Všechny kérky sem!

barusinecka
12. bře 2013

Ahoj holky.Tak mě napadlo dát sem téma tetování.Ráda bych viděla vaše tetování a pro ostatní třeba jako inspirace 😀 😀 😀.Takže,kdo má kerku foto sem 😀 😀 😀

barusinecka
autor
12. bře 2013

Já teda prví 🙂Moje

ivcacekb
12. bře 2013
klarina_f
12. bře 2013

Ahoj. 🙂 Tak já taky přidám. 🙂 To na zádech je už bez znamínek. A plánuji ještě další. Nejspíš na zápěstí, levá ruka. Chci datum syna, nebo jméno... ještě nevím.

terez90
12. bře 2013

Ahoj Holky, taky se přidám mám tři teda : nápis na ruce, motýla na krku a kytku u klíční kosti🙂 taky bych chtěla dlaší 🙂

aaadus
12. bře 2013

I já se přidám. Taky bych chtěla další, ale to už by manžel asi nerozdýchal 😀

barusinecka
autor
12. bře 2013

@aaadus týýý jo,vypadá nádherně🙂🙂🙂

gammaray
12. bře 2013

všechny úžasné 😉 😉 😉 😉 😉

andelskamrcha
12. bře 2013

Tak já to zkusím nafotit a hodit sem fotky. Mámjich 5. Ale varuju vás, není na mě pěkný pohled 😀

shak29
12. bře 2013

A ještě pak, až budou penízky, půjde další na záda - dcera . A pak na podbřišek manžel 😀

andelskamrcha
12. bře 2013

Kvalita je hrozná, líp mi to nafotit teď večer a sama nešlo. Tento počet není konečný. Ještě jich mám pár v plánu 🙂

kucavikova
13. bře 2013

Taky přidávám. Pak plánuju, až se mi narodí mimčo, tak si nechat vytetovat jméno a datum narození, ale ještě nevím kam 🙂 Jinak jsem chtěla ještě nějakou kytku + motýla na kotník, ale o tom si teď můžu jen nechat zdát, už jsem to totiž nestihla 🙂

oliiiver
13. bře 2013

Ahoj holky, tak todle je má první je to černé a pod tím červeně 🙂 A na druhou se chystám po porodu, chci na krk pivoňku a k tomu datum a jméno syna 🙂 🙂

hakunamatata
13. bře 2013

Moje 🙂

hakunamatata
13. bře 2013

Jméno chlapa leda fixou 😀

radla
13. bře 2013

Tak já se taky přidám. Vzadu na krku mám naší malou, nešlo mi to moc ostře vyfotit(dole je to znak ryb), to je zatím třetí, pak vzadu na rameni můj miláček s "pindíkem" 😀, moc se mi líbil, to bylo číslo.2 a dole na kostrči č.1, první na zkoušku 🙂 , teď už mě čeká brzo další, v září máme termín, tak pod Verču přibude brácha nebo ségra..

radla
13. bře 2013

@aaadus to je nádherná čistá práce a výborný tip, vypadá fakt skvěle 😉

aaadus
13. bře 2013

@radla děkuji 🙂 Já jsem z něho unešená a chtěla bych další a další....

tulanek
16. bře 2013

@hakunamatata Nejkrasnejsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!! 🙂

temnapani
16. bře 2013

Muj motor za čerstva🙂 Už ho mam 3 rocky🙂

milada2
17. bře 2013

Ahojda, přidávám svoje ramínko 😉 Kvalita obrázku je hrozná, je to výřez z fotky. Časem bych ráda doplnila něčím dalším 😉

barusinecka
autor
17. bře 2013

@milada2 no paráda🙂🙂🙂

kacca7
17. bře 2013

ahojky, moje nedávno dělané a pak mám ještě na krku, ale to jsem ještě nestihla vyfotit 😉

mvkoty
17. bře 2013

Tak i já se přidám se svým polámaným křídlem. Určitě neníposlední. Snažíme se o další přírustek a jakmile bude ukončen počet potomků bude následovat jejich zvěčnění pod kůži

eiram2010
10. dub 2013

moc hezký děvčátka 😀 První jsou ťapinky mého slepého pejska Oliverka ...druhá drak na zádech ( jsem ohnivý drak), další mám takovou mini u pupíku a po narození mimča si nechám vytetovat jeho jméno na předloktí 🙂

duracell79
10. dub 2013

@aaadus To jste je takhle plánovali?? Že jsou o dva dny?? 🙂 Moc hezké 🙂

aaadus
11. dub 2013

@duracell79 právě že neplánovali 😀

kacula87
8. kvě 2013

Pridavam sveho syna.muzete mi kdyztak napsat pravdivy nazor nejak porad bych na tom neco upravovala diky

crazyduck85
8. kvě 2013
martucha79
11. kvě 2013

Tak se taky přidávám se svým čerstvým prvním tetováním, foceno hned druhý den po. Jsou to počáteční písmena jmen mých dětí a mezitím číslo 18, jeden se narodil 8.10. a druhý 6.12., tak když se každé datum sečte... jak já říkám, jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet 🙂

milada2
22. kvě 2013

Co se v mládí naučíš... aneb jablko nepadá daleko od stromu 😉