Sušená rajčata domácí - jak na ně?

mariti
6. srp 2017

Holky, sušíte doma rajčata? A jak to děláte? Mám sušičku, jak dlouho to asi trvá? A nevyteče všechna šťáva? Sušíte napůl nebo na menší kousky? A potom - necháte tak nebo nakládáte do oleje, příp. ochucujete? Docela se nám urodilo, potřebuji to nějak zpracovat. Předem děkuji za vaše rady a zkušenosti.

minaa92
6. srp 2017

Ahoj, ja ti asi nepomuzu ...ale... susila jsem rajcata na vanoce a asi jsem to delala spatne nebo já nevím. Susila jsem to susicce ktera mela asi 8 pater. kontrolovala jsem to asi kazdy 2 hodiny a vzdy nahore byly mokry...susila jsem to asi 16 hodin a pak zjistila ze dole uz jsou z nich sušenky. 😀 . takže asi bych to susila na min pater. Byly to velky masity rajčata a měla sem je na čtvrtky a osolila. Chutove to bylo moc dobry, ale jak rikam. Asi jsem je přesušila protože byly tvrdy. Takze pocitam ze bych to susila treba tak o polovinu casu min. Nalozila do olivoveho oleje s cesnekem. Nekdo me ale rikal ze si mam dat pozor na to aby me nesplesnivěly. Takze proto jsem to asi přesušila. Abych to shrnula, mam z toho smíšený pocity. Asi bych to udělala poloměkky. Ikdyz z obchodu jsou mekky. tak asi vic kontrolovat. snad se ti zadaří. A jestli ano, pak dej zpetnou vazbu 🙂))).

mariti
autor
6. srp 2017

@minaa92 každop. díky za zkušenost. když jsem dřív sušívala ovoce,tak jsem vždycky po čase prohazovala vrchní a spodní kola, protože jsem si všimla, že se to suší nerovnoměrně. A přesně jak píšeš - chuťově lepší jsou méně suché, ale pak je riziko zkažení.... Asi naložím do oleje. Tak uvidíme.

verunkanatalka
6. srp 2017

Ahoj,rajčata jsem sušila v el.troubě😀 hodně pomalu.Zkoušela jsem to i v sušičce a trvalo to věčnost a rajčata se lepila na tu sušičku.Potom jsem je prokládala s kousky česneku,cibule a bazalky.Zalila oliv.olejem a skladovala v lednici.Rodině to moc chutnalo😊.

achjonetusim
6. srp 2017

Jak rajcata susit neporadim, ale recept jak nakladat vim a pouzivam (kupuju rajcata uz suseny na trhu, ziju mimo CR):

Potrebujes krome rajcat:

olivovy olej (nemusi byt super kvalita)
2dcl bilyho vina (nemusi byt super kvalita, ale melo by bejt suchy, ne sladky)
provensalske koreni
balsamico ocet (mensi lzice)
jemne posekany cesnek

Do prave uvarene vody (sundane z ohne) vlejes vino a das rajcata a nechas cca 20 minut pod poklickou. Potom rajcata slijes pres cednik, poradne nechas okapat a a) projedes centrifugou na salat nebo b) das oschnout na cca pul den na uterku na tac - rajcata by nemely bejt mokry, jen jemne nacucany. Potom je v mise promichas s cesnekem a balsamicem a korenim s trochou oleje a poradne prohazis rukama. Potom das do sklenice a zalejes zbytkem oleje.
Dej do lednice a za cca 14 dni je hotovo - zlutobily "vlocky" uvnitr olejenejsou na zavadu, olivovej olej v chladu trosku meni skupenstvi.
Davej pozor, rajcata nesmi ze sklenice vykukovat tj. vzdycky musi bejt dolitej olej vys nez rajcata, jinak plesnivi! Davam hlavne do salatu, sem tam do polivky, na bily toast, k pecenymu masu,.....
vetsinou ale rovnou do pusy jen tak🙂 dobrou chut!

fandysek_1
6. srp 2017

Susim v troubě cca 50 stupňů i v susice. V susice jsou potřeba prohazovat patra. Většinou nakrájená na tenčí kolečka. Část nákladam do oleje. Část mám v umělé krabici. Taky můžeš rajčata zavarit s bazalkou a cibulkou nebo jako leco s paprikou.

hedviga2
6. srp 2017

Ja som práve v týždni nasušila 20 plátov rajčín. Mám veľmi kvalitnú sušičku s 5-timi pevnými poschodiami a 5 sít. Čiže normálne suším na jeden raz 10 vrstiev. Nikdy to neprekladám, netočím. Super sa vysušia. Žiadny problém s odlupovaním. Sitá iba poohýbam, a z pevného plátu to jemne podvihnem príborovým nožíkom. Sadím, čiže suším rajčiny, ktoré nie sú guľaté. Sú podlhovasté a neobsahujú skoro vôbec šťavu a semienka. Prvý rok som sušila aj guľaté a sušili sa nerovnomerne, neboli chutné, ostala iba šupa. Nedajú sa s podlhovastými /dl. maju aj 12-15cm/ porovnať. Nakrájam na kolieska asi 3-4mm široké. Tým, že su podlhovaste rajčiny sú kolieska rovnako veľké. Nastrkám ich do menších pohárikov po vrstve rajčín, cesnaku a trochu posolím. Zalejem oliv. olejom. Minulý rok som ich dala aj sterilizovať, bála som sa, že sa mi pokazia. To by som neprežila. Lebo tolko roboty čo s tým je !!!
Moja rodina toto môže 5xza deň. Chutné a zdravé aj na obyčajnom maslovom chlebíku. Mňam....