Všechny pejskařky sem 🙂

michaelazim
29. led 2013

Ahojda, rozhodla jsem se opět nastartovat téma, kde si můžeme všechny maminky pejskařky vyměňovat názory, rady, slasti a strasti 🙂

michaelazim
autor
31. led 2013

@kopeckovi Máme byt ale jelikož děláme agility s manželem oba a je to pro nás náplň života, tak se to dá....ono teda máme 2 a půl psa 🙂 2 normální a jedna je psychicky nemocná...je to s ní jak na houpačce....

chroustinka
31. led 2013

@krakorka no ta vase je ale jeste malinka ne? nas pes bude mit za tri mesice sest a fena mela v zari tri roky. kdyz byl pes malej taky byl v podstate porad na stopovacce, fena taky. proste to jsou lovecky plemena maji to v hlave jinak "srovnany" nez labrador nebo vlcak ....

kopeckovi
31. led 2013

@michaelazim No my jsme taky v bytě.. Ale všichni na nás koukali jak na blázny, když jsme domů dotáhli druhýho psa, tak jsem ráda, že nejsme blázni sami 😀 Je fakt, že s Barčou (to je ta bílá) je to takový náročnější, občas si s ní nevím rady. Je to teda hroznej divoch, ale tak to je jasný, je to ještě štěndo, ale hlavně když je venku tak je jak smyslů zbavená a absolutně neposlouchá. Pustit ji z vodítka tak už bych ji asi neviděla. U Abbynky jsem na to nebyla zvyklá, ta poslouchala od malička a mohla bych s ní jít bez vodítka přes celý město a vím, že se ode mě nehne. Je fakt, že se to stále zlepšuje, ale ty pokroky jsou hodně pomalý, ale asi může být ovlivněná i tím útulkem nebo tím co zažila před tím - je to nalezenec z ulice 😒 Jen doufám, že do tý doby než bude mimčo se trošičku zklidní 😀
A kolik je těm vašim bafanům? 😉

barucca
31. led 2013

ahoj, přidávám se k vám, máme jednu psí slečnu křížence německého ovčáka a miminko přibude v červenci 🙂

chroustinka
31. led 2013

tady je asi ve dvou letech - po cca 2hodinach co se udelal vylet, spinavej jako prase

buterfree
31. led 2013

Tak se taky přidávám, máme zatím takové psí miminko, borderáka Kukyho, teď 25.1 mu byly akorát 4 měsíce. Snažíme se ho učit různé kousky - teď učíme "mrtvolku" 🙂 jsme z něj úplně hotoví 🙂

krakorka
31. led 2013

@chroustinka lou bude letos už 7 a dvakrát už měa štěňata a leto s manžel plánuje,že jí necháme vykastrovat.pooprvé se nám ,,spustila,, tady s místním křížencem vlčáka a labradora apo druhé jsme chtěli aby to byli bíglíci a naštěst se podařilo.Ale vždy po těch štěňatech strašně zestárla a tak jako sešla.Jinak je hodná,ale jakmile jí to popadne,tak je jak urvaná ze řetězu.
No a labradorce budou letos tři,v loni byl pokus o štěňátka,ale neklaplo to,tak letos budem muset najít jiného ženicha a snad se povede.

krakorka
31. led 2013

@chroustinka jo tak přesně takhle se vrací z ..výletů,, Lou,špinavá,břicho nacpaný k prasknutí,protože nejvíc courá p lese a tam sbírá srnčí bobule 😅 🙂 A hlavně vždy strááášně unavená!

michaelazim
autor
31. led 2013

@kopeckovi Nejstarší bude pět, pesanovi zítra 4 a nejmladší příští týden 2 roky 🙂

michaelazim
autor
31. led 2013

@kopeckovi No jinak na nás v baráku koukají také jako na blázny ale už si zvykli 🙂

kopeckovi
31. led 2013

@michaelazim U nás v báráku právě taky.. Bydlej tam samý důchodci, tak to bylo furt vy jste si pořídili dalšího psa? 😲 A za začátku nám dělali dost problémy, i když naše holky nejsou nějak šíleně hlučný.. .to jsou tam horší psi.. asi to bylo tím, že jsem tam byli nový 😀 Teď už si dali celkem oraz, asi zjistili že s tím nic nenadělaj a jen asi doufaj, že nepořídíme dalšího 😀 Naši rodičové to teda taky nemohli zkousnout, tak to bylo furt dotazů proč dalšího psa? A pak, dyť plánujete miminko, to se dvouma nemůžete zvládnout atd.. Ale já doufám, že to zvládneme, pač si nedokážu představit dát ani jednu pryč 😖 Jsou to prostě zlatíčka... i když z tý bílý máme pořád zasněžíno doma... to mě občas krká, ale co už, koukám, že je to tak skoro všude 😅

michaelazim
autor
31. led 2013

@kopeckovi Jojo, chlupinec to je u nás věčné téma....teď jsme ale zavedli na doma jiný režim, psíci mají místa v obýváku, tam tráví převážně veškerý čas, když jsme doma a je to podstatně lepší, než když měli přístup všude...já jsem klidná, nenervuju se, není všude zasněžíno a oni si už zvykli, že doma se prostě leží a odpočívá a venku mají pré 🙂

eficenka
31. led 2013

@buterfree
jé ten je suprovej 🙂

kopeckovi
31. led 2013

@michaelazim Tak to je fajn... jenže my máme doma dva rozmazlence, který s náma spí i v posteli 😕 Ale říkala jsem si, že asi až otěhotním tak je to budem muset odnaučit 😖 Což o to oni by to zvládli, už jsme to jednou zkoušeli... jenže když má pak manža noční mě je tam smutno a jsou zas šupem zpátky 😀

michaelazim
autor
31. led 2013

@kopeckovi Taky jsme to tak měli ale už došla trpělivost a šlo to hned 🙂

m_d
31. led 2013

ahojky i já sem patřím...máme 16měsíčního anglického buldoka, jeho jméno je Dexter a je to děsnej rapl 😀 už je to náš druhý pejsek, jelikož ten první je over the rainbow :-/ nicméně nás to neodradilo od tohoto plemene a buldoky milujeme. Taky mě pořád všichni straší, jak bude pes žárlit na miminko atd, ale já si vybrala buldoka právě proto, že tito pejsci děti většinou milují 🙂

eficenka
31. led 2013

@buterfree
máme taky borderku... děláme obedience a freesbee 🙂
je strašně moc hyperaktivní - právě nosí malé na deku míčky a pet lahve - prostě co se doma válí tak přinese a čeká že jí to Anička ˇ3 měsíce ) už hodí 😀

wahu
31. led 2013

Ahoj, taky máme tři děti. 🙂 Jedno lidské a dvě psí. Taky nás všichni strašili, jak to budem zvládat, jak budou na prcka žárlit, že to prostě nepůjde. No a ono to jde. 😎 Mimis má dva měsíce. A to nemáme psy žádné drobky, ridgeback a husky. 😀 naprosto malého neřeší, přijdou, oňufají a pokračují. Jen husky mu pije vodu z vaničky, aby se neutopil. 😀 Ale to dělá i nám.

kessa
31. led 2013

@leeena_4 jo, granule žere líp, než maso 😀 Když dostal potřetí stejné maso (např. hovězí), tak už se ofrňoval 😀 Granulky zblajzne a nepřemýšlí..

eiram2010
31. led 2013

Ahoj holky, přidávám se s naší psí smečkou 🙂 právě se snažíme, aby k nám přibylo ještě mimčo 🙂
na první fotce je naše Gaminka a Bublinka (Gaminka Cane corso v říjnu měsíc po naší svatbě nečekaně po 8.5 letech jejího krásného života odešla do nebíčka, měla rakovinu a my to ani netušili ☹ ), Bublinka 6,5 roku labradorka je zlatíčko, malej Japan chin Oliverek bude 9,5 je celý život slepý a těžký epileptik,ale je štastný a poslední Rohlíček, asoptovali jsme si ho po smrti Gaminky z toulavých tlapek, zachraňujou pejsky, Rohlík byl z množírny. Máme ho přes 2 měsíce a je užasnej...asi 1,roku 🙂

eiram2010
31. led 2013

@m_d Ten je dokonalej 😀

m_d
31. led 2013

@eiram2010 děkujeme 🙂

buldok
31. led 2013

@kamimik Zrovna Pro Plan je s odpuštěním hroznej bordel.

buldok
31. led 2013

@kacenka1111 Budeme mít jednou stejný problém a já si řekla: dřív děcka lezly po dvorku mezi slepičákama a taky žily a byly o to víc odolné. Imunitu je třeba trénovat...

kacenka1111
31. led 2013

@buldok no jo, ale mit plnou pusu chlupu neni moc fajn 😠

buldok
31. led 2013

@leeena_4 Krásné splasklé rypáčky. Já to miluju. Ten můj má taky čenich, jakoby to vzal plnou parou do zdi a je to paráda 😀

buldok
31. led 2013

@m_d Jé, bratránek z Anglie. Štěkáme ti hafanec, Dextře. Já jsem tvůj bratránek z Ameriky. Jmenuji se Beethoven, ale říkají mi Ben, nebo Betýsek 🙂

verapa
31. led 2013

Ahojte, máte nádherné pejsany 😀 my mame doma z útulku od miminka kříženku vlčáka, letos už má 11, je to srdíčko největší, jen teď potřebuje někoho do party, v srpnu nám umřela srnečka Bobča a je jí smutno, ale na jaře určo někoho nandem...

m_d
31. led 2013

jee tady se řeší jídlo? 🙂) no tak my krmíme mixem: Orijen 6 fish a Acana Rachlands (nějaký bizon, ovce atd..) mícháme mu to dohromady, protože je to hrozně rozmazlený pejsek 🙂)

buldok
31. led 2013

@kacenka1111 No fajn to asi není, ale nic nenaděláš. Prostě jen víc zametat, nebo vysávat. Dvoji sousedi kvůli miminu dali pryč psa a to já nechápu. Je to přece taky tvor s city, je na ně zvyklej, miluje je, je jim věrný a oni se ho zbaví jak odpadu, protože se jim už nehodí. Takže prostě to jen přetrpět, však prcek nepoleze věčně..