Sokolovsko. Přidáte se?

lenule76
22. črc 2008

Zdravím všechny 🙂
pročetla jsem celý seznam 😎 a Sokolovsko nikde 😒 Jsou tu dobré duše ze Sokolovska?
Těším se na Vás ...
Zdraví Lenka

kata.jan
28. kvě 2009

wensdy: Tak mi máme s flaškou jinej problém, ale pro mně velice užitečný. Jak Kubíkovi držím flašku s čajem, tak začne dělat blbosti a hrát si. Takže si jí drží sám a je pokoj a od dneška dokonce udrží i tu velkou s mlíčkem, nebo s kaší, tak mám dáse říct pohodičku. A na dětský den nikam nejdem za prvé je ještě prcek, za druhé v Habartově se sice něco chystá, ale pro nás prcky to nebude a celý víkend máme nabitý. V sobotu jedeme do Plzně, v neděli na narozky a ještě stěhujeme tetu, takže se nezastavím. Ještěže v týdnu nemusím chodit do práce. I když chybí mi a už se do ní těším (a to se dětí nezbavím, protože jsem učitelka va školce)

lenule76
autor
29. kvě 2009

kata.jan: jj vím kde je to nové hřiště 🙂 také jsme tam chodila bruslit, pamatuji si jak nám tam dávali čaj 🙂 spletla jsem si to původně s tím hřištěm co se udělalo místo bývalé pískovny, ale to si asi už nepamatuješ, že tam byla vid? Jsme tam chodili jako malí ... to hřiště s umělým povrchem je vedle 1 ZŠ, a poku jsi tam před nedávnem potkala nějakou skupinku lidiček (tři ženský) a kočárek s dvojkama tak je možné, že jsme to byli my. Jeli jsme tam. Hlavně, že se domluvíme, ne? 😀
Téda malý Ti spí fakt nádherně ... My takhle dobře nespinkáme. Většinou je to první noční spaní 5-6 a další spaní 4-5 a přes den 3,0-3,5 ... ale mohli jsme dopadnout podstatně hůře.

wensdy: Nesnáším lítání po úřadech 😠
Jen doufám, že mě Ti naši rarachové také teď nechali aklimatizovat a aby to nerozjeli po 2 hodinkách .. ale snad ne. U kojených dětí nevadí, když je třeba nakojíš po 2 hodinkách, ale u umělého mlíka ano ☹ takže nám bylo doporučeno krmit nejdříve po 2,5 hodinách, to bylo něco když kluci řvali a já jim nemohla dát napapat, ale zvykli si, ted jsou neklidní (pokud je neco netrapi nebo neboli nebo nejsou rozmrzelí) po cca 3-3,5 hodince.

Přeji vám všem klidný páteček 😀

wensdy
29. kvě 2009

Ahoj ve středu mě naštval řidič autubusu,lump jeden,nevzal mě s golfkama,tak jem ho zeptala jestli je nemůžu složit a dát dolu.Prej ne že si to nelajzne,že ty plechy nedrží.Tak jsem po něm hazela kyselí ksichty.Naštěstí jel hned další autobus,ale nesmášim jak ne tebe všichni čumí když tě neveme a ty stojíš na zastávce jak debil.

wensdy
29. kvě 2009

sludejete jak jsou ty maminy ukecaný?
miminko spinká tak jdu uklízet

lenule spí ti kluci najednou?

lenule76
autor
29. kvě 2009

ahojky,
wensdy: mysliš přes den nebo v noci? 😀 pres den se stridaji, spise tedy, nekdy to zalomi najednou, ale jeden vydrzi spat dele a jeden ne ☹ V noci spinkaji najednou 🙂 budim na krmeni toho druheho, prvni se ozve sam, nebudim ho. a to si take kluci stridaji 🙂))) Před chvilkou jsem dokrmila, najedla se take a jsem docela nastvana, venku prsi ...takze asi ven nepujdeme. docela me to stve. tesila jsem se, ze se projdeme.

wensdy
30. kvě 2009

Ahojky tak jsme si užili dětskej den.Vím žese ne maj mimča srovnávat,ale tomu nemůžu zabránit.Kámošky malej,kterej je o 3 týny mladší než mi,začal ťapat a Hanička od 10měs. si jen stoupá.No abych jí nekřivdila tak dneska zvedá kolínko jako že by někam vlezla.

lenule76
autor
1. čer 2009

Ahojky, tak kdepak holky jste?
wesdy: nemaji se mimca srovnavat, ale alespon orientacne mit srovnani neni na skodu ..si alespon ja myslim. ale nedelej si z oho hlavu ... fakt je kazde mimi jine...ale kdyz je jeho miminko napred nez ostatni tak je mamca pysna a kdyz treba neco o par tydnu zvladne pozdeji tak uz jsou tu obavy. ale ja jsem stejna ... neboj, neni to nic neobvykleho ... moje znama ma dvojky stejne stare jako ja, rodila o nekolik hodin pozdeji take ve varech, chodili jsme spolu na JIP. A její páreček papá už 150 ml na jedno krmení, a my máme 110 ml. A její děti mají , alespoň chlapeček už přes 6 kg, my máme cca 5,5. Ja jsem jim dříve chtela dat vice, ale mudr mi rekla, ze jim to pry staci, ale nepatrala po mnozstvi krmeni za den. A kdyz jsem se ptala kolik maji mit za den a ja ji rekla kolik piji tak mi rekla, ze je to malo a ze mam krmit 6x denne. je fakt ze je to asi lepsi ..ale stjene ..ten pristup me zarazil. co mudr to jiny nazor, zname mudr neresi kolik vypiji, hlavne ze jsou o.k. a pribyvají. My jsme např. přibrali za tyden 310 g a to bylo dobre, a za 13 dní jsme přibrali 510 g a to je pry moc. Jenze kdyz to spocitas na den tak je to to same. A pak se v tom vyznej 🙂

kata.jan
1. čer 2009

Wensdy: Teda s tim řidičem v autobusu jsi mně dostala. Ještě že jezdím autem a pro případ nouze mám šátek na nošení, abych nemusela brát s sebou kočár. A buď ráda, že ti ještě nechodí, alespoň za Haničkou nemusíš lítat.

wensdy
2. čer 2009

Ahoj holky,dneska jsme si pěkně podrbali ve školičce,zase jsme rodili 🙂

kata,jan taky mám šátek,a ještě než přijel autobus tak jsem na něj myslela,Stejně to byla od řidiče lumpárna.

barunka v pondělí jede na školandu tak připravujeme věci,ještě je musí popsat 😎 Včera mě dostala.měli jsme k večeři játra s rýží.Já vím že je nemusí,ale zkouším to.Jak jsem je dala na stůl tak jí začlo bolet břicho, skučela,brečela, chtěla se chovat,krmit.Až jsem vyměkla a řekla jí ať to nechá.Neuběhli ani 3min. anic jí nebylo.Tak si jí vzal na paškál taťka a snědla rejži,opice jedna.

kata.jan
4. čer 2009

Jo tak rodit nepřestaneme asi nikdy. Moje mamina rodí i po jedna dvaceti letech, takže nic nového

o játrech mi ani nepovídej, já je zbožňuji, ale přítel je nemusí. Takže to pak vypadá tak, že vařím dva obědy- omáčku a zbytek opejkám

nějak to tady vázne, chtěl by to další téma na delší dobu napadá vás něco??? Mě teda vůbec ne

lucie.sei
4. čer 2009

Ahojky holky,

Jo tak o srovnávání dětí vím své. Malé bude 9měsíců a pořád řešim jaktože není na kolínkách a ostatní jo. Proč se neplazí, jak je možný že nestojí atd. Nemá to smysl, podle drky je vše v poho, akorát je líná. Až bude chtít tak poleze ne? Hrotit to nebudu. Tak žádnej stres holky 😉

Játra jo? No fuj, ty já nee 😅 Ted jsem se dala do hubnutí, no dala, dám od zítra. Dneska se ještě přecpu a zítra začnu 😀 . Co jsem nabrala v těhu, tak mě všechno zůstalo. No katasrofa 😝 😢

No holky jdu za malou, lezou jí horní jedničky a je to teda katastrofa.

No jak to tady rozjedem? Asi sem dotáhnu kamarádku, ta má 15ti měsíční holčičku 😉

Tak zatím se mějte holky

wensdy
4. čer 2009

ahoj

lucie taky nám lezou horní zoubky a zatím jsme v poho.
No jo téma 😖téma.Zaplať pámbu,nás ted' nic netrápí.jíme dobře,spíme,v úterý jdem na roční prohlídku,tak snad jí ve zdraví přežijem 🙂Starší zvíře má dení přísun modřin 🙂 kejve se jí zub a to jí je 5,5let
Tož já nevim.Můžem to vzít přes naše drahé polovičky ,nemoce,přes jídlo nebo kdo vás v poslední době vytočil,nebo co hezkého či zajímavého jste si koupili nebo kam na dovču. 😎

zejdlovka23
5. čer 2009

Zdravím všechny sokolovandy a okolí, jsem ze Sokolova a jsme tu nové 🙂

lucie.sei
5. čer 2009

Ahojky

ajejej, pozor už je tady žejdlovka 😀 😀 😉 No ahoj, jedete do toho Chomutova? Počasí nic moc teda. 😢

wensdy, na dovču nikam nejedeme, nejsou peníze a asi dlouho ještě nebudou 😒

dítě zase hejká, ta potvora mě opravdu nenechá chvilku klidu 😖

Holky a plánujete někdo v brzké době mimčo? Mě se po tom bříšku normal stýská. Ale já si řekla že další chci až dám dolu tu pneušku co mám kolem pasu 😅 😔

No jdu za tou mojí cácorkou, za chvilku vyrážíme k babče do Sokolova 😉

zejdlovka23
5. čer 2009

Ahojky Lucie, do Chomutova sme nejeli, pocasi nepřeje, ted jsme se vratili z herny

kata.jan
5. čer 2009

nas trápí taky zoubky, už od Velikonoc, ale zatím nevylezl ani jeden(možná už jeden malinkato vykukuje, ale nejsem si jistá Kubík si nenechá kouknout do pusinky).
Na dovolenou pojedu akorát tak na tábor a nejspíš jen s Kubou. Přítel nastoupil do nové práce tak mu nedají zatím žádnou dovolenou.
A náš malý je taky líný, ale alespoň za ním nemusím běhat. Zatím jen valí sudy a pomalu začíná couvat, ale to teprve poznává tak to moc nepraktikuje.

wensdy
5. čer 2009

živijó živijó živijó.Haničce je dneska rok.Přijeli babičky a dědečkové,tak jsme jedli pili hodovali 🙂 fotili a natáčeli,a pak jsme jeli s Barunkou na pohotovost vytrhnout zub.Už se jí kejval týden a v pondělí jede na tu školandu tak at' má klid

wensdy
5. čer 2009

Naše dovolená bude na Slapech,naši si koupili karavan tak si vyzkoušíme návrat k přírodě 😀

kata.jan
5. čer 2009

wensdy: tak když jste fotili tak dej nějaké fotečky do albíčka ať se můžem také pokochat.

lucie.sei
6. čer 2009

Wensdy, tak to Haničce dodatečně gratulujeme!!!

Ou Veru tak to je škoda že jste nejely, ale počasí je fakt na pytel, hlavně dneska teda. Ale ty Vary platí 😉

Kata.jan, no tak to já se těšim až právě budu za malou běhat, aspon mě občas donutí vstát z toho gauče 😀

No nic, jdu se nasnídat a musim přitopit, je tu zima 😒

kata.jan
6. čer 2009

Lucie.sei: to je taky fakt, trochu pohybu musí být. Taky bych to potřebovala a velmi akutně.

zejdlovka23
6. čer 2009

Zdravím, dítě jsem udala babíčče, tak mám klid na pc a jen tak posedět 😀

lucie.sei
7. čer 2009

Ahojky ženy 🙂

Veru, malá spala u babičky? A sama?

MY jedem dneska k mamině, má narozeniny tak jedem popřát. 🙂
Holky vy sem vůbec nechodíte 😒 Koukejte se napravit 😉

Jo jinak kdo ještě nemáte jídelní židličku, tak v Globusu je plastová v akci za 999kč, to je super cena. Ale chce to vidět na vlastní kukadla no. My budem kupovat klasickou dřevěnou, je to taková nostalgie 😵
Holky chci Terezce koupit chodítko, jakej máte na to názor? Hodně lidí říká že to není zdraví, ale já v tom běhala taky a jsem v poho, žádný následky nemám, tak nevím no.

Tak já zase jdu, ještě dneska zaskočím, pokud tu teda někdo bude. ☹

kata.jan
7. čer 2009

Jo tak mi židličku už máme, teda ještě si jí musíme vyzvednout, ale máme. Je plastová, ale dostali jsme ji zdarma tak to neber.
Chodítko máme taky v plánu. Neodsuzuji maminky, které jsou zásadně proti, ale když v tom chodítku nebude od ráno do večera tak pro spestření dne to neuškodí. To je teda můj názor.

wensdy
7. čer 2009

ahoj tak už mám fotky 😉
Chodítko jsme nikdy nepořizovali 1. máme malej byt 2.děti mají zkroucený nohy(viděla jsem několik takových) 3.ničí si záda. Hanička když si stoupá tak taky kroutí jednu nožičku,tak pak si vyber 😒
Když tam mimi není odloženo na X hodin,ale jen jako zábava tak se nemůže nic stát.Ale dávala bych tam prcka který už umí sedět

kata.jan
8. čer 2009

To je pravda s tím sezením. Taky bych dřív nedávala malýho do chodítka. A s nožičkama jsem i slyšela, že pak chodí děti po špičkách, když jsou v chodítku. Ale popravdě jsem viděla děti chodit po špičkách i ty co v chodítku nebyly.

kata.jan
9. čer 2009

Teda tady se nic neděje. Kde všichni jste😀

wensdy
9. čer 2009

Huž jsem tady 😀 Dneska jsme byli na roční prohlídce,tak vážíme 9220g jsme dlouhý 72cm, vrátil se nam konečně pan doktor Hlivák.Nevíte někdo co s ním bylo?Skoro půl roku ho zastupal jeho táta.Je mi smutno 😝 Mám Barunku na školandě a mám pořád cukání tam zavolat 😅
Jo v sobotu 13.6. je v Citicich pohádková cesta.

kata.jan
9. čer 2009

my jsme byli taky u doktorky, ale včera a v poradně 8 měsíců. Vážíme pouze o jedno kilo méně 8220g a měříme 68cm. To je nějaké divné ne?? Vždyť jsou od sebe o čtyři měsíce. A toho doktora neznám, tak ti nic nepovím.
Neboj Barunka se ti brzo vrátí. Všechny maminky se strachujou, jestli jejim dětičkám něco nechybí a ty si na ně většinou ani nevzpomenou, ale jak které dětičky.
To je škoda, v sobotu jedeme nejspíš do Prahy do kina. Jinak bych možná přijela. No jo co se dá dělat. Ale když to kino vyjde tak si ho nenechám ujít- jen tak se tam nedostanu a s přítelem už vůbec ne. Za šest a půl roku co jsme spolu jsme byli v kině jen jednou a to loni na jaře, když jsem byla těhotná. To prej abych si nestěžovala, že jsme v kině nikdy nebyly.

wensdy
10. čer 2009

kata.jan se ti divím že nespíš 😀 Já chodím do kina jen na harryho potra.Chtěla jsem i do divadla,ale nikdo na mé přání nereagoval 😝 Minulí měsíc byl v Ostrově P. Nárožný a zase nic,chlucho slepo,A to tam máme babičku.