Sokolovsko. Přidáte se?

lenule76
22. črc 2008

Zdravím všechny 🙂
pročetla jsem celý seznam 😎 a Sokolovsko nikde 😒 Jsou tu dobré duše ze Sokolovska?
Těším se na Vás ...
Zdraví Lenka

majinka2
19. čer 2009

ahoooj holky, no tady se to tady fláká co ???????
lucko mamánka znám taky to máme 🙂)) to je paráda co?????? hele až budeš u mamky , stav se na kafe, nebo klidně dojed i jen tak, pudem tě pak třebas doprovodit na autobus, nebo se půjdem projít do parku a tak 🙂)))co????

kata.jan
19. čer 2009

Ahojky já už se v tom nevyznám, od probuzení do teď byl protivný až až a teď je naopak vysmátý jak sluníčko. Neustále tady pusinkuje zem a zkoumá parkety. A to počasí je na pytel zase má být víkend tak co bychom chtěli. Tak jdu taky něco už konečně dělat.

lucie.sei
19. čer 2009

Ahojky 🙂

jo mamánek, to je strašný 😔 Uklízim a vařim na etapy, žehlim pouze v noci až spí, no strašný. U nás je to ještě horší tím že vlastně nic nedělá, neplazí se atd, takže je závislá jenom na mě kam jí odnesu 😀 Ale jinak si nestěžuju 😉
Joo jasně, můžem někam zajít, snad bude už lepší počasíčko aby jsme si to užily. Kdyžtak napíšu sem a nebo do IP, jsem tu každy den.
No malá spinka už 45minut, tak by jí to mohlo ještě hodinku vydržet 😅 Ale zase zaspala oběd, hold bude papat později.
Tak mažu hodit prádlo do pračky a večer se u stavim, tak doufám že tu budete 🙂

lucie.sei
19. čer 2009

No tak koukám že tady zase nikdo 😒

majinka2
19. čer 2009

akorát jsem vylezla z vany.......... 😀 😀

wensdy
19. čer 2009

ahoj holky
majdi tak kdy spácháme to Poříčí?
malá řve a neví jak zabrat

wensdy
19. čer 2009

Barunka nás zase zlobí s jídlem nechce polívky.Dneska jsem dělala zapeč.brokolici s bramborem a taky nic,budu muset jít na poradu do školky ke kuchařce.Připadám si blbě,ale už si s ní nevím rady.

kata.jan
19. čer 2009

Tak i přes ošklivé počasí jsme dnes vyrazili na výlet. Byli jsme se podívat v těch Mariánkách na ty miniatury. Moc pěkné.
Wensdy: Tak jsem se dnes dohadovala s Honzinem, že na té výstavě stavebnictví jsou dva výrobci centrálních vysavačů. Včera tam byl a přesvědčoval mě, že je tam jen jeden. Ale nakonec to vzdal, ale už to vypadalo, že bude volat mojí tetě, ať se jde podívat. Ona tam je také v jednom ze stánků. Ten má dost co???

majinka2
19. čer 2009

jolčo kdykoliv se ti bude chtít a bude pěkně tak napiš a přijed 😀 😀
zaktualizovala jsem albíčko 🙂))))
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

fotky z pískoviště jsou samo z poříčí 😀

kata.jan
19. čer 2009

majinka2:moc pěkné fotečky. Taky bych obnovila albíčko, ale můj drahý přeinstaloval počítač a nemá čas ho vrátit do původního stavu- kecá, času má habaděj

wensdy
19. čer 2009

kato 😀 A za kterou firmu teta vystavuje?Mě tam zaujal pán s mřížemi, pokecali jsme a má šikovnýho syna,supr zastal tátu.Pak tam vystavuje jeden známý s topnýma panelama,Děsnej vejtaha a chytrolín,pokaždý mi ukazuje jakej má barák a že obývák má dlouhej 12metrů.Do těch Mariánek bych chtěla taky,ale to moje Honzidlo je děsně zaneprázdněný. 😒

lucie.sei
19. čer 2009

Ty jo tak já přišla pozdě 😔 Hlavně že kecám že tu nikdo není co 😔 Jsem se sekla na netu, jsem se totiž rozhodla že začnu péct dorty tak jsem hledala inspiraci. Já to teda jako vůbec neumim, ale chci se to naučit. Mě zas hráblo no, asi nemám co na práci 😀
Kato, tak to je fajn že se vám tam líbilo 🙂
Holky všechny máte moc hezký fotečky a dětičky krásný 😵
No tak ted už tu asi nikdo nebude co 😅 Tak si jdu dát jednu moc zdraví škodlivou cigaretu a půjdu spinkat. 😉

wensdy
19. čer 2009

Tak všem dobrou noc, a at' vás blechy štípou celou noc 😀 😀 😀 😀

kata.jan
20. čer 2009

Dobrá ránko, dnes jsem tu brzy. Jsem sama doma, Honza jel do stavebnin a Kubulu si vzal s sebou. Velice jsem se divila, ale zakazovat mu to rozhodně nebudu. Chvilka klidu- tade až na ten bordel v kuchyni. Hold budu muset uklízet, ale nechce se mi.
wensdy: Teta tam byla za firmu Luxushaus- staví dřevostavby. Majitel je přítel mojí maminy a teta u něj pracuje.Taková menší rodiná firma 😀 Teta dělá sklad, mamina účetní a Honza mu občas pomáhá když něco potřebuje. Idylka.
lucie.sei: Na dortech není nic těžkého, taky je peču. Akorát v naší rodině vyhrává pařížák, tak to mám jednoduší. Když chce někdo dort tak jedině tenhle. Dá se dělat do různých tvarů a bratránek si ho ozdobil podle sebe.

wensdy
20. čer 2009

ahoj tak jsem nalakovala Barunce nehty 🙂 Nějak musíme dnešek přežít 😉 asi budu mejt okna 😒

lucie.sei
20. čer 2009

Ahojky 🙂
Ty jo dneska je teda zima oproti včerejšku, holky já už chci léto fakt. Zítra napustíme bazén, tak snad to nebudeme dělat zbytečně 😒
Jdu krmit dítě, tak snad večer...

wensdy
20. čer 2009

ahoj tak Hoza nám dorazil domu a zase utek.V sokolově na bohemce hrajou Plastic people,podle mě se to nedá poslouchat 🙂 ty okna jsem umyla 😀 ještě by mohl někdo za mě umýt nádobí 😀
kato znáš třepanou buchtu? 🙂 To dáš do uzavíratelný mísi šlehačku,kompot a pudink za studena zavřeš a třepeš třepeš 😀 😀 pak se to natře na korpus a poleje želatýnou.moooc dobrý

kata.jan
21. čer 2009

něco takového jsem už taky jedla, ale sama jsem to dělala. Já jsem spíš na to s čím si můžu hrát. To víš nemoc z povolání- mateřska školka je mateřská školka

majinka2
22. čer 2009

ahoj holky, tak se nám venku pomalu zatahuje to bude zas něco , do středy hlásí deště fůůůůj 😠 😠

lucko kde máte zahrádku, v habartově?????? písnu ti do IP můj mobil, až pojedeš do soko dej vedět a někam vyrazíme ........
holky nepiště tady recepty na buchty se snažím jako nežrat 😀 😀 no musím na sebe prásknout že mi to zatím moc nejde 🙂)))

wensdy
22. čer 2009

kato a v jaký školce si učila?mě by to taky bavilo,když vedu školičku tak si připadám tak důležitě 😀
V pátek v naší školce měli pasování na školáky,Barunka půjde do školi až za rok, stejně jsem byla na měko.Od tý doby co mám děti tak mě takovýhle akce vžycky dojmou 🙂

kata.jan
22. čer 2009

Učila jsem v Kynšperku sice jen třičtvrtě roku, ale byla jsem tam moc moc spokojená a doufám že se tam po mateřské vrátím.

lucinka1985
22. čer 2009

ahoj

lenule76
autor
22. čer 2009

ähojky všem,
Luci vítej 🙂 doufám, že se Ti tu bude líbit ...

hele o žravosti mi chvilku povídejte/piště, 🙂 musím vás trochu pozlobit, když budete chtít tak písnu receptík, narazila jsemj na nej, libil se mi jeste jsem ho nezkousela. Tak tedy : piškot+krem+jahody a posypat huste nastrouhanou cokoladou .. co vy na to?
A kdy nastupuje kato zpět? a v jaké mš jsi učila? ja jen abych vedela kam dat kluky 😀

nevim jak to tedy chodi s poradnikem do mš, ale budu se informovat až bude klukum cca rok, abych nic nepropasla a chtela bych aby kluci byli spolu.

Tak kdepak jste? tak doufam, ze se ozvete.
zatim pa pa

kata.jan
22. čer 2009

Vítám tě také mezi námi. Napiš nám něco málo o tvém drobečkovi. Lenule: mateřskou mám na tři roky tak že to vychází na rok 2011 a normálně od září. Byla jsem na jedničce. Je to školní ulice, ale patří k tomu ještě ta co je v ulici zahradní. Takže to znamená, že v jedné z těchto školek budu teda když mě paní ředitelka vezme zpátky.

lenule76
autor
23. čer 2009

kata.jan: tak to vychazi doicela dobre 😀 kluci jsou unor 2009 takze ve trech letech by meli jt do skolky 🙂 tak uvidiíme- Chtěla bych je dát právě do té školky (asi uĺ. školní) jak není u kurtů, neznám ty ulice :-/ to jsem ale ostuda.
teda to je dneska zase pocasi ☹

lucie.sei
23. čer 2009

Ahoj holky 🙂
Ty jo to je počasí toto, dneska fakt ven nejdeme, je tam zima jak v dubnu 😠
Maji nic mě do IP nepřišlo. Jinak zahrádku máme na Rádě, máme tam domeček a zahrádka k tomu 😉
Taky půjdu malou zapsat do školky až jí bude rok, takže v září. 🙂
Maji kam bude chodit malej do školky? Tam u Billy? Já bych tam chtěla dát malou, tak tam musim brzo jít podat tu žádost aby jí vzaly. Místní děti budou brát určitě přednostně, tak at máme šanci. Do Habartova jí dát nechci, tak s ní hold budu dojíždět do Sokolova 😉
Jdu koukat na telku. Dneska se tu ještě určo ukážu, tak pište at mám co číst 😀

majinka2
23. čer 2009

holky ahoj přeju všem dobré ráno........
lucko já na to zapoměla , už to píšu 🙂)))no s tou školkou, já asi budu malýho vozit do školky do poříčí, máme tam hodně moc známých, školka je tam nádherná a taková domácí, ředitelka děti miluje a jde znát, mají pořád spoustu akcí pro děti a tak........nemáme to daleko a autem jsem tam do pěti minut......takže asi tak 🙂))
ty brdo to máte super s tou zahrádkou, není to od vás daleko a je tam moc hezky vid???? a není nad kus trávníku kde můžeš vypustit dítě navolno 😅
jo a kdybys chtěla můžem vyrazit příští týden spolu do té školičky v citicích co vede wensdy.....vzala bych vás autem.......teda jsetli bys chtěla......je to od půl desátý do půl dvanáctý v úterý........

malej mě dnesak překvapil včera usnul v půl sedmý a vstával ráno ve čtrvrt na sedm🙂)))) nádhera.....a v půl devátý už zase spal a spí už skorem hodku tak jsem aspon stačila nakrájet zeleninu na polívku a vyrazíme do citic za wensdy 🙂))))teda až se malej vzbudí a nabaští ......

a počasí je hnus ale ven musíme ,malej je zvyklej na prochajdy tak mě to nemine...ale co hlavně že zatím neprší..... 😅

kata.jan
23. čer 2009

Lenule: no školní ulice je u kurtů, kousek dál je ta zahradní a pak je ještě u pivovaru ale od tam tud chodili dětičky k nám. Lucie: já malýho do školky v Habartově dám, ale budu se snažit ho dostat do školky pod hasičárnou. Nehledě na to že tam bude kousek vedle bydlet mamka a bude ho+moct+vodit+do+školky.

kata.jan
23. čer 2009

Napadlo mě co kdyby jsme se tam příští týden sešli všichni. Myslím v té školičce u Wensdy

wensdy
23. čer 2009

sakryš to je kosa