Sokolovsko. Přidáte se?

lenule76
22. črc 2008

Zdravím všechny 🙂
pročetla jsem celý seznam 😎 a Sokolovsko nikde 😒 Jsou tu dobré duše ze Sokolovska?
Těším se na Vás ...
Zdraví Lenka

majinka2
8. črc 2009

jolčo, taky hodně svádím na zuby 🙂))malej ted zase slintá jak bernardýn, myslím že nám lezou další 🙂)
na zítra nic zatím nemám, tak se domluvíme podle počasí zítra ju??????

kata.jan
8. črc 2009

My taky svádíme všechno na zuby. Nenapadne mě co by to mohlo být jiného, kromě toho že se bouchne. Naučil se plazit a je všude. Nemůžu ho nechat nikde

wensdy
8. črc 2009

tak jsme dneska byli lovit hvězdy ve Varech 😀 😀 Několikrát jsme zmokli,ale měli jsme štěstí a když jsme stáli u Puppu tak vystoupila z auta Janžurka s manželem.Apak jsme viděli cestou k Thermalu jednu mladou herečku.Ve zprávách říkali že dneska hvězdy hráli golf.Jak mám pak někoho potkat,když jsou všichni v čudu 😀 😀

kata.jan
8. črc 2009

Taky se chystáme zajet do Varů, ale zatím nevim kdy. Honza jezdí z práce jak se mu chce, takže ani nevim kdy ho čekat. Snad se tam už letos konečně podíváme.

kata.jan
8. črc 2009

Teď nebudu mít pár dní přístup na net, teda net mame, ale noťas je porouchány. Snad ho brzy pošlou. ale budu se snažit co to půjde, abych se sem mrkla

wensdy
10. črc 2009

Ahoj tak jsme si udělali výlet vlakem do Marianek.Hanička byla nadšená z vlaku a bušila do okna.
Kde jste kdo? 😀 😎 😉 😉 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😝 😝 😝 zejtra bude hezky,malí děti si hrajou 😉

kata.jan
11. črc 2009

Ahoj, nějak ti to počasí nevyšlo. Moc hezky není. Kuba začal být pěkný šídlo. Jak jsem dřív o něm skoro nevěděla tak teď mi to plně vynahrazuje.

wensdy
11. črc 2009

ahoj před půl hodkou jsem přišla z mejdanu.tancovaly jsme s holkama na hrobaře,hoky z naší školky,pokondr,elán,Úžasně jsme se vyblbly 😀 škoda že jsem musela domu.My kojící matky to máme těžké,žádná zábava ,žádný ponocování .když jsem přišla domu tak to tu všechno spalo,to mám teda hlídače 🙂

wensdy
14. črc 2009

ahoj.co je s váma? 🙂

majinka2
14. črc 2009

jolčo tady je jak po vymření co???????? no ale aby jsme si psali tady aspon my dvě to stačí ne ????? teda co jsme si nepoveděli ve školičce 🙂)))))))
čekám až se malej vzbudí a vyrazíme na zahrádku 😀

wensdy
15. črc 2009

ahoj tak se mě včera rozbil kočár 😒 ještě že mám hlubokej.Holky spí a mě se chce taky ale musím ještě umýt nádobí 😠 😠 Dneska jsme byli u Petry v Hlavně, pěšky tam a spátky.Pak jsme potkali jedny známí tak jsme šli na zmrzku a v 19:30 jsme konečně dorazili domu.Vykoupat vobě dračice,najíst a spát.Zítra bude s náma Honza,ale má noční 😒 A v pátek jdem na HARRYHO POTRA hurá 😎 😎 😎 😎 😎 se těšim,pak zase budu čekat rok na další díl. 😝
Těším se na plavčo,Tedˇnemám šanci se někde vyplavčit.Barunka chtěla jet autobusem do Frantovejch,Blázen, sama s nima nejedu.Tak já jdu na ty galeje,pa

wensdy
16. črc 2009

čauky.Byla jedna mamina a ta byla opuštěná,ztracená a neměla si ským povídat.Tak jí někdo zachraňte,nebo jí odvezou do blázince s diagnozou-psaní si sama se sebou. A bacha aby to nebylo nakažlivý,Já vám za tejden odjedu, a co pak.Prstíčkem budete hrabat,cukrátka podstrkovat , hory doly slibovat.Ale já nic, ani brvou nehnu, ani očíčkem nepohnu.

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀Jdu si mejt hlavu ať se trochu zchladím 😅 😅 😅 😅

majinka2
18. črc 2009

no jolčo ty máš povídat taky píšeš tak nějak jednou za čas 😀 😀 😀
kam jedete na dovču, možná jsi mi to říkala ale nějak jsme to nepobrala 😝
pamatuješ na marcelku z plavča s matyáškem???? dneska jedeme na oslavu prvních narozenin tak se těšíme na dětičky 😀 😀

kata.jan
18. črc 2009

Ahoj tak jsem se konečně dostala na net a koukám, že tu je nějak mrtvo. Teď máme nějak na pilno. Pořád někam jezdime a já nic nestíhám. Zítra budem slavit bratránkovi sedmé narozky. Další víkend má Kubík svátek a další sobotu už jedeme na tábor. Do toho mamka neustale předělává byt tak ji pomaháme.

majinka2
19. črc 2009

ahoj holky tak jsme dneska taky udělali vejlet do mariánek na ty miniatury a bylo to gooooood 😀 moc se nám líbilo , vašík si tam nakonec vyhrál na písku počásko klaplo, pohoda 😅
snad se máte všechny fajn, a doufám že to tu nějak zase rozjedem , je to tu jak po vymření, to jako nemáte nikdo čas ??????? 😀

wensdy
22. črc 2009

Ahoj už jsem tu 😀 v pátek jsme byli v kině a šla bych ještě jednou 😅 doma si to tak člověk neužije 🙂
jinak normálka 😝

wensdy
27. črc 2009

ahoj tak jsem u našich a nějak se mi bortí plány s dovolenou 😒 Sestřenka je nemocná takže penzion se nekoná,tety nemaj čas tak mě posedla depka 😠 Honza je daleko. Však já neco vymyslím jen co se vzpamatuju.
Už byl vyvěšenej leták na plavání, a stojí 1950 kč-150 jedna lekce.tak si zamluvte místa ať se sejdem na plavču 😅 číslo na Katku lektorku 773082885.

kata.jan
27. črc 2009

Ahoj, tak jsem se konečně dočkala internetu. Ale jen na chvilku v sobotu odjíždíme na tábor, už se moc těším, ani se mi nebude chtít domů jako vždy. Je tam uvařeno, naservírují mi to skoro pod nos, nemusím uklízet a celý den venku, teda když nebude pršet. Báječné. Mě už přišlo oznámení smskou o zápisu na plavání. Ale ještě nevím jestli se přihlásíme, moc bych chtěla, ale ještě musíme vyřešit finance. Teď jak Honza nastoupil do nové práce tak se z toho musíme lehce zpamatovat. Tak to snad klapne uvidíme.

wensdy
30. črc 2009

ahojky .Dneska jsme s našima byli v Lužný u Rak. na mašinkách. Moc se nám to líbilo i Haničce,pořád chtěla lézt na nějakou mašinu.Jo,zapomněla bych se pochlubit,Hanička už 5 den chodí za ruce 🙂 🙂

wensdy
3. srp 2009

ahoj už jsem doma 😀 kde je kdo?

majinka2
3. srp 2009

ahoj jolčo tak už z dovči domááááá???? jaký ot bylo jste odpočatý a plný zážitků ?????? 😀

wensdy
6. srp 2009

ahoj majdi co budeš dělat v pátek?

wensdy
9. srp 2009

musim nás aspoň posunout v pořadí 😀

mikynka85
11. srp 2009

Ahojky holky, jmenuji se Lucka, bydlím v Habartově a hledám kamarádku pro sebe i pro svoji 3letou rošťandu.... 😉

wensdy
11. srp 2009

Ahoj Lucko,zase jedna z Habartova 😀 Máš moc hezkou holčičku.Když budeš chtít tak se stav každý úterý od 9:30h v Citicích ve "školičce" je to takové pidi MC.Jinak v Habršpílu je mamin, 😅

kde jste holky 😎 😎 nemám s kym pokecat,žádný nový pokroky s dětičkama?

majinka2
13. srp 2009

jolčo no jo ty toho tady tak napovídáš 😀 😀 😀 😀 jedna věta a pak se tejden neukážeš 😀 no u nás se chodí po svejch 😅

wensdy
13. srp 2009

majdi,bylo mi jasný,že to slíznu 😀 😀 😀

wensdy
13. srp 2009

jsem se nějak uklepla 😅 chtěla jse m dát entr a né odeslat 😉
dneska mě bolí hlava a musela jsem si lehnout.Hanička spala a já s ní,
Barča si hrála,to je výhoda že už je tak velká a já můžu chrnět 🙂 😉
Honza měl včera narozky, tak jseme si udělali hezkou snídani.Borůvkovej koláč a kakao v parádních hrnečkách.Ten koláč jsem dopejkala v jedenáct večer 😝 původně jsem chtěla dělat kynutej.Tak jsem si zadělala těsto ve 20h.(dřív jsem neměla čas) a abych to kynutí popohnala tak jsem pod mísu dala rendlík s horkou vodou,dala na kamna a zapla plotýnku na 1.Kolem desátý-až skončil film 😀 jsem šla na to.Zapla jem víko od remosky,oprala borůvky posypala vál,a chci vyndat těsto z mísy a k mému zděšení ,ti koukám, ono se mi to uvařilo 😠 😠 ,Co těd'.Tak jsem hledala a hledala,až jsem našla žmolenkovej k.Dopadlo dobře 🙂

mikynka85
14. srp 2009

No nevím, jestli se někdy stavím v MC, malá už nastupuje od září do školky.... 🙂 ....No ono v Habáči je hodně mamin, ale všechny nějak mimo mě.....A většinou jsou teď v Habáši mamky s mimískama a ne s takovýma ďáblíkama jako je ta moje...... 😀

kata.jan
16. srp 2009

Ahoj tak jsem konečně doma. Musím se pochlubit s pokrokama. Během těch čtrnácti dní na táboře vylezli Kubovi dva zuby, začal se víc snažit lézt po čtyřech a dokonce se začal zvedat na nožky. Je to prostě šikulka a moc ho obdivuji, že zvládl těch čtrnáct dní, kde šel z ruky do ruky a neměl své pohodlí.