Všechny pejskařky sem 🙂

michaelazim
29. led 2013

Ahojda, rozhodla jsem se opět nastartovat téma, kde si můžeme všechny maminky pejskařky vyměňovat názory, rady, slasti a strasti 🙂

zimka
29. kvě 2013

Holky, děláte někdo klikr tréning?

michaelazim
autor
29. kvě 2013

@zimka No ještě nijak, mimčo čekáme za měsíc 🙂

zimka
29. kvě 2013

A v těhotenství? - jsou skutečně tak šíleně hyperaktivní?

ange_de_la_morte
31. kvě 2013

@zimka : taky zwažujeme koupi borderky 🙂 od kud ji budete mít ?

zimka
1. čer 2013

nakonec jsme sehnali ze Vsetína. Pejsci byli k mání, ale s fenkama to bylo špatné, prý letos nějak záhadně chtějí všichni fenky. Ale kdybyste chtěli od prázdnin, majitelé nabízeli ještě pejska - nevím teda, jestli to ještě platí.

ange_de_la_morte
3. čer 2013

@zimka : no pokukujem, potřebujem psa k owcím, protože jinak mě šwihne tady z toho 🙂 🙂 sice bychom asi radši fenku, ale uwidíme - máme tady 12-ti letého NO a je to trošku morous, takže se obáwám že šťeně - psa by nemusel udýchat 😖

zimka
3. čer 2013

Borderáci jsou prý na pasení geniální. 🙂

ange_de_la_morte
3. čer 2013

@zimka : práwě 🙂 widěla jsem pár psů w praxi na wlastní oči a je to prostě paráda - a mi by se teda fakt ulewilo 🙂 má to teda jen 2 háčky - 1) jsou dost drazí a 2) řešíme jak by se porownalo štěně s tím našim wlčákem 😒

zimka
3. čer 2013

Bezpapíráci docela jdou...

ange_de_la_morte
4. čer 2013

@zimka : na ty sem se nedíwala, máš přehled za kolik se dá koupit bez papíru ? já jsem teda poprawdě sledowala papírowé, i když je prawdou že wýstaw a soutěží se účastnit nebudem tak je to wlastně docela jedno

zimka
4. čer 2013

@ange_de_la_morte bezpapíráci byli mezi 3 - 5 000, co jsem tak viděla. A hodně pejsků k mání! Já jsem koukala hlavně na www.bazos.cz nebo na www.hafici.cz, i na bazaru na seznamu je spousta psů.

ange_de_la_morte
4. čer 2013

@zimka : to je dobré, sem ani netušila že se dají koupit i tak lewně 🙂 tak pak už jen jak by se snášeli s tím našim 😒 a z toho mám docela obawy

zimka
4. čer 2013

Bude to mrňous, tak co by se nesnesl... 🙂 Ovečky a velké prostory, to vám závidím!

ange_de_la_morte
5. čer 2013

@zimka : proberem s manželem uwidíme, ale hodně bychom takowého psa užili 🙂 ... ono ty owečky a prostor není jen samý med 🙂 máme těch zwířat wíc, nejen owečky takže je to někdy dost náročné ( omlouwám se za ,w,)

darazv
24. čer 2013

Ahojky holky moja fenka JRT sa stala maminou tym padom ja babičkou 😀 prikladam foto mame 5 chlapcekov 🙂

rozarka65
12. črc 2013

Ahoj,holky...už nějakou dobu..nevím přesně 14 dní,možná 3 týdny Mišulka nechce být v obýváku (tam mají pelíšky)...je víc mazlivá a pořád se klepe...když večer uspávám Eli v obýváku a nezavřu dveře,tak se hned dobývá do ložnice...kde se schovává pod postelí...nebo utíká do koupelny...Když jdeme ven,tak pak odmítá jít domů,stojí dole u dveří a musím pro ni dojít...něčeho se doma bojí a já netuším čeho...nemáte s tím někdo zkušenost...?

ladik1
13. srp 2013

@rozarka65 nas ohar se z kraje bal "smradu"z hovinek,nez pochopil o co jde🙂ale tenhle vypafa spis zoufale,tihle u nas mame pri bource...pomaha rozptylit(ne zradlem,to nechce),pustit zpravy nebo hudbu a delat,ze s nic nedeje(nelitovat,nemazlit)...vim vypada to blbe,ale u nas to zabira😉

silvik77
13. srp 2013

@darazv Ti jsou krásní! Máme doma taky Jack Russela 🙂

rozarka65
13. srp 2013

@ladik1 tak alespoň víš,čeho se bojí,ale já to netuším...a do ložnice pejsky nechci...stačí,že spíme v posteli čtyři....

monasek84
13. srp 2013

Je tu nekdo s ridgebackem?? nas bude mit 4 roky az se maly narodi a jsem strasne zvedava, jak to vezme, protoze do ted byl nase "jedine dite" 😕 🙂

libuskakol
15. srp 2013

Máme bernského salašnického psa, ale pořád nám utíká. Každou chvíli musíme opravovat plot. Jelikož už to trvá docela dlouho, rozhodli jsme se udělat plot nový :D

jarkasj
27. srp 2013

Poradíte mi "nezničitelnou" a přitom zábavnou hračku pro labradora?? Možná už jste to tu někde psali a přehlídla jsem to 😒

monasek84
27. srp 2013

@jarkasj nam se osvedcilo kongo s necim dobrym 🙂

jarkasj
27. srp 2013

@monasek84 hm, já koupila takovej míček z tvrdé gumy, do kterýho se nasypou kokina a když se kutálí, tak padají ven, ale to je zábava na 5 minut :( Opravdový kongo je asi lepší....

kajalka
27. srp 2013

@monasek84 Ten je řízlej s maďarským ohařem ne?

monasek84
27. srp 2013

@jarkasj myho prave micky taky nebavi... ani kdyz to moc jednoduse vypadava.... ja mu ten kong nacpu tak, ze to samovolne pri kutaleni nevypadava ... on pak zjistil, ze kdyz to chyti a vyhodi do vzduchu, tak pak tou ranou o zem z toho neco vyskoci a navic, jak to ma nepravidelnej tvar, tak to uskoci kam to neceka.... 🙂 ale kazdej pes je jinej a bavi ho neco jinyho, tezko radit 🙂

monasek84
27. srp 2013

@kajalka ne je papirovej, hnedonosa forma 😉

kajalka
27. srp 2013

@monasek84 To existuje?

monasek84
27. srp 2013

@kajalka jo jo, ale neni jich tolik 🙂 a prijde mi, ze maji trochu jinou povahu, nez cerny nosy...jsou temperametnejsi 🙂
http://www.rr.sk/modules.php?name=Content&pa=sh...