Vozíky za kolo - Croozer, Chariot, Burley atd.

marketnieuw
4. pro 2013

Kdo mate zkusenosti s voziky za kolo, muzete mi napsat vase doporuceni?

Hledam vozik pro dva. Croozer je zrejme prijatelna levnejsi varianta - jste spokojene? Do jakeho veku se tam dite vejde (pripadne tedy dve deti vedle sebe)? Uz par mesicu nepouzivame sourozenecky kocar, ale chybi nam nejake "vozitko" na delsi prochazky. Takze hledame neco spise na prochazky, vyjimecne na projizdky na kole a behani.
Cetla jsem, ze vyhodou Croozeru je velky odkladaci prostor.

Chariot a Burley se mi zdaji celkem drahe. Navic na Chariot se musi vse dokupovat zvlast. Na Burley jsem cetla dobre recenze, ale nejak se mi nepodarilo najit, zda je dost prostorny i pro 2 deti?
Na to, ze neplanujeme kazdodenni vyuziti, tak myslim, ze by mohl Croozer stacit. Jak je to s jeho odpruzenim?
Dekuji za vsechny prispevky.
Marketa

radka8888
4. pro 2013

Ahoj, když jsme ho kupovali řekl nám pan v obchodě, když mate peníze na chariot kupte ten, když ne croozer a moc o tom.nepremyslejte. je to, jako když srovnavate skodovku s Mercedesem🙂)))) jinak máme teda char cougar pro jednoho. Používám ho místo kočárku, byli jsme s nim na kolech, když dítě melo 6m, super se s nim manipuluje, ted v em mám zimní fusak a drandime🙂 a vůbec miluju ho🙂

editah222
4. pro 2013

My máme "jen" Azub Jerry a musím říct, že když ho použivame jako kočár tak je to dostačujicí. Za kolo ho použivame jen na cyklostezkách, do terénu se nehodí. Nepouživame jej nějak moc, spíš jen na dovolených a proto nám přišlo líto vyhazovat za něj peníze, ale pokud jste cyklisti tak bych brala chariot 😀

marketnieuw
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
gepe
1. bře 2014

@marketnieuw uz jste kouseli i teren? 🙂

marketnieuw
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
gepe
4. bře 2014

@marketnieuw Marki, my prave chceme za kolo primarne, ted jsem se podivala na adac a docela mazec 😕 takze obdobne zhrozeni 😀 fakt hodne urazu z croozeru?
To odpruzeni, v CR velofiala umi a dela dodatecny odpruzeni i rucni brzdu na croozer, jen to odpruzeni ale zvetsuje sirku :-/
Zacala jsem mit i dilema, zda Burley, jak je pro 1nebo2, preci jen mame zatim jen J. A rovnou siroky vozik pro dva vzit, nebo protoze pro jednoho je otazkou. Chariot jsou palky.. Uz jsem zacala i spekulovat, jak asi poridime B.O.B revolution se, ma zamykatelnou predni aretaci, tak poridit Follow me 😀 akorat B.O.B nema homologaci na jako vozik 😀

psya
1. kvě 2016

@radka8888 Dobrý den, hodí se cougar na kolo i do terénu - lesní cesty? A na šestiměsíční - měla jste miminkovník? Děkuji ;)

radka8888
2. kvě 2016

Dobrý den, ano měli jsme na kolo. Když jsme jen šli tak ne. Dali jsme ji pod nohy složenou deku aby to měla rovný a šlo se. Na lesní cesty bych možná pořídila to velké kolo dopředu...ale pak jsme ho používali místo kočárku na všechny akce, vešlo se do něj vse hlavně tuna hracek 🙂

lenikh.
16. čer 2016

Dobrý den, prosím, maminky, které máte Croozer, poraďte. Syn 8 let - 140 cm si zlomil nohu, zvažuji jestli by se nevešel do vozíku. Jedeme za 14 dní na dovolenou, je mi jasné, že na velké výlety to není, ale nějakou krátkou procházku? Nevím, jestli je to vůbec reálné, prostě nápad. Jedeme jen v Čechách a mám možnost si půjčit Croozer kid for 2. Díky

psya
16. čer 2016

@lenikh. Asi bude zalezet na vaze

lenikh.
16. čer 2016

Váha je 28 kg, což je v pohodě...

muhehehe
16. čer 2016

Zrovna se taky poohlížím po vozíku za kolo, moc vítám tohle téma. Narazila jsem kromě jmenovaných ještě na vozík Qeridoo... nemáte někdo zkušenost? Cena ok (za nový okolo 10 000), úplně blbě nevypadá, odpružení tam nějaké vidím.. má někdo?

muhehehe
16. čer 2016

holky a nebo ještě tohle je varianta, pokud se nemůžete rozhodnout 😀