Velké tetování na noze, jak jste si na něj zvykly?

lentulinka30
7. dub 2014

Ahoj holky, chci se prosím zeptat vás, co máte hodně velké tetování, jak jste si na něho zvykly?Byla jsem v týdnu na tetování, chtěla jsem nad kotník a mám nakonec od kotníku až přes celé lýtko, je to tedy motiv, který miluju, ale nemůžu si zvyknout na tu velikost 🙂 První den jsem byla nadšená, teď mám nějaké výčitky, že jsem do toho šla.Taky jste si zvykaly?
A jak se vám k takhle většímu tetování hodí sukně a pantofle na podpatku? 🙂
Moc děkuji za odpovědi a za uklidnění, že si zvyknu 😀

vercas01
7. dub 2014

@lentulinka30 Koukám, že jsme na tom stejně 😀 šla jsem tam stím, že chci malého koi kapra a je z toho pořádnej rybák 🙂
ale já si zvykla skoro hned už mi to ani nepřijde... neboj opravdu ti to časem ani nepřijde 🙂
jinak oblíkám se stejně jako před kérkou nějak to neřeším...zrovna jak na potvoru nemůžu najít fotku z boku aby to bylo vidět ... takže ti aspoň posílám foto kérky a foto v šatech(těch růžovejch 😀 ) s podpadkama a kérkou na noze 🙂

tarra27
7. dub 2014

@lentulinka30 ja mam tetovani na celem lytku ale ne tak siroke, takovy znak,ktery se mi kdysi moc libil...prvnich pet let jsem byla nadsena, pak uz tolik ne...letos to je deset let co ho mam a priznam se, ze kdybych ho nemela, vubec by mi to nevadilo...ale ze ho mam mi taky nevadi, jen kdybych si mohla vybrat ted, uz bych do toho nesla....proste casem zmenis vkus, omrzi te...

a co ted? Ted nic...urcite se neomezuj,sukne ani saty neprestanes nosit...proste jsi to ty ;)

lentulinka30
autor
7. dub 2014

Díky holky.....
Vercas01 máš to nádherný, velikostně to máme úplně stejné a k šatům to u tebe vypadá hezky 😵
Já mám barevné, takže to docela vyniká.

frufrunka
7. dub 2014

No, já si na to svý tak úplně asi nezvykla nikdy... Teď dokonce uvažuju o odstranění, protože jsem se nechávala tetovat pro to, abych byla trochu originální. A teď mi to přijde, že je spíš víc nás potetovaných než nepotetovaných, tak nevím! Sice by to nebyla levná sranda a je to i na delší dobu, ale až ten nejnovější typ laseru, který to odstraní opravdu beze zbytku, dorazí i sem k nám na jih, tak do toho asi půjdu a místo tetování si koupím nějaký hezký výrazný náušnice... 🙂 A přitom to nebylo nic unáhlenýho, v hlavně jsem ten nápad na motiv i místo nosila asi 3 roky a byla jsem přesvědčená, že je to opravdu to nej nej... ☹ Hlavně mi přijde takový divný, když mi na něj ukazovali kluci, pořád to zkoumali a měli z toho omalovánky... Na jednu stranu to bylo srandovní, ale na druhou stranu jsem měla pocit, že tohle k mamince dvou malých dětí nějak nepatří...

lentulinka30
autor
7. dub 2014

@frufrunka Ahoj a kde tetování máš a jak je velké?Pokud se mohu zeptat.... 🙂

frufrunka
7. dub 2014

@lentulinka30 No, já ho mám ještě míň viditelné... Chtěla jsem pidi na nárt, měla jsem jasnou představu, ale nakonec je úplně přes celý nárt - možná díky tomu jsem si na něj nezvykla, protože jsem chtěla menší, ale tatér mě ukecal, že když už, tak už, ať je to pořádně vidět... Jako když v létě vyrazím v capri kalhotách a takovým tom "odrbaným" triku a kšiltovkou na hlavě, tak je to pěkné, to ano, ale když jsem si vzala lodičky a pěkné šatky, tak se mi to vyloženě nelíbilo a šlo to pod náplast.... ☹ Ale myslím, že jsem asi jedná z mála, která se s tím tak nějak nesžila, většina holek si nejenže nestěžuje, ale dokonce tomu propadne a obrázky přibývají a přibývají... Už pár měsíců ležím v nemocnici a co tu vidím na maminkách, tak je opravdu potetovaná víc než polovina a nejde o malé obrázky. A všechny je hrdě ukazují... 🙂

lentulinka30
autor
7. dub 2014

Fakt???Vždyť přes nárt je to krásný i k šatům přece 😵 😵 Mně se to teda líbí.A mně tatér taky právě ukecal, že prý něco malého budu mít jak tetování ze žvýkačky a že mám dlouhé nohy, tudíž by bylo hezké je zvýraznit větším tetováním, no souhlasila jsem, první den jsem byla nadšená, ale teď si v tom přijdu hrozně ☹ Takže nejsem sama, kdo má takhle velké tetování, to jsem ráda...já právě zas naopak nikoho s tetováním moc neznám 😕

milada2
7. dub 2014

Ja mam mega tetovani od lopatky, pres rameno na ruku a nijak zvykat jsem si nemusela. Tak velky jsem ho chtela a rada bych mela i dalsi. Oblekani nijak neresim, spis to rada ukazu, nez bych to schovavala

frufrunka
7. dub 2014

@lentulinka30 Ono asi jde o motiv... Kdyby to byla nějaká něžná barevná kytka nebo motýl, tak asi jo, ale já tam mám rozzuřenýho mořskýho ďasa... 😀

lentulinka30
autor
7. dub 2014

@milada2 Ahoj Milad, moc děkuju za pozvání do skupiny, jsi hodná, ráda s přidám 😵

milada2
7. dub 2014

@lentulinka30 Aspon uvidis, ze rozhodne nejsi sama 😉

lentulinka30
autor
7. dub 2014

@milada2 Moc děkuju 😵

klara123123
8. dub 2014

jasne, za par tydnu budes v pohode 😀

silwin
10. dub 2014

Holky, klid. Na tetování si zvyknete, jen zezačátku je to něco nového, na co člověk pořád kouká, okolí mu na to kouká, ale to přejde. A že je to větší než jste chtěly... dělat něco pidi je nahouby, akorát se z toho vyklube barevnej nebo černej flek. Lepší mít něco velkýho, krásnýho, než dvoucentimetrový tetování, na který se bude každej chodit dívat lupou:D
Já jich mám 11 a všechny jsou větší, jedno mám přes celý záda a nejmenší má 10 cm. A co si můžu nebo nemůžu dovolit obléct neřeším! 😉

lentulinka30
autor
10. dub 2014

@silwin Ahoj, děkuju za názor 😵 Můj manžel je taky toho názoru, že když už, tak mít velké tetování, že ty malé jsou prý jak ze žvýkačky a z dálky vypadají jako modřiny 😀
No už jsem si celkem zvykla, ale furt řeším tu sukni....že když vylezu v létě v sukni, bude to působit k tomu moc "humpolácky" 😕 Ale asi jde o to prostě to překonat.
Ty jo, ty jich máš hodně 🙂 A kde všude, pokud se mohu zeptat?A velké teda jo?Já mám jedno na lopatce, taky hodně velké, ale jak si tam moc nevidím, tak jsem si zvykla rychle a nedala bych ho!!!!!Kdežto tohle furt řeším 😀

kamilka007
10. dub 2014

@lentulinka30 No, mám taky jednoho drobečka, na zádech. 🙂 Já si zvykla snadno, protože si na něj nevidím 😀 , ale třeba s našima to bylo trochu horší, hlavně v létě.. 😎 Jinak jediný problém mívám s výběrem oblečení (hlavně šatů) - mám ráda elegantní módu a když mi z plesovek kouká kus kérky, není to úplně ono.

silwin
10. dub 2014

@lentulinka30 No... všude... :D Záda, ramena, břicho, stehno, nárt, kotník, předloktí, část z toho je ale bílou, takže to není na první pohled vidět (někdy ani na druhý🙂

lentulinka30
autor
11. dub 2014

@kamilka007 Nádherné tetování.A mně se naopak tetování líbí k plesovým / večením šatům.Podle mně to vypadá moc hezky.....když nemáš na zádech lebky, tak to působí elegantně.Hlavně ty Tvé kytičky si umím k šatům hezky představit 😵

lentulinka30
autor
11. dub 2014

@silwin Bílou?To jsem ještě na nikom neviděla..... 😕

silwin
11. dub 2014

@lentulinka30 Vyhledej si to na google, white tattoo a uvidíš🙂 je to pěkné, když to není vidět na první pohled🙂

bielamacka
11. dub 2014

@lentulinka30 já mám strážného anděla skoro přes celé stehno zepředu.... není ještě hotový, ale teď bude bohužel dodělán až bude svišť venku..... tatérka říká, že bych měla počkat.... a zvyknout si? Toužila jsem po něm, proto zvykání si bylo "wow, to je super, miluju tě".... výčitky nemám, podle mě by člověk měl na 200% vědět, že to celou svou bytostí chce..... výčitky neměj, jsou zbytečné, jsi to ty a tvoje tělo.... tetování osobnost zdokonaluje, dle mého názoru 🙂

ali34
22. čer 2014

@vercas01 ...krásné a originální, sluší moc! 🙂

vercas01
22. čer 2014

@ali34 jéé děkuji moc ! 🙂

shemain
4. srp 2014

Taky jsem na tetování odjížděla s tím, že bude mít tak max.5-8cm... a domů jsem přijela s tímhle 😀 manžel to moc neocenil, ale mě se to líbilo... Jako všechno, druhej den jsem řešila, jestli jsem neměla zatmění smyslů... a pak jsem otěhotněla... Dneska si z toho dělám legraci, že postupem těhu přejdu z pitbullů na ND, a po porodu se plynule přesunu třeba na sharpeie 😀 😀 😀 už to neřeším, patří to ke mě 😉

marketa11112
5. dub 2015

ja mam tetovani docela veke na lytku, ale az prestanu kojit, pujdu na predelavku a tim se ještě zvetsi. chci ale, aby pusobilo zensteji 🙂)