Sokolovsko. Přidáte se?

lenule76
22. črc 2008

Zdravím všechny 🙂
pročetla jsem celý seznam 😎 a Sokolovsko nikde 😒 Jsou tu dobré duše ze Sokolovska?
Těším se na Vás ...
Zdraví Lenka

kata.jan
30. čer 2009

My taky přejem brzké uzdravení. A nevim jestli budu příští týden moct přijet. Ke všem návštěvám doktorů mi ještě přibyl kurz zdravotníka. Já se na to vypr.... Zrovna teď se mi to musí všechno nahrnout najednou. Kéž by to už bylo za mnou.

wensdy
1. črc 2009

ahoj holky 🙂 tak už zase spíme,Hanička je zatím v pohodě tak vyrazím na sociálku,Nejde mi to do hlavy proč měla 37,6 teplotu a jestli z toho něco bude.Doufám že ne.V pondělí jsem jí namočila do bazénku tak na 2min ,ale bylo dusno tak nevím 😒

wensdy
1. črc 2009

ahoj dneska jsme zmokli 🙂 opička ještě nespí ach jo

wensdy
2. črc 2009

dobrý ranko 😉 co budete dneska dělat?

majinka2
2. črc 2009

ahoooj holky, tak koukám že téma pomlau ale jistě umírá což ??????? 😀 to teda sokolovu děláme reklamu 🙂))
my jsme v úterý s luckou místo do školičky vyrazili do parku a bylo moc fajn......ale příští úterý pojedem určitě že jo luckoooo,?????????????? 😅

jolčo tak co už je malý líp????? venda už se taky koupal v bazénku, dala jsem mu tam teplejší vodičku........
to počásko nějak špatně snášíme ta vlhkost je pekelná.................

wensdy
2. črc 2009

Ahoj Majdi.Hanička je zatím dobrá,nevím proč měla zvýšenou teplotu.S barunkou jsem od neděle nemluvila,vůbec mi nechce nic říct do telefonu ☹ to je vidět že mě nepotřebuje a je v pohodě 😉

majinka2
2. črc 2009

jolčo tak vidíš jak je barča samostatná to je bezva ne?????? 🙂) to počasí nás fakt deptá, dopolko jsme byli ve městě a hic jak blázen......
holky popřeju vám krásný víkend, zítra hned ráno odjíždíme na chalupu......... 😀

wensdy
2. črc 2009

ahoj tak Hanička má asi šestou nemoc.Já si říkala že ta teplota nebude jen tak 😒

kata.jan
2. črc 2009

Ahoj tak už mám za sebou dva dny na kurzu a vůbec nic nestíhám, doma neuklizeno a protože jsem neměla hlídání tak jsem Kubulu musela vzít s sebou. Chudáček, ale zvládl to šikulka moje malá. Ještě mě čeká pondělí ale to už bude doma a já pak budu mít klid a hlavně doma uklizeno. V sobotu mě čeká ještě stěhování ale večer pak grilovačka. Dneska byl v Chebu takovej slejvák že byla voda i v hypernově a přijeli jsme domů a sucho. Děsně počasí

kata.jan
2. črc 2009

A ještě jsem se chtěla zeptat co je to ta šestá nemoc a jak se projevuje. Pořád o ní slyším ale nic nevím

wensdy
3. črc 2009

ahojky to začnou teploty, hančí měla 37,6,a asi za dva dny se objeví červený tečky v kůži a postupujou od ramen dolu.Nijak se to neléčí akorát srážíš teplotu.Na kojencích je toho víc napsáno 🙂

wensdy
4. črc 2009

ahoj holky co je s váma?To vás to horko tak zmohlo? 🙂 🙂 🙂

zejdlovka23
4. črc 2009

Ahoj, konečně jsem se sem dostala, já zapomněla heslo 😖

lucie.sei
4. črc 2009

Ahojky, je tu někdo? Tady je buřina jak sviňa 😒

zejdlovka23
4. črc 2009

To lucie.sei: cus jak se vede, taky budem plavat??

zejdlovka23
4. črc 2009

Jooo, Lucko, dneska sem prodala autosedacku, tak ji muzes u sebe skrtnout 😉

lucie.sei
4. črc 2009

Jak plavat? Jsem dneska netvrdlá 😖

zejdlovka23
4. črc 2009

no jako povoden, aby nam neplavaly baraky

lucie.sei
4. črc 2009

Ty vado nech toho, to snad ne, vsak ono to uz zitra bude dobry. Jo fota Terky v chodítku jsou v albíku 😉

zejdlovka23
4. črc 2009

jeee, to hned kouknu, sem chtela zitra jet na vylet do varu, ale nevim jaky bude to pocasi, co kdybysme my uz konecne jely?? treba az prijde ta materska?

lucie.sei
4. črc 2009

Jasan pojedeme. Ja jsem dneska Terce koupila v Kaufu bazének se stříškou, tak doufám že ho letos využijem 😠

zejdlovka23
4. črc 2009

zrovna sem koukala na nabidku kauflandu, taky ji ho chci koupit, uz sem koukala na fotky terka je kouzelna, fakt krasna

zejdlovka23
4. črc 2009

Luci jdu vyhlizet toma, tri dny nebyl doma snad ho jeste poznam 😀

lucie.sei
4. črc 2009

Jo a taky tam mají ještě bodýna v akci. Ale prej jsou mega slevy v Tescu. Tak uvidim jak pořídíme v Německu a kdyžtak sjedem do Teskáče no. Už nějak ze všeho vyrostla 😒

lucie.sei
4. črc 2009

Já myslela že se vrátí až v neděli. Tak to ho poznáš neboj 😉

kata.jan
6. črc 2009

Ahoj Terka v tom chodítku vypadá spokojeně. Má větší rozhled co? Kuba se už začal plazit tak ho musím vic hlídat. Všude hrabká a nenechá nic na pokoji. Taky je ze mě oficiální zdravotník. Ale doufám že toho nebudu moc využívat.

wensdy
6. črc 2009

kato gratuluju ke zkoušce 🙂 jinak u ná s nic nového 😎

wensdy
7. črc 2009

ahoj Majdi,co plánuješ na čtvrtek?Mohli by jsme zajet do Poříčí 😉
Tak ve školičce bylo dneska 8 maminek a 10 dětí.Docela šrumec 😀 😀

kata.jan
7. črc 2009

Ahoj děkuji za gratulaci. Škoda že se do těch Citic nedostanu. Ráda bych se za vámi podívala, ale zatím to nejde. Musim si vyprosit to auto.

wensdy
7. črc 2009

kato ahoj 😉 Malá spí od 18:30h a do ted'se vzudila 6x,tak brouzdám na Kojencích a batolatech a hledám nějakou radu proč se tak často budí 😒 Vždycky si stoupne a pláče.Někdy stačí položit a když to nevyjde tak jí dám cucnout.Rostou jí zoubky,ale přece nemůžu všechno svádět na zuby,nebo jó 😉 😉