
12. led 2010

kato ahój, jak se ti vede,co je novýho 🙂 🙂

macinka84
13. led 2010

Dobré ráno mamky, tak jak se vede malý wensdy?!

wensdy
13. led 2010

maci ahoj.Dík ,už je to dobrý,dneska jsem jí neměřila-nemá to ráda,Tak nevím co jí to postihlo.
tak jsem si chtěla pokecat a mám smůlu,jsme vzhůru 😀 😎 Tak večer 🙂

kata.jan
13. led 2010

Vede se skvěle, Novýho je toho spoustu, ale to bych se asi upsala. Od té doby co začal Kuba chodit je to doma všechno vzhůru nohama. Je to pěkný roubíř. od pondělka do neděle budeme doma válčit sami bez táty. jede do Francie lyžovat, tak doufám, že se nám vrátí celej. A co u vás nového

wensdy
14. led 2010

kato u nás je to tak,že pořád kojím,hanička je taky pěkná dračice,když se jí něco nelíbí tak tě pleskne.Začíná mluvit,ale nijak s tím nespěchá 🙂 To Barunka v jejím věku říkala nejmíň 30 slov.Baví jí jezdit na bobech,to tuhle vejskala radostí tak myslím že si s ní pěkně užiju.To nebude žádnej klidnej skřítek 😀

maci ještě jste tam u vás nezapadali sněhem? 🙂
sestricko jak se ti vede?

sestrickals
14. led 2010

Mě se vede docela dobře, dnes jsem nemohla spát 🙄 takže jsem v noci všehovšudy naspala asi 3 a půl hodiny. Myslím, že jsem to u Haničky měla taky 😖 Ale to jsem si pak kdykoliv běhěm dne mohla zdřímnout 😅 Jinak už mám vybraný kočárek, na HAničku jsem měla po neteři a je strašně těžký na cestování fakt nejde takže jsem si vyhlídla jiný 😅 .
Haničku taky strašně baví bobovat, ale sáňky, ty jí moc neberou 😀
Jak jsem v noci nespala tak jsem Haničce udělala alespoň čepičku, tak má radost a od rána jí ještě nesundala 😅 Dala jsem jí do albíčka tak můžete mrknout 😉

wensdy
14. led 2010

serticko ta čepička je úžasná.Já na tyhle věci jsem levá 🙂 Hanička si dneska pěkně natáhla spaní,chrupkala skoro až do 11h.Je pravda že včera šla spát po 22h a pak se vzbudila až v půl pátý ráno,kdyby jí to tak chtělo vydržet 😎 😎

sestrickals
14. led 2010

wensdy, děkuji za pochvalu, já jsem šílenec a hrozně mě to baví 🙂 To Hanička dnes taky spinkala do 11 hod :D Ale u nás to není výjimka, ale na denním pořádku, ale taky máme starosti s usínáním, od té doby co jsem přestala kojit je to neustálý kolotoč 😖

wensdy
14. led 2010

Tedˇjsem dala spát H. tak jsem zvědavá jak dlouho jí to vydrží,doufám že nebude mít o půlnoci vyspáno 😠 😠 Zítra jdem k zápisu,tak nám držte palce 😀 😀

sestrickals
16. led 2010

wensdy, tak jak dopadl zápis?? 😀

wensdy
16. led 2010

Ahoj,zápis do školy byl supr.Bylo udělané jako pohádková cesta.Dětem rozdali papíry se jménem a pak jsme prošli 6-ti třídamy jako poh. zastavení.zkoušeli je z barev,tvarů,jak se jmenují oni,jak maminka,kde bydlí a když Barunka řekla Citice tak se vždy podivili odkud 🙂 Zkoušeli zručnost a koukali jim na ruce.B.se hodně styděla ale nakonec řekla básničku.Házeli míčkem na panáky a jen tak mimochodem se učitelka zeptala jakou mo barvu ten míček a co je to za číslo kolonky kam jim dávali razítko,Baru řekla medvídek 🙂 to bylo to razítko a pak řekla 4.pak museli nakreslit postavu, a na jednom stanovišti měli něco opisovat a doplňovat, jak psali tak je sledovala paní z poradny.Za měsíc dostanem rozhodnutí a skončí nám veget a budeme mít školačku a pak už jen se učit,se učit,se učit jak řekl mireček z básníků 😀 😀 😀

wensdy
19. led 2010

Ahoj holky co je s váma? piš piš piš nebo tě sní myš 😀
Zítr jdem s holkama plavat tak jsem na ně zvědavá,jestli to bude s řevem nebo pohoda 😎 😎

macinka84
22. led 2010

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla...omlouvám se... 😉 😉
My už jsme taky zapsané na plavčo. Začínáme 4.2. a končíme 24.6. máme to na 21 lekcí za 2940 😝 ale co by jsme pro tu naší princeznu neudělali... 😀
JInak malá už se staví u všeho co potká a ručkuje kolem nábytku. Je to naše neposeda.
Já se dneska chystám na sraz třídy, hlídat bude moje segruša, tak je spokojená, že nemusí spát doma, budou u mě i s kámočkou a já si můžu dát oraz.
Zítra vařím rodinný oběd. Mamka má narozky, tak jí chystáme překvápko... 😵
Tak se holky mějte krásně a šup, ať to zase rozjedeme... 😀 😀 😀

wensdy
22. led 2010

Ahoj maci 🙂 To je supr,že budete taky plavat Ta tuhle cenu my taky plavem.Kam budete chodit My chodíme do Sok.na 6ZŠ.Taky bych někam vypadla na sraz 😀 ten náš bude až příšti rok. 😠
Haničce rostou stoličky tak je protivná 😒

macinka84
24. led 2010

budeme jezdit do Varů do Alžbětiných lázní, tak jsem zvědavá... 🤐 a hrozně se těším.
Náš sraz se vydařil, dorazila jsem domů po půlnoci, takže v pohodě. No, dneska jdeme zase pro změnu na obídek k našim, tak jsem ráda, že nemusím vařit, i když mi ze včerejška zbylo, nějak jsem toho udělala hodně... 😅 ale lepší více než méně... 😵
Tak holky, přejeme krásnou neděli. 😀

dvojka
24. led 2010

Ahoj holky,prominte že vám sem vpadám,ale nejste prosím některá z Kraslic nebo Rotavy

wensdy
24. led 2010

dvojko ahoj.To je sranda,máme holky narozené o 364 dní od sebe 😀 😀 😀 Barunka je 21.12. 2003
zatím tu z těchto končin nikdo není,jseš první 🙂

dvojka
25. led 2010

To já jsem ještě z větší končiny než jsou Kraslice,ještě ke všemu spadám do chebska 😀 ,ale do Kraslic jezdím za nákupy a tak.Myslela jsem že se tu najde nějaká mamča z Kraslic 😕 ,dokonce jsem myslela že i z okolí Chebu ,ale je nás nedostatek. 😀
Barunka už půjde letos v září do školy?

wensdy
25. led 2010

jojo už jsme školáci 🙂
dvojko tak odkud jsi 🙂
Tak jsem se těšila ve středu na plavčo a zas mám po žížalkách 😒 Ráno v půl 6 za mnou přišla barunka že jí bolí ucho a měla teplotu 38,5.Já se z toho picnu.To se mi to plavání vyplatí 😝

dvojka
25. led 2010

A to ti peníze nevrátí? 😕
My se s koupáním nečapem vůbec .Anetce teče z nosu od 1.9-do 30.6 😀 ,takže bazínek bude jen přes léto a moc se těšim,byli jsme o vánocích a Anetce se to moc líbilo 😵

dvojka
25. led 2010

Ale koukám,že i tady je velká absence 😀

wensdy
27. led 2010

dvojko,peníze za plavání se nevrací ,ale u nás máme náhradní hodiny

macinka84
27. led 2010

Ahojky holky, omlouvám se, ale nějak nestíhám.. 😅 S malou to začíná být hodně náročný a večer jsem vždycky úplně vyčerpaná... 😝
Takže brzy padám za vlast 😅
U nás žádná změna, plavčo se nám blíží, tak se těšíme. Vlastně jedna věc by byla. Už třetí den konáme ranní potřebu do nočníčku... 😀

wensdy
28. led 2010

maci to máš ale šikovnou Emmičku 🙂 Haničku nočník nějak netrápí.Musím jí "větrat" tak taky zkoušíme nočník,rostou jí stoličky tak kadí 2x denně a zase je opruzená,máme skóre tak 2x koberec a 1x nočník 😀 😀

kata.jan
30. led 2010

Ahoj, u nás je nočník nejlepší hračka, ale jak si tam má Kubajz sednout je konec. začne se vztekat a zdrhá. A když už náhodou vydrží sedět tak se nevyčůrá, raději se nechá obléknout a vyčůrá se do kalhot o kus dál. Tak ho to snad přejde a v létě se zbaví plen.

macinka84
1. únor 2010

Ahojky holky, tak máme za sebou hustou noc. Malá pořád plakala, nešla absolutně utišit, no a máme rýmičku.. 😔 Sice má náladu dobrou, ale vůbec nevím, co to v noci bylo. Jsem nevyspalá a mám kruhy pod očima, super noc... ☹
Jinak jsme byli poprvé v bazénu a malá byla úplně super. Hrozně se jí v bazénu líbilo, tak jsem byla šťastná... 😵