• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sport s manželem, dáte nějaký tip?

14. ledna 2013 
Holky Vánoce zkončily nějaké to kylíčko se přibralo :grinning: ,ráda bych společně s manželem chtěla sportovat.Dáte nějaký tip jestli taky s maželem chodíte sportovat a co?Nechci nic extra náročného jen tak rekreačně.Moc děkuju za tipy
5. led 2013 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikitickaa My jsme spolu ještě před prvním prckem chodili na squash a oba nás to bavilo - hráli jsme fakt rekreačně, pač ze začátku jsme to ani jeden neuměli :grinning: takže pohoda :slight_smile:
5. led 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@romcovaklarka
moc děkuju ten mě taky napadl jako varianta :slight_smile:
5. led 2013 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Badminton je rekreační, co je u nás populární je společný běh, dá se i bruslit. No a dobrý relax, u kterýho ale taky něco spálíte je jednou týdně sauna:slight_smile:
5. led 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. led 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romcovaklarka taky fakt:slight_smile:
5. led 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@romcovaklarka :grinning: :slight_smile: :grinning: jj ten nepočítám :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2013 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zzikk
děkuju za tip :slight_smile: no s tima bruslema nevim naposled jsem na nich stála jako malá,to by končetiny asi možná neustály v celku natož modrý za.dek :grinning:
ten badminton taky není špatný nápad..
5. led 2013 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikitickaa Ještě mě napadá s ex jsme chodívali plavat.
5. led 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teď s manželem moc volného společného času nemáme :grinning: . Dřív jsme chodili běhat, na brusle, plavat. Ale příští týden máme hlídání a ségra nás bere na lekci HEAT -u..tak se už neskutečně těšíme :slight_smile: Jinak každý zvlášť chodíme na Vacushape
14. led 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikitickaa No adrenalinový, jmenuje se kdo přežije :grinning: :grinning:

Ale společně neděláme nic, ono to je u nás krapet neproveditelné (krom toho že jsem těhotná), někdo musí hlídat děti... Ale manžel začíná v domácích podmínkách cvičit a já se chystám po porodu k němu přidat, už teď vládne rivalita, komu to půjde lépe a kdo bude mít lepší výsledky, tak to bude docela sranda :grinning:
14. led 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek