Sokolovsko. Přidáte se?

lenule76
22. črc 2008

Zdravím všechny 🙂
pročetla jsem celý seznam 😎 a Sokolovsko nikde 😒 Jsou tu dobré duše ze Sokolovska?
Těším se na Vás ...
Zdraví Lenka

wensdy
23. čer 2009

kato určitě přijd'te,všechny vás zvu.Je to taková drbárna 🙂 vem te si bačkory,máme nový koberec a je tam i madrace tak mimísci nemusí ležet na tvrdým

kata.jan
23. čer 2009

určitě přijedu, ale nevím kde to přesně je. Jen si to myslím. Popíšeš mi to nějak????

wensdy
23. čer 2009

Ahoj kato.Školička je v šedivý budově vedle fotbal.hřiště.Když pojedeš z Habartova přes Buk.,pojedeš most v Citicích(vyjadukt) a zahneš doprava.Dojedeš do vesnice a na návsi ,nebo co to je 🙂 zahneš doleva a je to 😅

kata.jan
23. čer 2009

A co bylo v té šedivé budově??

wensdy
23. čer 2009

prosím tě , 😀 ten most podjedeš

kata.jan
23. čer 2009

no trochu jsem se divila, ale pochopila jsem

wensdy
23. čer 2009

je tam tělocvična,před 5 rokama tam byla knihovna a je tam nějaká společenská místnost.A jsou tam sprchy pro kopálisty

kata.jan
23. čer 2009

aha a nabyla tam kdysi dávno nějaká škola???? To už budu vědět stopro

wensdy
23. čer 2009

co děláš? já jsem trochu žehlila a holky spí.

wensdy
23. čer 2009

ve vsi byl nějakej učňák a snad základka.

kata.jan
23. čer 2009

já se nudím. Spát se mi nechce a dělat se mi taky nic nechce. Do půl desátý jsem přemlouvala Kubíka aby spinkal, ale ten byl čilý jako rybička.

wensdy
23. čer 2009

budeme mít zajímavej víkend.V pátek pojedem celá rodinka do Teplý.budeme bivakovat po setřenkách a honza bude dělat bratránkovi elektriku.V sobotu má jeho famílie sraz u jedný tety za Prahou, tak se pojedem rodině vyžít.Budeme tam spát,tak jsem zvědavá jak to Hanička přežije, má ráda svoje pohodlíčko

kata.jan
23. čer 2009

Tak mi máme program na víkend jasný- stěhování. Mamina musí do konce měsíce opustit stávající byt tak to musíme zvládnout. Akorát doufám aby mi nezavolali, že mám termín na kurz. Všechno se nám to seběhlo teď najednou. Zítra máme návštěvu- přjde tchýně s tchánem. Přijdou popřát Honzovi k svátku tak z nich mám radost. Náš Kuba je na cestování zvyklý, už ve dvou měsících jsme byly v Praze na tři dny. Musí se učit od mala 😀

wensdy
23. čer 2009

tak to znám.My jsme u Barunky seděli někdy i třičtvrtě hod,hladila jsem jí,zpívala držela za ruku.Hanička usne většinou u kojení

wensdy
23. čer 2009

Sakra,mám průser ještě že si to řekla,a dneska je Zdenky, bóóže muj 😝

kata.jan
23. čer 2009

Kubidlo vetšinou usne hned, spinká sám v postýlce a v pohodě, ale začali nás trápit zoubky víc a víc tak to máme se vším všudy. Kňourání, pláč a nespavost. Nevím čím ho uklídnit. Dudlíka mi odmítá a kousat do něčeho vydrží jen chvilku. Mažeme, ale je to na prd

kata.jan
23. čer 2009

Já bych na to taky zapomněla, ale mamka mi to minulý týden připomněla, ale dárek už mám naštěstí ve skříni

wensdy
23. čer 2009

tak se zoubkama ti neporadím , my to zvládáme zatím dobře,
tak kámošce jsem napsala,ale zachráním zítřek to nevím 😝

wensdy
23. čer 2009

no bude muset počkat až po neděli,Tak mu aspoň koupím pivo 😀

kata.jan
23. čer 2009

Něco vymyslíš. Já to měla jednoduché, Honza teď žije naším autem tak jsem mu koupila polštářek s nápisem OPEL ASTRA o kterém sní od té doby co ho viděl poprvé

wensdy
23. čer 2009

s tím mím honzou je to těžký,hadry ho neberou,knížky nečte,kosmetika je mu fuk,možná nějaký CD,A to má v srpnu narozky

kata.jan
23. čer 2009

No jo už na mě přichází spaní tak dobrou noc a zítra jsem zas tu

kata.jan
23. čer 2009

no počkej náš taťka má taky v srpnu narozky 26. To je náhoda 😉

wensdy
24. čer 2009

ahoj kato co dáváš Kubíkovi za zeleninu?Já jsem dneska uvařila Haničce trochu celeru,mrkve,petržele,brambor a těstoviny jo a žloutek.Dávala jsem olivový olej,ted'už dávám máslo.chutnalo by to i mě 🙂

majinka2
24. čer 2009

😀 jolčo, v pátek už má být docela pěkně nechcete dojet na hřiště??????
jinak sraz ve školičce bude bezva aspon se všechny poznáme 😀

my dneska byli s malým v sokolově v bazíku , malej spí jak šípek 🙂))))

wensdy
24. čer 2009

maji ahoj ,V pátek nebudem doma,ale od pondělí kdykoliv 🙂

kata.jan
24. čer 2009

taky dávám mrkev, petřel, brambory, taky brokolici, zkoušeli jsme květák a jednou jsme měli i špenát. A taky jsme zkoušeli kedlubnovou polévku a tu jsem Kubovi záviděla.

taky jsem si myslela, že když už je ta možnost se takhle někde sejít tak to bude bezva a co ty Lenčo, přijdeš taky???

wensdy
24. čer 2009

kato jak slavíte? 🙂 🙂 🙂

kata.jan
24. čer 2009

začneme až kolem šesté, to mají přjít Honzovo rodiče, to bude otrava 😖

prosím prosím, ať už Kubovi vyrostou zuby!!!!!!!!!! 😀

lucie.sei
24. čer 2009

Ahoj holky 🙂
Tak hlásím že máme pravou horní jedničku dole, teď lezou ven nějak rychle 😉
Maji dám ti vědět jestli pojedem, a tak v kolik hodin? Nám jede bus do Sokolova ve čtvrt na jedenáct. A jdu k zubaři, tak snad to stihnem, ale zkusim jestli mě veme v pondělí. 😉
Holky ta potvora nejí to co jí uvařim, takže jíme skleničky.Jediný co snědla byla svíčková s knedlíkem 😀