Sokolovsko. Přidáte se?

lenule76
22. črc 2008

Zdravím všechny 🙂
pročetla jsem celý seznam 😎 a Sokolovsko nikde 😒 Jsou tu dobré duše ze Sokolovska?
Těším se na Vás ...
Zdraví Lenka

kata.jan
10. čer 2009

Wensdy: jak mám spát, když se Kubajz rozhodl, že spinkat nebude. Rostou zoubky a v noci se rozhodl že nebude hoďku spinkat. Tak co mám dělat jiného? Jinak to u nás bylo stejné do loňského roku a potom to pokračovalo dál. Teď mi to Honza vysvětlil tak, že má ještě platnou dálniční známku tak je prý škoda to nevyužít.

wensdy
10. čer 2009

taky mám doma Honzu.
kaťo mám pocit že tě znám od vidění,ale nemám představu odkud 😉

kata.jan
10. čer 2009

Jo tak to nevím odkud by si mne mohla znát. Tvůj obličej mi nic neříká.

kata.jan
10. čer 2009

Si už několikatá, která má doma Honzu a já ji znám. Bylo to a je stále populární jméno, ale mi už určitě druhého Honzu mít nebudeme. I kdyby se nám narodil druhý kluk tak se bude jmenovat jinak.

Holky neznáte nějakou tiskárnu, kde tisknou vlastní potisk na trička za slušné peníze???

lucie.sei
11. čer 2009

Ahoj holky 🙂

Já mám doma taky Honzu, ale bráchu. No a když budeme mít jednou chlapečka tak to bude Honzík, jiný jméno nechci 😅 My vlastně musíme mít kluka, protože na jméně pro druhou holku se snad nikdy neschodnem 😕 Já jsem přesvědčená a Rozárce, ale manža o tom nechce ani slyšet. Ještě bych přistoupila na Aničku nebo Barboru, ale nic jiného.

Jinak nám taky lezou zuby, je to děs. Horní levá jednička už je venku a na tu pravou čekáme ta bude tak do týdne. 😉

No snad už bude konečně to léto, jsem Terce koupila bazének, tak snad ho využijem 😒

wensdy
11. čer 2009

ahoj lucie známí maj holčičku a dali jí jméno Jamajka.když jsme přemýšleli o jméně druhýho dítěte tak mě se jěště krom Haničky líbila magdalenka, Honza chtěl Marii a Barunka chtěla Šárku.Haničku jsme chtěli oba a Barunka si přála ségru.Tak spokojenost byla na všech stanách.

kata.jan
11. čer 2009

Ahoj holky, tak my kdyby to nebyl kluk tak by jsme měli taky Barborku a jelikož jsme do porodu nevěděli co to bude tak si Honza udělal srandu z mojí maminy. Poslal jí sms že se narodila Barborka a na to jí poslal druhou že má akorát něco navíc. Mamča byla přesvědčená že se narodí holka. Ale ta nám snad vyjde podruhé.

majinka2
11. čer 2009

ahoj holky tak se taky přidávám do spolku sokolovských a je teda ten sokolov malej 😀
wensdy znám z plavča ...
lucie.sei znám od nás z baráku , rodiče bydlí pod náma 😀 😀

lucko každý mimčo má svůj čas a z vlastní zkušenosti říkám, užívej si tohle období!!!!! náš malej už se všude postaví, tlapká za ruce, leze do schodů, naučil se lézt závodní rychlostí a mám poit že teprve ted mi začala ta pravá mateřská 😀 😀 😀
dneska mi vyházel ze záchodu ty závěsný blbosti, převrhl dvě kytky, snažil se vyházet hrnce z linky atd atd 😀 😀
jinak jsem koukala že jste pořídili nový golfáčky?????

kata.jan
11. čer 2009

majinka2: tak tě vítám mezi námi, koukala jsem na fotky a malej vypadá dost čile tak si musíš opravdu užívat. My máme doma zatím klídek.
Začínáme se tu slejzat, sice jak švábi na pivo, ale neva alespoň se tu slejzáme nějak.

majinka2
11. čer 2009

švábi nešvábi hlavně že je živo 😀
malej je úžasnej fakt si ho užívám děsně moc........ale to asi my všechny ne???? 😅

lucie.sei
11. čer 2009

Ahoj holkýýýýý 🙂
Vítám "bývalou" sousedku majinku2 😀 Tak chodíte na plavčo? Nahoru na Michal do školy? Já jsem s Terkou taky chtěla chodit, ale ona nesnášela koupání, to byly hysterický záchvaty. Tak jsem to odložila a začneme asi od září. A už se malej potápí? 😉
Jj máme nový golfky, ten Cam byl naprdlačku, strašně malinkej, spíš pro větší dítě jen tak na popojíždění. No hold znala jsem ho jen z obrázků, zamilovala se a koupila přes net bez toho aniž bych si ho osahala 😔 No a tak jsme koupily Babypoint fortuna a jsem maximálně spoky a stál minimum peněz. 😉
Jinak malej je strašně šikovnej 😵 Už by se mohla Terka ale trošku hejbat, at se trošku proběhnu, poporodní kila se pořád drží 😠 😠 😠

Tak holky jdu do pelechu, Terka vstává o půl osmé tak at se vyspím. 🙂

lucie.sei
11. čer 2009

Spíš švábi nešvábi hlavně že je pivo 😀 😀

kata.jan
11. čer 2009

koukám, že se zachvilku sejdeme všichni na plavání. My se od září chystáme taky a wensdy psala, už tam chodili a od září budou znova. 😅
S tím pivem souhlasím, ale musí být jen točený jinak neberu. 😉

majinka2
12. čer 2009

holky dobré ráno, ty voe to je počasí ....
lucko jo jo chodíme nahoru na šestku , ted jsou prázdniny takže zase od září....malej se potápěl už moc hezky ale pak najednou blok a ted se mu moc nechce tak to nehrotíme a uvidíme zase v září....
jinak s těma poporodníma kilama tě moc nepotěším , malej už je drakouš ale já jsme pořád jak soudek 😀 😀
ten golfík co máte ted je lepší, mě se ten Cam taky zdál hrozně malinkej.......
v půl osmý jo, hahaha nám malej vstává v šest 😀 😀 tak to se teda máte 🙂)))

pivo mám raději taky točený ......

wensdy
12. čer 2009

ahoj maji

wensdy
12. čer 2009

maji dneska je hnusně tak do poříči nepojedem,ale v neděli by to možná šlo.

majinka2
12. čer 2009

jolčo už se vyjasnuje tak uvidíte.............anebo v sobotu je v poříčí den dětí je to odpolko co???? ale vy asi budete v citicích na tu pohádkovou říši co???

wensdy
12. čer 2009

asi v sobotu ty citice.Ve 14h mi přejede Barunka,už se nemůžu dočkat 😵 majdi, nemáte náhodou pevnou linku, že byjsme pokecali

majinka2
12. čer 2009

nene pevnou nemám jedině po skypu ........

majinka2
13. čer 2009

hmmm tak když už člověk objeví svůj "region" tak sem pro změnu nikdo nechodí 😝 😝

lenule76
autor
14. čer 2009

ahojky všem,
tak jsme včera oslavili už 4 měsíce 😀 zlatíčka naše milovaná... holky poraďte mi prosím .... když jsem myslela, že budeme standartně krmit mezi 02:30-03:00 tak mi kluci do toho hodili vidle a tuto noc jsem kolem pulnoci Tomáška otáčela, přesunul se totiž na kratší stranu v postýlce a strašně se divil, že tam není místo, začíná pěkně cestovat můrák jeden 😎 Oba kluci začali svorně tlačit kolem půl 6 a krmila jsem prvniho 06:10, to byla tedy noc :-/ ale spíše mi mě prosím zajímalo v kolik hodin dáváte své dětičky spinkat, a jak vam pak vychazelo krmeni ... ja jsem davala spinkat kluky mezi 20-20:30 někdy později, zalezelo kdy jsme krmili. třeba včera jsme krmili v 18:45 pak odpadli .... jenze ... davat spinkat v 19 je pro mě dosti brzy ...a představovala bych si (hezké, že 😀 ) kdyby šli spinkat kolem 19:30, ale to nevydrzi s jidlem ... mam je nechat a odsunout jidlo tak abychom se vesli do toho casu nebo mam pridat krmeni? To jsem nekolik poslednich dni delala, tak tedy vcera jsem krmila 18:45 a pak ve 20:502, což bylo 2 hodiny a 5 minut .. a to se mi zda dosti brzy, jsme na UM ... takse snazim to nejak ten rezim jeste upravit, aby to vecerni spani bylo v pohode. jinak ritual koupani, papani a spinkani kluci znaji a defakto to jde, koupeme jednou za 2-3 dny, ale i bez koupani usinaji celkem dobre.

kdyby někdo chtěl pokecat, v ramci moznosti a casu, tak me skype je lar_fricaci

zdravi lenka

wensdy
14. čer 2009

leni ahoj,jsem si říkala co je s váma, že se tak dlouho neozýváš,asi to není jednoduchý s těmi tvými kluky. Já dávám haničku spát v 19h dostane kaši a mlíko,pak se mi budí asi ve21h tak jí dám stejný prso a ve 23h pije znova. jestli ti kluci jí po 3hod tak si to odpočítej od těch 19.30 na všechny strany,Uvidíš co na to budou říkat.

kata.jan
14. čer 2009

Ahoj Lenule: tak s tímhle ti vážně neporadím. My jsme přešli na UM až když jsme zavedli zeleninku. Takže když nám to časově nevycházelo dostal nějakou zeleninovou nebo ovocnou mňamku a bylo to. Když jsem kojila tak to bylo skoro každý dvě hodiny(to jsme měli nakázaný od doktorky, aby lépe přibíral), ale mohla jse mu dát vždy, když se ozval.

A co jste podnikli tenhle víkend??? Z mého slíbeného kina nakonec sešlo a jezdila jsem s maminou po karlovarsku a sháněli jsme kuchyň a obývací stěnu. A snad něco s toho co jsme vybrali klapne. Dneska jsme byli ještě v Plzni a když jsme už konečně něco vybrali a za slušný peníze, tak už to bylo vše prodané. Prostě to je všechno na pytel.

wensdy
15. čer 2009

ahoj mě se včera něchtěl koník přihlásit na servr.
My jsme v sobotu byli v Hlavně na pohadkový cestě.Z Citic jsme vyrazili v 14.30 podél vody,trvalo nám to asi půl hod'ky.Když jsme dorazili tak vyvolávali číslo 38 a my jsme měli 121.Tak jsme čekali a čekali a hurá už jdeme.Měla jsem golfáče a málem jsem o ně přišla.Cesta vedla všude možně a pak jsme museli do kopce,co do kopce, do krpálu po louce.Barunka měla sebou kolo. Tak jme šplahali po stráni jak šplhavci.Myslela jsem si že nás nic horšího nemůže potkat,omyl pak jsme museli dolů zase po louce a to byl očistec.Samá jáma,jestli to bylo od prasat nevím,nakonec mi pomohl jeden pán.Soutěže se nám líbily,ale byli jsme udřený,domu jsme dorazili v sedum.

kata.jan
15. čer 2009

mě to včera pak už taky nešlo a nešlo to ani dneska v poledne.
teda tu cestu vám vůbec nezávidím. V takovým terénu udělat pohádkovou cestu pro děti? Ty mají dost. My máme v Habartově v září pohádkový les a tam je to skoro samá rovina a když kopec tak mírný. S kočárkem se tam dá krásně projet. Jak to tam vypadá vím jen z fotek, protože jsem jeden z pořadatelů a dál než na start jsem se nedostala.

lucie.sei
15. čer 2009

Ahoj holky 🙂

Taky mě nešel zpustit kůň 😒
Nás trápí zoubek, jednička nahoře. Potvora se nechce pořád proříznout ☹ Ještě že funguje ten Calgel, aspoň nějak se jí uleví.
Byla jsem s našima v sobotu v Mariánkách, jsou tam zmenšeniny hradů, teď nevím přesně jak se to jmenuje, ale bylo to moc hezký, tak jsme konečně po dlouhý době s malou někam vyrazily.
Teď malou trápí opruzeniny, chuděra moje malinká. Zkusila jsem Bepanten a Weledu, ale nezabralo to, tak jsem jí dneska koupila Ondřejovu mast, tak snad už se to zlepší.
Tak holky pište, to tu musíme rozjet 😉 Sice máme každá jinak starý dítko, ale já myslim že se to podá co? 😉

Jo holky ještě se musim předem omluvit za případné hrubky, ale já byla na češtiny vždycky hloupá 😅 😔

kata.jan
15. čer 2009

Myslím že s hrubkama jsem na tom stejně. Taky mi ta čeština moc nedala. Na ty miniatury se taky chystáme. Mamka s tim přišla že tam byla a je to moc pěkné. My jsme s Kubou byli už na Kokoříně, SOOSu a Seebergu a bylo to s ním v pohodě, takže se s ním chystáme na další výlety a akce. A hlavně na tábor. Tam se teprve zjistí jak se to zvládne. Ale už se těším.

lenule76
autor
16. čer 2009

ahoj holky 🙂
dohledala jsem odklaz na ty miniatury zámků apod.
http://web.telecom.cz/hotelkrakonos/_private/mi...

Kolega z práce tam také byl ... a moc si to chválil... také se tam chci podívat .. no v těhotenství jsme to nestihli, a teď ještě chvilku počkámke, až budou kluci větší 🙂 Jinak já strašně moc miluji zpívající fontánu ... je mto něco naprosto úžasného, hloavně při večerním osvětlení ... pokaždé mám slzy na krajíčku ... jsem na tohle strašná 😀

jinak jsem rozhozená z toho, že zase prší, mě snad šlehne ... to je červen jako vyšitý, snad by už konečně mohlo být lépe, ne? Ale ta předpověď je pořád taková nic moc ☹ jj prázdniny se blíží ...

Copak plánujete na dnešek? My jdeme do poradny, po 14 dnech tak jsem zvědavá jak tam dopadneme ... jestli mají kluci už 6 kg ..ale myslím, že ne, přibýrají relativně pomalu cca 120 g týdně a minulé úterý měli 5800g a 5780g 🙂

Tak se mějte moc hezky.
zatím pááááááááá
Lenka

majinka2
16. čer 2009

holky no konečně tady trochu živo, to víte musíme to trochu udržovat jinak nám to tu zavřou 😀
jak píše lucka, to neva že máme různě starý dětičky,hlavně že je máme 😅

leni vašík na to že se narodil jako 4kilovej macíček tak taky přibývá pomaličku, v 10 měsících měl 8,1 kg......dr říká že bude atlet po tátovi......

lucko to je dobrej tip na výlet, taky to prubnem .................

jo a raději si holky snad ani nedělejte naději na léto, já mylsím že asi žádný nebude ach jo.....i když víkend byl naprosto úžasnej ne?????? 😀

lenule76
autor
16. čer 2009

ahojky,
majinka2: já moc nemám ráda vedra, to se pak nedá ani fungovat :-/ ale je to ale lepsi nez kdyby prselo ...

máme v pátek vítání občánků 🙂 se těším...