Všechny kérky sem!

barusinecka
12. bře 2013

Ahoj holky.Tak mě napadlo dát sem téma tetování.Ráda bych viděla vaše tetování a pro ostatní třeba jako inspirace 😀 😀 😀.Takže,kdo má kerku foto sem 😀 😀 😀

kacula87
26. črc 2013

Holky pridavam taky mam syna na ruce to jsem spokojena a pak mam nanlevem kotniku nepovedene tetivani a chtela bych na pravy jemny ruzenec myslite ze to bude blbe?

vlnav
16. pro 2013

Ahoj lidičky miluji tetovani.Take jsem majitelka tetovani.Jak pak se Vam libi moje kerka? a mam ještě motylka 🙂

kamilka007
10. dub 2014

Můj dvouletý drobeček 🙂

ali34
25. kvě 2014

@kucavikova máš naprosto úžasné tetko! Lilii plánuju. Mám taky tetování a už se těším na další 😀 Ale lilie je moje nejoblíbenější a chci ji i na stejné místo 😉 Jinak já mám zatím nad zadkem citát a pak mám úplně svoje první a to je jméno bývalého přítele. Sice mi hodně lidí říká ať si to nechám odstranit, ale neplánuju to 😀 Ještě chci tetování na nohu, protože nosím řetízek "nákotník" a chci si jej nechat vytetovat 😉

domca89
25. kvě 2014

Tak se přidávám, mám zatím jen takové drobné na rameni, ale plánuju do budoucna další. Jen musím vymyslet zase něco menšího a něžného, aby přítele nešlehlo.

maqggienka
25. kvě 2014

Tady moje první a poslední 🙂

shemain
4. srp 2014
vlnav
7. srp 2014

Ahoj lidičky,dalši moje kerka nějak jsem se rozjela mam tři 🙂