Sú tu maminky Vietnamky?

mia.tran
8. bře 2009

Maminky, jsou tu mezi Vami i cizinky, treba Vietnamky?? potrebovala bych obcas s nejakou vn maminkou vymenit par rad...
Co o day me viet nam ko??? Co ai thich noi chuyen tieng viet ko?

mia.tran
autor
8. bře 2009

ko co ai day??, nikde nikdo?

mia.tran
autor
8. bře 2009

😀

adrianamickova
8. bře 2009

ahoj.......tak co ta trapi?slovenske mamicky nemozu byt? 🙂

dioliana1
8. bře 2009

😀 😀 😀

mukky
8. bře 2009

Hmm moyno sa niekto najde,ja som pre Vietnamcov akurat len robila

mia.tran
autor
9. bře 2009

jasne, ze muzou 🙂) vcera uz jsem sla spat 😀

mia.tran
autor
9. bře 2009

ale dnes uz jsem tu, odkud jste maminy??

belanka
9. bře 2009

ja som vietnamské deti zasa len učila 🙂 .ale boli šikovné.

adrianamickova
9. bře 2009

povacsine...sme slovenky, 🙂 a s detmi to mame rovnake,rovnako lubia vsetky mamy....
ty si s dcerkou doma?alebo pracujes?

mia.tran
autor
9. bře 2009

ja pracuju, dopoledne jsem doma a odpoledne v praci 🙂

adrianamickova
9. bře 2009

aj tu u nas v presove....je taka rodinka,a mamka chodi predavat s malou...
😉 blansko ...to su cechy,nie?uz ste tu dlho a mala sa narodila u vas ci u nas 😉 😉 😉 ?

bobulle
10. bře 2009

Mia.tran, mrkni do diskuse Mate pritele cizince jako ja? a tam je holčina xuan, která má přítele z Vietnamu... 🙂

mia.tran
autor
10. bře 2009

jo jo diky moc maminy,,, ja na ten net vlezu vzdy na chvili a odpovidam moc pozde... 😀 😀
jinak jsem se rozhodovala, jestli malou porodit ve Vietnamu,nebo u nas, no a nakonec jsem se rozhodla u nas. Byla jsem se mrknout v Hanoji v porodnici, pohodicka, ale nemohl byt otec u porodu a navic je tam porad hafo lidi. V nemocnici se narozdil od cr zustava jen jeden den 😀

bobulle
11. bře 2009

Mia a ty jsi teda Češka, že jo? 😉
No a návštěvu Vietnamu Ti teda závidím... je to krásná země... 🙂 ...ale obyčejným lidem se tam asi žije dost těžko,co? 😕

mia.tran
autor
11. bře 2009

uplne ceska nejsem 🙂 vis, ze ani ne... ja bych to misty srovnala s ceskou republikou,,,treba sluzby jsou na mnohem lepsi urovni nez u nas,,fakt, ochota. prijemnost,,,,,atd.hlavne stredni vietnam je chudy,,,ale lidi jsou tam stastni , nemaj prachy ale neresi to tak dramaticky ,jako tady
teda podvedeni pristehovalci v tovarnach u nas ,to je jina kapitola, na dlouhe vysvetlovani

adrianamickova
19. bře 2009

mia tran....ahoj ako sa mate,ako mala ste zdrave?

mia.tran
autor
23. bře 2009

mame se dobre, porad nekde cestujeme, ted jsem nebyla dva dny na netu. Mala se alespon podiva po svete. Jsme cestovatelska rodina,tak si musi zvykat. Jen uz aby se konecne oteplilo....porad je zima 🙂
no a jak to vypada u Vas na Slovensku? Z ktereho jste mesta?? 🙂

kaleilah
24. bře 2009

mia:ahojky a ty máš vietnamce za manžela?Já hlídám malou vietnamku od jejích 4 měsíců a ted je treperendě rok a půl, vietnamci to u nás mají dost těžký...oba rodiče celý den pracujou a malou si vůbec neužijou a Zuzanka je jak naše...v lednu byla na měsíc ve vietnamu a já brečela jak kdyby mi odjíždělo vlastní dítě.Proč si rodiče ty děti dělají když je nemůžou vychovávat?

nguyen
24. bře 2009

jeej caute baby aj ja mam vietnamca, teda narodeneho vo francuzsku ale s celou svojou familiou, zvykmi, jedlom, jazykom mam u nich niekedy pocit ako keby som bola v centre Saigonu 😅

adrianamickova
27. bře 2009

mia.tran....ahoj
ja s mojou rodinou byvame v Presove...vychodne slovensko,ja som tu stastna...
akurat teraz ja dcerka chora...ale inac sa mame dobre,tesime sa na jarne dni a rozkvytajucu prirodu
zacina vikend...ako ho prezivate,ste spolu cela rodina?

vercaberca
28. bře 2009

ahojky,
omlouvám se, že vám sem lezu. nemám v rodině nikoho z vietnamu. ale osobně mě moc zajímá, jak se tady vietnamcům líbí/nelíbí. a jak je pro ně lehké/těžké žití tady. jaké to jsou nátury apod. a platí, že když se usmívají, tak se opravdu usmívají? fakt mám asi tisíc otázek a nikdy jsem neměla příležitost s někým vietnamským mluvit. pokud jsme si rozuměli lidsky, tak zase ne jazykově 😅 😅 .
pokud mě nechcete seznamovat s viet. kulturou, pochopím to a omlouvám se.

loryana
1. kvě 2009

mia.tran
ahoj ,velmi ma tesi ze som tu nasla niekoho kto ma k Vietnamu tak blizko.
Ja som tam nikdy nebola,ale raz sa tam za rodinou urcite vypravim,ukazat babicke vnuka.
Mamicka pochadza za Slovenska a otec je z Vietnamu.Otec sice obcas chodi domov,ale ja som svoju rodinu este nevidela...,ale ked bude moj drobcek vacsiii tak nebudem vahat ani chvilu a prva spolocna dovolenka je vo Vietname.
prajeme celej rodinke vsetko dobreeeeeeeeeeeee

silvijaaa
22. kvě 2014

ahojky jsem litevka maminka cizinka 😉