Těhotné studentky, najdou se tu?

annie33
8. říj 2015

Ahoj, najdou se tu nejake tehotne studentky? 🙂 Jak to zvladate?

lisca
14. led 2016

Ahoj, ja uz teda tehotna nejsem, ale mam 3 mesicni holcicku a mam momentalne "preruseno". Ale hodlam co nevidet nastoupit znovu na prezencni a dodelat si bakalare (nemam napsanou bakalarku, statnice...takze tohle me jeste ceka).

konekokira
28. čer 2016

Jo, ale teď jsou prázdniny, v říjnu bych měla nastoupit na vs, budu přerušovat. Jinak jako tehule jsem úspěšně odmaturovala a udělala prijimacky

veritanas
28. čer 2016

Já jsem jako těhotná dodělala první ročník Mgr a teď končím druhý a budu o rok prodlužovat....tak se snad všechno podaří.. mám hodnou babičku a manžela..

karol4
30. čer 2016

Já studuji Pedf na UK. Dokončila jsem uspěšně druhák, Bc.dodělat chci na Mgr mám také zálusk, ale uvidíme jak to vše budu zvládat 😉

michaela110
30. čer 2016

Já dnes promovala s pupkem 😊

karol4
30. čer 2016

@michaela110 tak to gratuluji 🙂

annie33
autor
30. čer 2016

@karol4 ja jsem byla na PedF UK když jsem otěhotněla. Bohužel jsem studium s mimcem dál nezvládla.

lavia
30. čer 2016

Ja študujem na Lekárskej fakulte v Bratislave. Už mám pred sebou posledný štátnicový ročník. Vďaka podpore manžela a rodiny som školu neprerušila, hoci sa dcéra narodila uprostred semestra. Teraz má 16 mesiacov a robí nám veľa radosti 🙂 Takže určite sa to dá zvládnuť 🙂

veritanas
1. črc 2016

@annie33 copak ti u nás na fakultě udělali?zas byli děsně ochotní, jak onito umí..??😏😑

annie33
autor
1. črc 2016

@veritanas měla jsem termín uproatred zkouskoveho. Navíc jsem poslední měsíc a půl do školy nemohla chodit kvůli klidovemu rezimu. Ve škole mi nechtěli dat individual. Pry až od dalšího semestru. Navíc nemám hlídání abych tam mohla chodit ani na individual... :(

amaliekvidova
1. črc 2016

Já ještě těhotná nejsem, ale mám v plánu otěhotnět v posledním ročníku..ale kdo ví jak to bude 🙂 Sice mám strach, že můžu jít na rizikové nebo to nebudu fyzicky zvládat, ale stejně to risknu 🙂

sonjuletka
1. črc 2016

@annie33 mohlas prerusit, tos nechtela? Ze zakona mas pravo.

annie33
autor
1. črc 2016

@sonjuletka já potřebuju mít status studenta kvůli sirotcimu důchodu :( takže teď končím a zkusim VOŠku.

veritanas
1. črc 2016

@annie33 jasný 😑😑taková ta jejich klasika...to znám.. já jsem o individuální ani nežádala, chodila jsem prezenčně a to se mi malý narodil na začátku semestru.proste jsem to měla domluvené s konkrétními učiteli jen na dobré slovo...

reinne
1. črc 2016

Odpromovala jsem s ani ne ročním dítkem. Je fakt, že ten rok byl náročný, ale dalo se to zvládnout s podporou rodiny. Prostě musel hlídat tatínek.

karol4
1. črc 2016

@annie33 tak to už se bojím, jak to zvládnu teda :/..a v kolikátým ročníku jsi odešla?
tak držím palce s Voškou 🙂

annie33
autor
1. črc 2016

@karol4 po 3 semestru. Ted bych měla končit druhak. Já mám bohužel blbý to, že nemám moc hlídání.

micaella23
1. črc 2016

Ja jsem se rozhodla studovat vs az po narozeni ditete- dalkove pedak na uk v praze, je super ze tam nabizeji pro vetsi decka hlidaci koutek, aby sis odskocila na prednasku/zkousku, na to se tesim. Zatim se ucim az kdyz dite usne= 20:00 a bavi me to, stejne nemuzu do pul noci spat tak do toho aspon koukam, jsem sama zvedava tak to dopadne pri prvnich zkouskach :D jinak na povinne dny musi hlidat tatulda ale pry to neni problem - rika ted, uvidim pak :D

veritanas
1. črc 2016

@micaella23 hmm..a nabízejí v tom koutku taky hlídání?? Protože co vím, tak tam musejí mamky s dětmi zůstávat.. nemůžeš je tam nechat bez dozoru...ale je možné, že se pletu..ale když jsem si četla pravidla na dveřích, tak tam bylo psáno, že tam rodiče nemohou své děti nechat bez dozoru...😀