Sport s manželem, dáte nějaký tip?

nikitickaa
5. led 2013

Holky Vánoce zkončily nějaké to kylíčko se přibralo 😀 ,ráda bych společně s manželem chtěla sportovat.Dáte nějaký tip jestli taky s maželem chodíte sportovat a co?Nechci nic extra náročného jen tak rekreačně.Moc děkuju za tipy

romcovaklarka
5. led 2013

@nikitickaa My jsme spolu ještě před prvním prckem chodili na squash a oba nás to bavilo - hráli jsme fakt rekreačně, pač ze začátku jsme to ani jeden neuměli 😀 takže pohoda 🙂

nikitickaa
autor
5. led 2013

@romcovaklarka
moc děkuju ten mě taky napadl jako varianta 🙂

zzikk
5. led 2013

Badminton je rekreační, co je u nás populární je společný běh, dá se i bruslit. No a dobrý relax, u kterýho ale taky něco spálíte je jednou týdně sauna🙂

romcovaklarka
5. led 2013

@nikitickaa @zzikk Anebo sex 😀 😀 😀

zzikk
5. led 2013

@romcovaklarka taky fakt🙂

nikitickaa
autor
5. led 2013

@romcovaklarka 😀 🙂 😀 jj ten nepočítám 😀 😀 😀

nikitickaa
autor
5. led 2013

@zzikk
děkuju za tip 🙂 no s tima bruslema nevim naposled jsem na nich stála jako malá,to by končetiny asi možná neustály v celku natož modrý za.dek 😀
ten badminton taky není špatný nápad..

romcovaklarka
5. led 2013

@nikitickaa Ještě mě napadá s ex jsme chodívali plavat.

leeloo16
14. led 2013

My teď s manželem moc volného společného času nemáme 😀 . Dřív jsme chodili běhat, na brusle, plavat. Ale příští týden máme hlídání a ségra nás bere na lekci HEAT -u..tak se už neskutečně těšíme 🙂 Jinak každý zvlášť chodíme na Vacushape

mataharyy
14. led 2013

@nikitickaa No adrenalinový, jmenuje se kdo přežije 😀 😀

Ale společně neděláme nic, ono to je u nás krapet neproveditelné (krom toho že jsem těhotná), někdo musí hlídat děti... Ale manžel začíná v domácích podmínkách cvičit a já se chystám po porodu k němu přidat, už teď vládne rivalita, komu to půjde lépe a kdo bude mít lepší výsledky, tak to bude docela sranda 😀