Stahovat břicho po císaři?

lorrelai
12. dub 2018

Maminky prosím. Mám 12 dnů po císaři a mám dva dotazy:
1. jestli si mám nějak bříško stahovat, aby se lépe ,,zmenšilo". Před třemi lety jsem byla taky na sekci a nic jsem s břichem nedělala a taky že se nijak moc nesfouklo a hlavně mě zůstal převis....

2. pořád mi teče jizva, myslím si, že už by měla schnout, ale pořád z ní vytéká nějaký docela zapáchající sekret. Vytírám to 60% lihem-máte s tím prosím zkušenosti??

Děkuji moc za jakékoli rady 😉 za 5 týdnů du na svatbu a potřebuju trochu vypadat 😀 😀 😀

evakaspar
12. dub 2018

Stahovala jsem u každého císaře mám 2 hned po odstranění stehů a čekám 3 mimi. Opět budu stahovat teď už v porodnici hned. Vždy sem mela pas poporodni. Teď budu kupovat zas 2 velikosti před lety nebyl takový výběr jak teď 😉

lida9
12. dub 2018

ja nestahovala, a v pohode vse se stahlo samo... vytekat by ti z toho nic nemelo, chtelo by to jit na kontrolu.. kamaradce to asi blbe sesili, zvrchu to vypadalo celkem dobre ale pod tim mela sileny zanet a museli ji to nakonec vyplachovat sondou dovnitr, silene... tak snad u tebe to bude za chvili ok🙂

maks
12. dub 2018

Mě se jizva blbě hojila, měla jsem dvě takové bouličky, nic teda samo neteklo ale podlilo se to krví a dva měsíce jsem si jezdila do nemocnice aby mi tu krev z rány pouštěli ven a jak se to dlouho hojilo, vzhled je nic moc teda a stahovat jsem neměla doporučeno. Ale myslím, že by se stahovat mělo protože mě zůstal "pupek"'a to jsem před těhu měla 58 kg 🙂

maks
12. dub 2018

@evakaspar nemohla bys prozradit jaký pás sis pořídila a podle čeho se vybírá velikost?

evakaspar
12. dub 2018

@maks to byl z lékařských potreb takový na sucháč zavinovací je to už 12 let, tenkrát nebyl absolutně žádný výběr tak se kupovalo co se sehnalo, ale zas sem ho používala i u druhého po 3 letech, ale to už zlobil sucháč a rozepínal se. Dívala sem se na netu na ty pásy a dobře vypadá od chicca a new baby, jsou vhodné na operační porody i výška je dobrá, velikost se kupuje podle obvodu pasu po porodu. Ale určitě je dobré i zjistit z jakého matroše sou, umělé nejsou dobré takže budu obcházet prodejny a koukat na matroš. Tam ten co sem před x lety měla byl na dotek fajn takový bavlněný ale přitom pružný, něco jako obvaz obinadlovy.

evakaspar
12. dub 2018

@maks ted sem našla ten co sem měla, od ergotexu akorát tento vypadá propracovaněji 😉
http://www.zdravotnicke-potreby.net/detail.php?...
asi do něj zase pudu jestli nenajdu lepší bylo fajn regulovat si stažení

maks
13. dub 2018

@evakaspar děkuji moc, takže to budu řešit až po porodu 🙂 ten pod odkazem se mi zdá hrozně vysoký, to bych nedala, ještě když se běhá a ohýbá neustále k dětem. A kolik hodin jsi to tak cca denně nosila? Asi pořád ne? Spaní taky?

barusenicka
13. dub 2018

Ja jsem po druhem cisari nosila poporodni stahovaci pas. A bricho se mi stahlo rychle, a mam ho mensi nez po prvnim cisari, kdy jsem pas nemela.

evakaspar
13. dub 2018

@maks jsou různé délky toho pasu, na noc sem si ho sundávala jinak nosila celý den záleží co vám bude příjemné, někdo to nesnese.

pavlatkos
13. dub 2018

Já měla stahovací kalhotky od Anity. Jsou bezvadný, úroveň stažení se dá nastavovat dle potřeby.