• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sokolovsko. Přidáte se?

7. února 2013 
Ahoj holky.tak jak se máte? my pořád postonáváme Honza chytil někde hnisavou angínu tak už týden leží a nemluví,holky mají rýmu.Byli jsme u našich a babička si 3 den řekla,už aby jste jeli.Pořád někdo ječel, visel mi na noze nebo bulel.Už toho mám tak akorát :slight_smile: už aby Bára šla do školky.23.2 mají ve školce karneval a Baru chce jít za Ferdu mravence,tak musím sehnat tykadla a nějak vymyslet zadek :grinning:
Dala jsem sestřence nějaky oblečky a ona mi za to dala bonbonieru,už jsem jí načala.Tyhle prezenty jí budu muset zatrhnout nebo to se mnou špatně dopadne :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jak se vede??? Nám teď nic moc, Hanička má od včerejška nějakou střevní chřipku, dnes už nezvrací tak alespoň, že tak :slight_smile:
Jinak od ledna jsme už bez plenek, Hanička je sundala, že je nechce a od té doby je bez plenek, nechce si jí nasadit ani na noc ani ven :grinning:
V pátek jsem byla na UTZ miminko je v naprostém pořádku a konečně víme, že to bude chlapeček :sweat_smile:
14. únor 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
setricko ahoj.To se Hanička nepočůrá?Jak to zvládá přes noc?Řekne si když chce kakat? To naše Hanička si neřekne jen nahlásí že je počuraná,kaká bláto :slight_smile: protože jí ted'rostou trojky,Už se to takhle táhne od vánoc,zuby kadění opruzeniny.
je to úžasný že budeš mít mimčo,je to krasnej pocit cítít toho drobka v sobě. :slight_smile:
Já se občas zadívám na ty dvě drndy jak si hrajou a říkám si jak je to možný, že už jsou tak velký.
14. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
wensdy ahojky, nene Hanička se nepočůrá, ze začátku jí to občas nevyšlo, ale teď už vůbec není problém, v posteli má tu jednorázovou přebalovací podložku(pro jistotu) přes to deku a je to poiřád suché, v noci už se mi jednou vzbudila, že chce čůrat. Jinak to vydrží i 11 hodin :sweat_smile: . Dříve nechtěla nočník ani vidět a najednou takový skok, jsem za to moc ráda, protože přebalovat pak dvě dětičky :confused: . Na mrňouska už se moc těším, už aby to bylo a pak zase budu jen koukat jak to strašně utíká :fearful: .
Vy si se zoubkama taky pěkně užíváte, tak přeju aby to bylo co nejdříve už v pohodě, o opruzeninách vím své - Hanička na to hodně trpěla, má hrozně citlivou kůži :unamused:
16. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jé, sestři :stuck_out_tongue_closed_eyes: gratuluji k chlapečkovi, páreček, to je super... :grinning: taky bychom to tak chtěli :dizzy_face:
Jinak doufám, že se brzy uzdravíte :wink:
Jdu se zase pochlubit, malá už chodí kolem nábytku, asi se ani nenaději a bude tady běhat, ona to doktorka říkala, že do další poradny v 10 měsících přijdeme po svých... :sweat_smile:
Jinak malá má v 8 měsících 7420g a 67cm, trošku drobek, ale co se dá dělat... :grinning:
Tak se mějte moc krásně, sestři, užívej těhotenství a Haničku a wensdy ty svoje zlatíčka... :dizzy_face:
Páááá
17. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady snad všechny spadly do černé díry... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Přejeme krásný večer... :wink:
23. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky macinko, děkuji moc za gratulaci, tééédy malá je hodně šikovná :grinning: Hanička začala v 9,5 měsících teprve lézt :sweat_smile: , v 11 měsících se začala stavět a chodit nejistě ve 13 měsících :grinning: Ale dohnala to všechno, teď už je z ní malá ukecaná malířka :grinning:
24. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak od včerejšího dne máme doma potápku... :dizzy_face:
Krásně to ta naše beruška zvládla, a to na 4. lekci plavča...máme tam samé šikovné dětičky...a je to fakt super. Včera jsme byli jen 4 a 3 se potopili... :dizzy_face:
Jak jsou u toho ty dětičky rozkošný... :wink:
JO a včera malá usnula v půl devátý, vzbudila se jen ve 2 na jídlo a spala do 7 :dizzy_face: a hlavně celou noc sama v postýlce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Posledních 14 dní máme se spaním dost problémy, vstáváme tak jako když byla malé miminko...tak mám z té včerejší noci radost... :sweat_smile:
26. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak to bylo jen po plavání, asi budeme chodit každý den, aby jsme se vyspali... :grinning:
JInak konečně mi malá dneska vypila ke snídani 100ml čaje, zapíjela chlebík s lučinou, jsem málem padla na zadek... :dizzy_face: ona totiž vůbec nechtěla pít nic jiného než mlíko, tak budeme asi dneska slavit, doufám, že to nezakřikneme... :grinning:
28. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sestřičkals, koukala jsem na fotečky malýho, jsou úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
je úplně nádherně vidět... :wink:
2. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macinko, děkuji moc :slight_smile: 3D UTZ byl úžasný :sweat_smile: Užili jsme si ho celá rodinka :slight_smile:
5. bře 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To věřím, muselo to být úžasný. Teda holky, kam jste spadly?! Nikdo tady nikdy není... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jakse vám vede? Nám pořád nemocně.Když to nejsou holky tak jsem to já.Těd'mě trápí rýma a kašel Hanička měla před 14ti dny zánět středního ucha,mě se pak podařilo 4dny nemluvit,pak Barunka rýmu.Nemá to konce :angry: Jinak pořád kojím,nosíme plínky a nebo zalejváme byt.Tedy Hanička :grinning: trefovat se do nočníku je prý otrava.Tak nevím kdy se to naučí,Barunka v tomhle byla lepší.
Dneska jsem byla konečně v Henrietě,je to tam super ale ještě by ten dojem chtěl vylepšit a být tam bez dětí :grinning: :grinning:
minulí týden jsem měla narozky a celý rok určitě nezapomenu kolik mi je :grinning: Barunka mi nakreslila dort a do každýho patra napsala 36 :angry: :slight_smile: :slight_smile:
Zatím pa
25. bře 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak 8.4. naše malá udělala své první krůčky. Úplně nádherně udělala 9 kroků najednou, 2x a teď zase nic, tak jsem zvědavá, kdy se rozchodí... :slight_smile:

JInak se máme pořád skvěle, dneska bude malá spinkat u našich, v pondělí máme s manžou výročí 6 let co jsme spolu začali chodit, tak si dáme vínečko a užijeme si to spolu. :dizzy_face: Mamka tady malou chce nechat, tak toho využijeme. Právě jsme si tu pořádně zařádili, naše malá je číslo, tak leze po celém bytě a hledá maminku... :dizzy_face:

HOlky, snad se brzy uzdravíte! Mějte se mooooc krásně :dizzy_face:

Přidala jsem vám nějaký fotky té naší princezny... :dizzy_face:
10. dub 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak už od 16.4. chodíme... :dizzy_face: je to naše úžasná prdelka.
Teď jsme trošku nemocné, ale je to jen nachlazení, takže pohoda, malá je bez teplot, takže jen nám kape z nosu.
Tady to ale úplně opadlo.. :cry:
No nic, snad se tu někdy ukážete. Papapa
28. dub 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to bude skoro rok, co jsem do tohoto tématu dala poslední příspěvek...tak co?! Nic se nezměnilo?! Žádná aktivní maminka ze Sokolovska?!... :slight_smile:
9. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@macinka84 Já občas aktivní jsem :slight_smile: ale je fakt, že nakukuji do sekce tchýně a dvojčata. Je to teď dost hektické, kluci jsou dost akční takže je to dost vyčerpávající :grinning: Koukám, že jste začali chodit 16.4. 2010 ... no my 17.4.2010 .. tedy Robinek :grinning:
13. dub 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenule76 koukám, že i já jsem aktivní co se týká tohoto tématu...:D
9. zář 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak ja se taky hlasim :slight_smile: (Habartov)
@macinka84
@lenule76
@wensdy
4. led 2012 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veve_zlobidlo Ahojky, tak Tě tu vítám :slight_smile: Já jsem původně z Habartova, ale od roku 94 bydlím v Kynšperku.
5. led 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenule76 Díky :slight_smile: my do Kynšperku občas jezdíme na pizzu, mňam mňam :slight_smile:
5. led 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veve_zlobidlo Jj pizza je mnam, jen ta obsluha je na pěst. Když jsem jela do Habrtova za segrou a neteří tak jsem měl za úkol přivést pizzu :slight_smile: Je fakt vyhlášená.
5. led 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, to už nás tady moc aktivních není :grinning:
2. lis 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kdo měl už blechy. :slight_smile: :dizzy_face:
7. únor 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek