• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sokolovsko. Přidáte se?

7. února 2013 
Já jsem pitomá, co jsem to napsala? :grinning: :grinning: Jsem chtěla napsat pravou horní dvojku venku :grinning: Jsem jaká si pomatená :grinning:
24. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda závidím, nás už před čtyřmi měsíci začali zuby trápit a pořád nic. Měl jen horečku jinak všechno dobrý, za to teď ja na ..... Asi abych si užila alespoň něco když byl pořád tak hodný.
24. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Kato my máme 5 zubů od začátku května. Malej nemá ani jeden? Však oni brzo vylezou. Já nemůžu Terce dát ani sušenku, protože ona ukousne půlku a pak neví co s ní a dáví se. Takže jí to lámu do pusiny sama.
24. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani jeden jediný malinkatý zoubek, ale i dásničkama si dokáže půlku sůši ulomit, ale on ji začne cucat, tak se ta sůša rozpustí
24. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
24. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
kato ahojky moc krásný fotky :slight_smile: jakto že je na jedný tak puntíkatej?
25. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Mazali jsme krémíkem ajak mi pořád po něm sahal a já ho nemohla pořádně namazat. Měl tam pár puntíků a aby byla sranda tak jsem ho opuntíkovala víc.
25. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
kato já se lekla že měl malej neštovice.Barunce vyskákaly když Haničce bylo 14 dní,tak jssem jí odvezla k babičce,
dneska jsem vyhodila 50 korun do záchodu :confounded: koupila jsem si na trhu maliny,Zvrchu vypadaly dobře,ale tekly.když jsem je chtěla sníst a dloubla jsem do nich tak byly zmáčklí a plesniví.Tak šli.mrzelo mě to,

protože to stojí takový prachy a vlastní ještě nemám :angry: :angry:
25. čer 2009 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne ne neštovice jsme zatím naštěstí neměli. A taky jsem jednou neodolala a koupila si ty '' strašně levné maliny'' ale naopak od tebe jsme si na nich pochutnali.
26. čer 2009 v 00:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Konečně je hezky a krásně teplounko, tak jsme se s malou vyvalily na zahradě :dizzy_face:
Dneska asi postavíme ten bazán, at se zatím ta voda hřeje, snad se teda to počasí už udrží :pensive:
Holky kdo používáte plenky do vody? Nevim jestli má cenu je kupovat, neo nechám malou v bazíku nahatou.
No jdu papat, jsem si udělala těstovinovej salát :wink:
26. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, my jsme plenky do vody měli, ale byli jsme ve Frantovkách a tam to bez nich nejde. A teď mě tak napadlo, vy co jste chodili s prckama na plavání. Museli jste mít plenky do vody? A potápěli jste se s dětmi?
26. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
kato na plavání jsme měli plenky do vody.Existují plavky pro prtáta ,ale stěma nemám zkušenost.
lucie já bych dávala plínky i u svého bazénu,nikdy nevíš :grinning:
26. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem si myslela, že je tam budu potřebovat. Tak doufám, že mu ještě v září budou. A museli jste se potápět s dětmi??? Já to totiž neumím a hlavně kvůli problémům nemůžu ani otevřít oči.
26. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
nepotápěl,i jen na focení kdo chtěl
26. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dneska bylo nádherně, konečně :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo tak já koupim ty v DMku od tý jejich značky, snad budou stačit :wink:
26. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je dobře
my máme taky ty z dm jsou stejně dobré a za mnohem menší cenu
jdu se vyspat a nabrat síly na zítřejší stěhování, tak dobrou
26. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj už jsem tady.Byli jsme ve středních čechách.Barunku jsem nechala u babičky v Berouně :slight_smile: :cry:
28. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jak jste si užili víkend??? Já velmi pracovně a příští týden mě čeká další stěhování :frowning2: Už aby to bylo za mnou.
28. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Spali jsme na jedný chatě u Struhařova,taková vesnička u Jevan.Honzovo táta je z 8 dětí :slight_smile: ještě se tam slavili nějaký narozky,zhruba 60lidí.mraky jídla,pítí ,sladkýho buřty na pivu-mňam,důchdci, matky s mimčama a děti do 6let spali vevnitř Zbytek ve stanech.Bylo to fajn.
28. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé to by se mi taky líbilo. Něco podobného podnikneme září, jedeme na sraz oplů do Uherského Hradiště. Na víkend za 500 Kč na osobu což není špatný když v tom je i jídlo snídaně, oběd a večeře :wink: Už se mc těším
28. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem dneska ospalá jako kotě :slight_smile: :slight_smile:
Kato jak to vidíš v úterý s tou školičkou? :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
zatím to vypadá dobře. Auto mám zamluvený, ale jistě to budu vědět až zítra
28. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre dopoledne, ne že bych teď vstávala, ale mám malou chvilku kdy mužů ležet a nic nedělat. Kuba spí (skoro), uklizeno taky a uvařeno už od včera. Prostě pohoda.
29. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda to už dovolenkulete nebo co? A s tím zítřkem to vypadá bledě, ještě uvidím jak to nakonec dopadne, ale zatím to vypadá že auto mít nebudu
29. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to bohužel zítra nepůjde, nemám se jak dostat do Citic, škoda a já se tak moc těšila
29. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
kato to je škoda že nepřijedeš.Ti chlapi,ty nám dělaj čáry přes rozpočet :angry:
29. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak víkend super. V sobotu u nás byly naši celý den, byly jsme na houbách a na borůvkách. No super :wink:
Jinak s náma to dneska do školičky taky neklapne, malá pořád spí tak by jsme bus nestihy do Sokolova :frowning2: , ale příští týden určo :wink:
Maji, ale přijedu v půl jedenáctý, tak se můžeme jít někam cournout pokud nebudete v Poříčí. Stejně přijedu aj ve čtvrtek, tak je na tobě kdy se ti to bude hodit :wink:
Jdu do sprchy tak zatim páček :slight_smile:
30. čer 2009 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak mi taky nemůžem do školičky.Hanička má teplotu :frowning2: hrozně nerada si měří teplotu,řve u toho jako kdyby jí to bolelo ale asi je jí to hodně nepříjemný.
30. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
wensdy tak ať je princezně brzy dobře :wink:
30. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek