Všechny pejskařky sem 🙂

michaelazim
29. led 2013

Ahojda, rozhodla jsem se opět nastartovat téma, kde si můžeme všechny maminky pejskařky vyměňovat názory, rady, slasti a strasti 🙂

jarkasj
27. srp 2013

@monasek84 hm, ale nepadá to z toho tak jednoduše jako z míčku, ne?? Asi to vyzkouším, díky za tip 😉

monasek84
27. srp 2013

@jarkasj nebo to zkus jeste s tim mickem, ale tak, ze tam nacpi neco co nebude jen tak vypadavat.... ne granule, nebo neco takovyho malyho.... me se prave do toho konga treba vlezou vetsi piskoty tak, ze ho musim zmacknout, aby se zuzil a zvetsil ne otvor, tak je tam dam a pak tim ty piskoty nevylezou ven, jen kdyz s tim prave triskne nebo tak...

kajalka
27. srp 2013

@monasek84 To je zajímavý, ještě jsem žádnýho nepotkala. Fakt bych přísahala, že je to kříženej maďar 🙂

jarkasj
27. srp 2013

@monasek84 to jsem zkoušela, jenže když už tam něco nacpu, tak to pak nejde vytáhnout ani mě 🙂 Zkusím ten kong 🙂

monasek84
27. srp 2013

@kajalka v podstate vypada stejne, jen ma stavbu tela ridgebacka 🙂

@jarkasj 😀 tak zkouset zkouset 🙂 nas treba i miluje plysaky a dlouho mu vydrzi, ale ty jsi chtela neznicitelnou hracku 🙂 to me jeste napadlo... nezkousela jsi takovy ty pleteny suky, treba by ho to bavilo cupovat??

jarkasj
27. srp 2013

@monasek84 Plyšáci moc nedrží, pořád je oživuju - zašívám a nakonec stejně letí do popelnice, zatím vydržel jen jeden jediný - dostal ho jako štěně a má ho ještě teď.. suky ho baví, jen když se s ním o ně tahám 🙂

martinka87
27. srp 2013

@libuskakol ahojky, my mame taky Bernacka 😉 lehce pres rok stareho psa 😉

monasek84
27. srp 2013

@jarkasj nas dostal na vanoce metrovyho medveda, dodnes ho ma, sice uz je vypreparovanej, ale ten obal je porad celej, porad ho s sebou taha a spi na nem 🙂 hmmm.... tak pak uz nevim, co by ho mohlo bavit... 🙂

jarkasj
27. srp 2013

@monasek84 a je to medvěd spešl pro pejsky nebo obyč?? Mě totiž žádný plyšáci dělaný pro pejsky moc nevydrželi...

monasek84
27. srp 2013

@jarkasj neee, to byla pred vanocema nejaka akce v Kauflandu... stal 250 Kc, tak nam ho nebylo lito koupit na roztrhani 🙂 a hle, jeste je tu s nama 🙂

monasek84
27. srp 2013

@jarkasj jinak taky mi pripadne, ze plysaci pro pejsky vydrzi min, nez ty pro deti.... kdyz mu koupim spesl, stoji to o kus vic a hned mu utrhne koncetiny a hlavu, kdyz mu dam nejakyho staryho co jsem nasla doma nebo tak, tak ten mu vydrzi dlouho.

jarkasj
27. srp 2013

@monasek84 Přesně tak, jediný, co u nás zatím odolává nejdéle je králíček z Ikey - není ani zašitej a má ho od štěněte 🙂

monasek84
27. srp 2013

@jarkasj tak tak 🙂

oliv37
30. srp 2013

Ahoj,taky máme hafana - křížence z útulku 🙂 a lidský přírůstek bude za cca 10 dní.......

rozarka65
11. zář 2013

Ahojky,holky,kde si necháváte brousit strojek na stříhání?

jafulka
7. říj 2013

Ahojky, ráda bych dětem a sobě pořídila pejska. Jelikož bydlíme v paneláku, tak malé plemeno. Líbí se nám maltézáček. Máte ho prosím někdo?

punky
7. říj 2013

ahojky my mame jack russel terier trosicku nam prerostla ale je to nase zlato je hrava nekdy az moc ale je skvela k synovi je uzasna a ma ho moc rada 🙂 jen dost lina ale to nejak nehrotime 😉 maltezacek si myslim ze je taky ok.jen si myslim ze k detem je lapsi fenka nez pejsek 🙂

lucies25
7. říj 2013

@jafulka Ahoj,ja mam bolonacka,to je podobny,k detem je super a navic nepelicha...ten muj deti miluje,i kdyz vlastni teprve cekam...je uplne jedno,jestli psa nebo fenku...

verunkaaa
11. říj 2013

@punky Taky máme russellíka 🙂 S línáním je věčný boj ... Ale pomohl nám dost jeden speciální kartáč, který to z ní krásně vyčesává. Ještě kdybychom byli důslední a opravdu si každý den vzpomněli, že jí máme vyčesat 😠

hribecekbeztecek
14. lis 2013

@michaelazim Zrovna jsem s fenkou na agility začala chodit a nejspíš jsem otěhotněla, ještě to není potvrzené od lékaře, ale chtěla jsem se zeptat jak to zvládáte?? Hlavně teď přes zimu, není to pro miminko nebezpečné?? Jde mi teda hlavně o prochladnutí, včera to bylo hrozné a to ještě nezačaly mrazy a do kterého měsíce se tak dá ještě běhat??

michaelazim
autor
14. lis 2013

@hribecekbeztecek Já běhala asi do 4.měsíce ale to už moc běhání nebylo 🙂 na tréninky s náma malý už nejezdí, hlídá doma manžel...no ale doteď jsme ho měli všude sebou, nabalíme ho a ať si zvyká, my jsme pořád venku, takže on už od prvního týdne vše absolvuje s náma....

gittynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
marlenkaxx
2. pro 2013

Ahojky, taky se přidávám do diskuze máme 5 měsíční fenku Border kolie Ellu a miminko zatím jen plánujeme.

marlenkaxx
2. pro 2013
ivekr
2. pro 2013

Ahoj pejskařky 😉 , jsem ráda, že jsem narazila také na téma, kde se neřeší jen snažení o miminko, ale kde se nemusíme "stydět" za to, že už doma čtyřnohé a chlupaté máme 😀 . I já zasílám fotečku, jmenuje se Elisabeth, má 2,5 roku, je to miláček, ale i pěkná hyperaktivní rošťanda. jelikož nám člověčí miminko skoro 4 roky nejde, troufnu si říct, že prozatím jej plně nahrazuje naše Eliska 😀 PS: původně jsem chtěla vložit lepší fotku, ale soubor je moc veliký a nešlo mi to. Tak pro představu přikládám tuto 🙂

ivekr
2. pro 2013

@marlenkaxx Jejda to je ale krásnej kulíšek k pomazilkování :-*

ivekr
2. pro 2013

@gittynka moc krásná fotečka 🙂 Oskárek působí velmi rozumně a přísně 🙂

marlenkaxx
2. pro 2013

@ivekr děkuji moc 😉

hedusska
2. pro 2013

ahoj zdravím..🙂 máme doma rok a pul staré fenečky...jedno je kříženka bernského salašníkaX německého ovčáka a druhá je kříženka labradoraX Bígla..🙂) jsou to takové naše dětičky..🙂 a "lidské" miminko přijde v květnu, jsme zvědaví co na něj holky řeknou..🙂

lucikpraha
22. led 2014

Ahojky holky chci se zeptat třeba budete vědět mám 7 letého dominantního krizence myslím že labradora a bordel kolerky jelikos je s útulku tak se jen domníváme.... Když jsme ho poridily všeho se bál nenechal na sebe sáhnout a vyjížděl po psech po čase se uklidnil a se psemi si hrál je to hravej pes... A před dvěma a půl roky cp se měla narodit Adrianka to začalo znovu stemi pejsky nevíte jak ho znovu naučit aby si se psemi hrál? Je kastrovanej a pár psu už po něm i vyjelo ale i tak si snimi hrál ale teď najednou nevím co mu vadí s maloú si sedlu i se mu venujem si myslím stále stejně. Děkuji za odpovědi🙂