Sokolovsko. Přidáte se?

lenule76
22. črc 2008

Zdravím všechny 🙂
pročetla jsem celý seznam 😎 a Sokolovsko nikde 😒 Jsou tu dobré duše ze Sokolovska?
Těším se na Vás ...
Zdraví Lenka

lucie.sei
24. čer 2009

Já jsem pitomá, co jsem to napsala? 😀 😀 Jsem chtěla napsat pravou horní dvojku venku 😀 Jsem jaká si pomatená 😀

kata.jan
24. čer 2009

Teda závidím, nás už před čtyřmi měsíci začali zuby trápit a pořád nic. Měl jen horečku jinak všechno dobrý, za to teď ja na ..... Asi abych si užila alespoň něco když byl pořád tak hodný.

lucie.sei
24. čer 2009

Kato my máme 5 zubů od začátku května. Malej nemá ani jeden? Však oni brzo vylezou. Já nemůžu Terce dát ani sušenku, protože ona ukousne půlku a pak neví co s ní a dáví se. Takže jí to lámu do pusiny sama.

kata.jan
24. čer 2009

Ani jeden jediný malinkatý zoubek, ale i dásničkama si dokáže půlku sůši ulomit, ale on ji začne cucat, tak se ta sůša rozpustí

kata.jan
24. čer 2009

Vložila jsem nové fotky a musela založit nové album, nějak se mi tam už nevešli. Tak se mrkněte

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

wensdy
25. čer 2009

kato ahojky moc krásný fotky 🙂 jakto že je na jedný tak puntíkatej?

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

kata.jan
25. čer 2009

Mazali jsme krémíkem ajak mi pořád po něm sahal a já ho nemohla pořádně namazat. Měl tam pár puntíků a aby byla sranda tak jsem ho opuntíkovala víc.

wensdy
25. čer 2009

kato já se lekla že měl malej neštovice.Barunce vyskákaly když Haničce bylo 14 dní,tak jssem jí odvezla k babičce,
dneska jsem vyhodila 50 korun do záchodu 😖 koupila jsem si na trhu maliny,Zvrchu vypadaly dobře,ale tekly.když jsem je chtěla sníst a dloubla jsem do nich tak byly zmáčklí a plesniví.Tak šli.mrzelo mě to,

protože to stojí takový prachy a vlastní ještě nemám 😠 😠

kata.jan
25. čer 2009

Ne ne neštovice jsme zatím naštěstí neměli. A taky jsem jednou neodolala a koupila si ty '' strašně levné maliny'' ale naopak od tebe jsme si na nich pochutnali.

lucie.sei
26. čer 2009

Ahoj holky 🙂
Konečně je hezky a krásně teplounko, tak jsme se s malou vyvalily na zahradě 😵
Dneska asi postavíme ten bazán, at se zatím ta voda hřeje, snad se teda to počasí už udrží 😔
Holky kdo používáte plenky do vody? Nevim jestli má cenu je kupovat, neo nechám malou v bazíku nahatou.
No jdu papat, jsem si udělala těstovinovej salát 😉

kata.jan
26. čer 2009

Ahoj, my jsme plenky do vody měli, ale byli jsme ve Frantovkách a tam to bez nich nejde. A teď mě tak napadlo, vy co jste chodili s prckama na plavání. Museli jste mít plenky do vody? A potápěli jste se s dětmi?

wensdy
26. čer 2009

kato na plavání jsme měli plenky do vody.Existují plavky pro prtáta ,ale stěma nemám zkušenost.
lucie já bych dávala plínky i u svého bazénu,nikdy nevíš 😀

kata.jan
26. čer 2009

Já jsem si myslela, že je tam budu potřebovat. Tak doufám, že mu ještě v září budou. A museli jste se potápět s dětmi??? Já to totiž neumím a hlavně kvůli problémům nemůžu ani otevřít oči.

wensdy
26. čer 2009

nepotápěl,i jen na focení kdo chtěl

lucie.sei
26. čer 2009

Holky dneska bylo nádherně, konečně 😵 😵
Jo tak já koupim ty v DMku od tý jejich značky, snad budou stačit 😉

kata.jan
26. čer 2009

tak to je dobře
my máme taky ty z dm jsou stejně dobré a za mnohem menší cenu
jdu se vyspat a nabrat síly na zítřejší stěhování, tak dobrou

wensdy
28. čer 2009

Ahoj už jsem tady.Byli jsme ve středních čechách.Barunku jsem nechala u babičky v Berouně 🙂 😢

kata.jan
28. čer 2009

tak jak jste si užili víkend??? Já velmi pracovně a příští týden mě čeká další stěhování ☹ Už aby to bylo za mnou.

wensdy
28. čer 2009

Spali jsme na jedný chatě u Struhařova,taková vesnička u Jevan.Honzovo táta je z 8 dětí 🙂 ještě se tam slavili nějaký narozky,zhruba 60lidí.mraky jídla,pítí ,sladkýho buřty na pivu-mňam,důchdci, matky s mimčama a děti do 6let spali vevnitř Zbytek ve stanech.Bylo to fajn.

kata.jan
28. čer 2009

Jé to by se mi taky líbilo. Něco podobného podnikneme září, jedeme na sraz oplů do Uherského Hradiště. Na víkend za 500 Kč na osobu což není špatný když v tom je i jídlo snídaně, oběd a večeře 😉 Už se mc těším

wensdy
28. čer 2009

já jsem dneska ospalá jako kotě 🙂 🙂
Kato jak to vidíš v úterý s tou školičkou? 🙂

kata.jan
28. čer 2009

zatím to vypadá dobře. Auto mám zamluvený, ale jistě to budu vědět až zítra

kata.jan
29. čer 2009

Dobre dopoledne, ne že bych teď vstávala, ale mám malou chvilku kdy mužů ležet a nic nedělat. Kuba spí (skoro), uklizeno taky a uvařeno už od včera. Prostě pohoda.

kata.jan
29. čer 2009

Teda to už dovolenkulete nebo co? A s tím zítřkem to vypadá bledě, ještě uvidím jak to nakonec dopadne, ale zatím to vypadá že auto mít nebudu

kata.jan
29. čer 2009

Tak to bohužel zítra nepůjde, nemám se jak dostat do Citic, škoda a já se tak moc těšila

wensdy
29. čer 2009

kato to je škoda že nepřijedeš.Ti chlapi,ty nám dělaj čáry přes rozpočet 😠

lucie.sei
30. čer 2009

Ahoj holky 🙂
Tak víkend super. V sobotu u nás byly naši celý den, byly jsme na houbách a na borůvkách. No super 😉
Jinak s náma to dneska do školičky taky neklapne, malá pořád spí tak by jsme bus nestihy do Sokolova ☹ , ale příští týden určo 😉
Maji, ale přijedu v půl jedenáctý, tak se můžeme jít někam cournout pokud nebudete v Poříčí. Stejně přijedu aj ve čtvrtek, tak je na tobě kdy se ti to bude hodit 😉
Jdu do sprchy tak zatim páček 🙂

wensdy
30. čer 2009

ahoj tak mi taky nemůžem do školičky.Hanička má teplotu ☹ hrozně nerada si měří teplotu,řve u toho jako kdyby jí to bolelo ale asi je jí to hodně nepříjemný.

lucie.sei
30. čer 2009

wensdy tak ať je princezně brzy dobře 😉