Všechny pejskařky sem 🙂

michaelazim
29. led 2013

Ahojda, rozhodla jsem se opět nastartovat téma, kde si můžeme všechny maminky pejskařky vyměňovat názory, rady, slasti a strasti 🙂

mantaray
13. únor 2015

@irennn jinak potvrzuju, Foresto patří mezi top v obojcích! Nám naštěstí stačí Scalibor - je levnější než Foresto ale taky dobrej

jennifer
13. únor 2015

@irennn byl na 2 měsíce, ale viděla jsem i za 100,-

no vidíš ještě jsem si vzpomněla že jenny to je prostřední mimino, se z toho osypala, takže fakt už nikdy více.
jeden den v pohodě a druhej den byla rudá jak rak okolo krku, takže jsme akorát jeli na veterinu.
takže už bych to nikdy nekoupila.

my děti nemáme, když nepočítám ty psí 🙂
nám právě veterinář doporučoval tohle a používáme už několik let a jsme spokojení, jednou jsme chtěli vyzkoušet něco jinýho a vrátili jsme se k tomuhle.

Ono fakt každýmu vyhovuje něco jinýho jak u lidí tak u pejsků 🙂

misanka22
14. únor 2015

@mantaray v tom doufám, ze ne :( pravidelně ji kontrolují a hned letí do vany ...

sisinka74
14. únor 2015

My psa koupali za x let tak 7x. Nesmrdi, nema blechy. Kazdy je z toho v soku. Nepocitam zmoknuti. V lete obcas zaplave v tekouci rece, jinak se cisti tak, ze se vyvali v prachu, otrepe se a zas ma nadhernou srst. Na obdobi klistaku kupuje manzel nejake drahe obojky. Levne byly na houby, akorat se po nich skrabala.
Jinak nam lina celorocne. No co uz, kdo by si rad nezavysaval 2xdenne 😀

kackarebicerova
14. únor 2015

Zdravim take se chcu pridat..mam doma dva vorech,kocku,krecka a ted cekam vymodlene mimi..takze moje mala ZOO :-*

pernicek1
14. kvě 2015

Ahojte, je tu někdo, kdo trénuje jakékoliv zvířátko pomocí klikru? 🙂

pernicek1
14. kvě 2015

Pokud by se přecejen nějaký klikrař našel, tak hurá sem: https://www.modrykonik.cz/forum/volne-diskuze/klikr-trenink-a-pozitivni-motivace/ 😎

tibecinan
10. lis 2020

Ahoj, jsem ráda, že je i zde tato skupina, avšak mám otázku, zda jde opravdu jen o pejskaře nebo kynology?

pernicek1
10. lis 2020

@tibecinan jaký je mezi nimi rozdíl prosím? :D

aidi2
16. kvě 2023

Zdravím, ráda bych se přidala s dotazem na kvalitní granulky pro pejsky, kteří trpí zhoršeným zažíváním? Děkuji.

nazka
16. kvě 2023

@aidi2 mrkni na granule Trovet. Jsou veterinární a my je dáváme psovi kvůli ledvinám. Jsou fakt super. Tak mrkni, jestli by nějaké vyhovovaly i vám

bublici
17. kvě 2023

@leeena_4 no kdyby nás lump neměl alergii na všechno možné druhy masa kromě vepřového a kraliciho, tak barfujeme doteď🙂

lucyruckova
17. kvě 2023

@aidi2 mister mix 🙂 máme 3 psy, každý má jiné granule - jeden z nich mister mix. Ale všichni, co mají psa s citlivým zažíváním, trpí na průjmy, atd, tak jedině mister mix 🙂

zorizeli
17. kvě 2023

@aidi2
Asi bych zkonzultovala s veterinářem a případně si nechala asi sestavit granule přímo na míru psa, které mu poskytnou všechny potřebné živiny a složky a nebudou ho dráždit.

mangoananas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz